Жорстке рішення щодо СБУ після "вибитого зуба" Богдана: Зеленський розійшовся не на жарт

Призначено шість нових начальників СБУ в регіонах
Читать на русском
Жорстке рішення щодо СБУ після "вибитого зуба" Богдана: Зеленський розійшовся не на жарт Жорстке рішення щодо СБУ після "вибитого зуба" Богдана: Зеленський розійшовся не на жарт

Президент України звільнив чергового регіонального голову СБУ у Дніпропетровській області

Володимир Зеленський продовжує кадрові перетасовки. Про це повідомляє Politeka з посиланням на повідомлення в телеграм-канал.

Президент України Володимир Зеленський призначив нових начальників управлінь СБУ. У Вінницькій області - Анатолія Денисенка, у Волинській - Павла Данюкова, в Івано-Франківській - Сергія Зайця, у Полтавській - Євгенія Борзилова, у Тернопільській - Юрія Борейчука, в Херсонській - Сергія Криворучко. У четвер при цьому глава держави звільнив Андрія Олійника, який обіймав посаду голови управління СБУ в Дніпропетровській області.

Повідомлялося, що була історія про бійку голови Офісу Президента Андрія Богдана і керівника СБУ Івана Баканова. Як виявилося, ця історія була фейкової.

Сам Богдан опублікував жартівливу фотографію у себе в профілі з замазанным зубом.

Голова ВП іронічно відреагував на інформацію про його бійку з головою СБУ, про яку повідомляли журналісти.

В Офісі президента факт бійки спростували, але Богдан спочатку жартома заявив, що вип'є у Баканова кров, а потім опублікував зазначене фото.

Була інформація, що дівчина Богдана також відреагувала на цю історію. Вона досить іронічно написала на своїй сторінці:

«Зуби на місці. Перевірила», — написала дівчина.

Раніше ми повідомляли, що політолог Микола Давидюк розповів про бійки в коридорах влади.

Микола Давидюк поспілкувався з журналістом Politeka і відповів на питання, товариство питання. Політолог заявив, що на Банковій бійки — це постійне явище.

“чи Були бійки до цього на Банковій — постійно. Практично при кожному президента хтось когось бив. Тому я не приділяв би цього супер важливу тему.”, — зазначив Давидюк.

Нагадаємо, Ігор Лесев жорстко висловився про скандали в «Слузі народу»

А ще Politeka писала, що Яременко підставили, спливла правда про листування з дівчиною легкої поведінки

Також Politeka повідомляла, що одного ганьби не вистачило, Ківа оскандалився новою витівкою


Опубліковано:
Теги:

Неформально сторони домовилися між собою, – експерт про деескалацію з Білоруссю

Позиція сили: експерт пояснив, чому переговори щодо вступу України до ЄС йдуть важко

«Приходить по кістках своїх попередників»: експерт розповів про нового прем'єра Британії

«Європа обмежена в інструментах»: експерт пояснив, чому буксують санкції проти рф

«Завдання трьох тіл»: експерт пояснив, чому війна між Європою і росією неминуча

Смерть Ліндсі Грема має більше інформаційно-політичний ефект, ніж реальний вплив, – політолог

Вибори до Держдуми і мобілізація: експерт пояснив, чому треба поспішати дотиснути рф до перемир'я

«Ми не бізнесом займаємося»: експерт пояснив, чому Трамп весь час говорить про угоду, а не про мир

«Можуть бути несподіванки»: експерт оцінив, чого очікувати від саміту НАТО в Анкарі

Це спроба видати бажане за дійсне: експерт пояснив, чому раптом усі заговорили про світ уже цієї осені

У класичній політології, історії це провісник війни, – експерт про рішення рф закрити КПП з Європою

Це ми досягли того, що Трамп перейшов на наш бік, - політтехнологн про удари по рф

Арешт танкерів тіньового флоту рф: експерт оцінив, чи почне Європа блокувати Балтійське море

Вашингтон не проти почекати, поки росія виснажиться, - експерт про відмову від Анкоріджа

«Україна має свої інтереси там»: експерт оцінив, як ми можемо знайти партнерів на Кавказі

«Це шанс для України»: експерт оцінив ймовірність реального миру на Близькому Сході

«Навроцький виступає тут тараном»: експерт пояснив, хто стоїть за скандалом із орденом Білого Орла

Трамп починає вірити в Україну: експерт пояснив, чому важливо перемогти роспропаганду у США

«Трамп зневірився домовитися з путіним»: експерт оцінив, чи передадуть США Україні ліцензії на Patriot

Показати ще