Баканов анонсував перезапуск СБУ: розкрито деталі нового закону

Глава спецслужби обіцяє, що СБУ відмовиться від невластивих їй функцій.
Читать на русском
Баканов_Іван

Голова Служби безпеки України Іван Баканов ініціює новий закон про СБУ.

Як інформує прес-центр СБУ, про це Баканов заявив на засіданні колегії Служб, повідомляє УНІАН.

«Ми підготували новий проект закону «Про СБУ». Наразі документ знаходиться в Офісі президента. І задасть вектор перезапуску роботи Служби. Це фундамент, на якому зводиться будівля оновленої СБУ. Мова йде про зміну підходів у роботі – від реактивного до проактивного. Служба має зосередитись на нейтралізації загроз, а не боротися з їхніми наслідками», - заявив Баканов.

Підбиваючи підсумки діяльності спецслужби за 2019 рік, він відзначив, що минулого року СБУ запобігла трьом терористичним актам, також було затримано одного з лідерів терористів ІДІЛ на прізвисько Аль Бара Шишані, який переховувався в Україні; контррозвідкою викрито чотири агентурні мережі ворожої спецслужби. Також СБУ запобігла більш як 500 кібератакам на інформаційні системи держорганів та об’єкти критичної інфраструктури.

Говорячи про майбутні плани, Баканов підкреслив, що Служба ще більше уваги приділятиме стратегічним питанням національної безпеки, боротьбі з тероризмом та контррозвідувальної діяльності.

Крім того, СБУ відмовиться від невластивих їй функцій та повноважень, по-іншому працюватиме з кадрами.



Опубліковано:
Теги: СБУ

«Стухнув трохи Анкоридж»: експерт порівняв вимоги та можливості росіян

«Все вирішуватиметься у Пекіні»: експерт оцінив, чи домовляться Трамп і Сі про російсько-українську війну

Путін перестав бути аксіомою: експерт розповів про настрої усередині росії

Повного режиму тиші немає: експерт оцінив, чи вдасться вийти на довге припинення вогню

«Це одна зі складових міфологеми»: ідеолог пояснив, чому путіну так важливий парад 9 травня

Путін такого блідого вигляду не мав за всю війну, – політтехнолог про інформацію про замах

«Феноменально буде»: експерт оцінив, чи перетвориться Європейська політична спільнота на оборонний союз

«У Санкт-Петербурзі парад вирішили скоротити у 18 разів»: експерт розповів, чого боїться путін

«Зіщулюється кільце навколо росії»: експерт розповів, яких союзників уже втратив путін

Трамп усі історії починає і жодну не закінчує, – політтехнолог про мир та війни

З'їзд переможців: експерт пояснив, чому важливо було отримати кредит ЄС на 90 млрд

«Це фантазії»: експерт оцінив, чи новий прем'єр Болгарії стане новим Орбаном

«Стріляє з лука, але не цілиться у мішень»: експерт пояснив суть політики Трампа

Конкуренція та демократія: експерт пояснив, чому російські політтехнологи програли Орбану вибори

"Нам потрібно, щоб Угорщина стала Іспанією": експерт оцінив, чого очікувати від нового прем'єра Мадяра

«Скоро ми почуємо відповіді»: експерт оцінив, чи вдасться поновити переговори з рф

«Трамп зробив те, що міг»: експерт оцінив, чим закінчилася війна США проти Ірану

«Хай живе новий формат НАТО»: Томенко пояснив, яке місце України у новій системі безпеки

Ми геополітично починаємо перегравати росію у Середземному морі: експерт оцінив значення військової присутності України у Лівії

Показати ще