Роздягнений Вакарчук наплював на траур в Україні та гучно оскандалився: в мережу злили кадри

"Там за шортами Яценюк ховається?"
Читать на русском
святослав вакарчук

Не встиг відгриміти скандал з новорічним корпоративом в Білорусі, як український нардеп Святослав Вакарчук, лідер партії "Голос" знову вляпався в історію з "запашком"

Як передає Politeka.net, кадрами з Вакарчуком в плавках поділилися в Телеграм-каналі "Влада Українська" . Виявляється, в той час як українці та весь світ оплакують 176 загиблих рейсу "Тегеран-Київ", Вакарчук засмагає на пляжі в Таїланді.

"Ситуація смердить. Наш літак розкидало під Тегераном, політики один одного гірше - по лижних курортах. А де в ці страшні дні знаходиться кращий з кращих, лідер демократичної опозиції і совість нації Славко Вакарчук? Лідер партії "Голос" засмагає в Таїланді! Поруч з Пхукетом, якщо ви розумієте про що я", - йдеться в повідомленні.

Ситуація викликала ажіотаж серед українців. Люди кинулися "смакувати" скандал, не забуваючи час від часу соромити політика.

"Так переймається за Неньку, бідолаха... то на корпоративі в Білорусі, то на пляжі в Таїланді..."

"Зняв би ще труси,чого не зробиш заради бабла"

"Артист погорілого театру."

"Зробив діло гуляй сміло"

"Поїхав, карму чистити"

"Його хирлявий голий торс викликає огиду. Вакарчук, одягни сорочку, там нічого показувати"

Також в мережі помітили дивного чоловіка, який ховається за шортами. Багатьом він здався схожим на українського політика Арсенія Яценюка.

"У нас по перебуванню Вакарчука на відпочинку в Таїланді тільки одне питання - що там, за шортами на фото Яценюк ховається?", - йдеться в Телеграм-каналі Klymenko Time.

Раніше ми повідомляли, Вакарчук засвітився у скандалі з новорічним корпоративом в Білорусі. Політик-рокер розважав гостей вечірки в Мінську, організованої з нагоди Нового року всесвітньо відомим розробником комп'ютерних ігор Warmgaming (ця компанія створила гру World of Tanks).

Однією з умов виступу була відсутність будь-якої зйомки заходу. Однак, "зашифруватися" у політика не вийшло і кадри з Вакарчуком на сцені облетіли мережу.

Нагадаємо, Вакарчук поплатився за пародію на новорічне звернення Зеленського: "Слава, ми всі знаємо, що ти..."

Як повідомляла Politeka, Вакарчук Порошенко і Яценюк у військових формах підірвали мережа, фото вражають: "Батальйон Конча-Заспа"

Також Politeka писала, що Вакарчук ошелешив заняттям в робочий час, скандальні подробиці: "Рада почекає"


Пастка Фукідіда: експерт оцінив, чи почнеться американо-китайська війна за Трампа та Сі

«Стухнув трохи Анкоридж»: експерт порівняв вимоги та можливості росіян

«Все вирішуватиметься у Пекіні»: експерт оцінив, чи домовляться Трамп і Сі про російсько-українську війну

Путін перестав бути аксіомою: експерт розповів про настрої усередині росії

Повного режиму тиші немає: експерт оцінив, чи вдасться вийти на довге припинення вогню

«Це одна зі складових міфологеми»: ідеолог пояснив, чому путіну так важливий парад 9 травня

Путін такого блідого вигляду не мав за всю війну, – політтехнолог про інформацію про замах

«Феноменально буде»: експерт оцінив, чи перетвориться Європейська політична спільнота на оборонний союз

«У Санкт-Петербурзі парад вирішили скоротити у 18 разів»: експерт розповів, чого боїться путін

«Зіщулюється кільце навколо росії»: експерт розповів, яких союзників уже втратив путін

Трамп усі історії починає і жодну не закінчує, – політтехнолог про мир та війни

З'їзд переможців: експерт пояснив, чому важливо було отримати кредит ЄС на 90 млрд

«Це фантазії»: експерт оцінив, чи новий прем'єр Болгарії стане новим Орбаном

«Стріляє з лука, але не цілиться у мішень»: експерт пояснив суть політики Трампа

Конкуренція та демократія: експерт пояснив, чому російські політтехнологи програли Орбану вибори

"Нам потрібно, щоб Угорщина стала Іспанією": експерт оцінив, чого очікувати від нового прем'єра Мадяра

«Скоро ми почуємо відповіді»: експерт оцінив, чи вдасться поновити переговори з рф

«Трамп зробив те, що міг»: експерт оцінив, чим закінчилася війна США проти Ірану

«Хай живе новий формат НАТО»: Томенко пояснив, яке місце України у новій системі безпеки

Показати ще