Путіна чекає провал на зустрічі із Зеленським, в РФ розкрили деталі: що буде з Донбасом

Підсумок зустрічі вирішений.
Читать на русском
зеленский путин

Росія зазнає фіаско на "нормандському форматі"

Як передає Politeka.net, такий прогноз екс-ватажок терористів "ДНР" Ігор Гиркин озвучив в ефірі пропагандистського каналу "РОЙ-ТБ".

За його словами, президента РФ змусять деокупувати Донбас.

"Заздалегідь відомо, що "нормандський формат" реально перетвориться в викручування рук Путіна. З метою примусити його здати кордон "ДНР". Тобто, фактично анулювати тоді ж цей фіговий листок Мінських угод", – сказав він.

Раніше політолог Олександр Морозов заявив, що санкції, які західні країни ввели проти Російської Федерації лише символічний жест, який практично нічого не значить.

Він вважає, що для Кремля, введені обмеження не мають ніякого практичного значення. Справа в тому, що санкції не завдають ніякого удару по економіці Російської Фелераціі. Крім того, росіяни навчилися обходити введені обмеження і продовжують вести масштабний бізнес з європейськими компаніями.

Крім того, у цьому питанні важливо розуміти зовсім інше. Адже, виходить, що Захід в даний час не розглядає санкції як інструмент війни проти Російської Федерації.

Нагадаємо, у Путіна несподівано відповіли на пропозицію про зустріч із Зеленським.

Як повідомляла Politeka, виконав вимогу по Донбасу: відомо про останньому кроці Зеленського.

Також Politeka писала, що Путін готує велику підставу Зеленському, сплив хитрий план: "Україна може назавжди втратити...".



Не мирний договір, а оборудка: експерт пояснив, у які переговори нас втягують США і росія

Смерть або палацовий переворот: експерт оцінив сценарії відходу путіна від влади

Новий світовий порядок: експерт розповів про що домовляються на переговорах щодо миру в Україні

Експансія подається як сенс існування сьогоднішньої росії, – експерт розповів про ризики перемир’я

«Ми зараз навіть не на екваторі»: експерт оцінив, на скільки затягнуться мирні переговори

Вікно можливостей відкриється не раніше лютого: експерт поясни, чому найближчим часом прогресу на переговорах не буде

Вибори до Конгресу: експерт оцінив, чи зміниться позиція Трампа щодо України, якщо переможуть демократи

Концепція обмеженого суверенітету: експерт пояснив, чому Трамп і путін мислять однаково

За мирним планом Трампа Україна увійде до західної зони впливу міцно, – політолог

Якщо Європа хоче протиснути свій мирний план, то має посилити Україну: думку експерта

"Стратегічних компромісів немає": експерт пояснив, чому переговори Уіткоффа з путіним були приречені на провал

Нова переговорна рамка: експерт пояснив, який мирний план США намагаються зробити для України та росії

«Віткоффгейт»: експерт пояснив, чому скандал зі зливом розмови скоро загасне

Ми підходимо до важливої точки, наступний тиждень буде вирішальний, – експерт про мир

Мир по Трампу: експерт пояснив, що пропонує план США Україні та росії

«Ми наближаємось до розв'язки»: експерт оцінив, чи спрацює мирний план США

Партія війни проти путіна: експерт заявив, що у росії вже почали відкидати мирний план Трампа

Чарльз ІІІ та Україна: експерт пояснив, як король Великобританії відтягнув Трампа від путіна

Будапешт як наживка: експерт розповів, як Трамп виманює путіна на реальні переговори

Показати ще