”Я не піду”: Порошенко відреагував на результати екзит-полів, скандальна заява

Читать на русском
”Я не піду”: Порошенко відреагував на результати екзит-полів, скандальна заява ”Я не піду”: Порошенко відреагував на результати екзит-полів, скандальна заява

Чинний президент Петро Порошенко відреагував на перші результати екзит-полів, за результатами яких Володимир Зеленський здобув впевнену перемогу на виборах

Відповідну заяву Петро Порошенко зробив на сцені свого передвиборчого штабу

Зокрема, поки що чинний глава держави відреагував на результати екзит-полів і визнав перемогу Володимира Зеленського на президентських виборах.

“Вже в наступному місяці я покину посаду глави держави. Так вирішила більшість українців, і я сприймаю це рішення. Я піду з офісу Президента. Але я не піду з політики. Твердо хочу про це заявити і пояснити чому”, – заявив Петро Порошенко.

Вибори президента України: з’явилися дані екзит-полу

Президент Порошенко також пояснив, як буде вводити в курс справи Володимира Зеленського перед інавгурацією.

“Між офіційним оголошенням результатів та інавгурацією я готовий без жодних обмежень витратити час для введення нового Президента в курс справ у найдрібніших деталях”, – резюмував він.

Раніше ми повідомляли про те, що стали відомі перші результати національного екзит-полу. Станом на 18:00, кандидат Володимир Зеленський набрав у другому турі 73,2% голосів виборців.

За другого кандидата, Петра Порошенка, проголосували 25,3% українців. Перші результати екзит-полів, проведених спільно такими групами по вивченню громадської думки, як Центр Разумкова, Київський міжнародний інститут соціології та Демократична ініціатива, з’явилися в 20.00, відразу після закриття виборчих дільниць у день голосування.

Варто також відзначити, що більш точні результати Національного екзит-полу другого туру президентських виборів будуть оприлюднені о 22:00 за київським часом. Дані актуальні станом на 20:00, коли закрилися всі виборчі дільниці в країні.

Нагадаємо, у Зеленського відповіли на питання про нового голову СБУ: хто замінить Грицака.

Як повідомляла Politeka, стало відомо, що відбувається в штабі Порошенка.

Також Politeka писала, що Зеленського нагрянула поліція: за що і як покарають кандидата, нові деталі скандалу.

Опубліковано:
Теги:

Війна може дійти до заморозки навіть без домовленості, – експерт про пропозицію директора ЦРУ

«Не варто радіти діям Коаліції охочих»: експерт оцінив, чи будуть реально миротворці

«Не думаю, що це туризм»: експерт пояснив, навіщо Келлог приїхав до Києва вже не як спецпредставник Трампа

Юрій Ванетик розповів про майбутні вибори в США, як момент істини для республіканців

«Яблуко» – це привід»: експерт пояснив, які ігри йдуть у кремлі щодо закінчення війни

«Тільки технологічна співдружність»: експерт пояснив, чому Ізраїль та Україна не стратегічні партнери

Політичний експерт про переговори з Лукашенком: «Краще так, ніж отримати додаткову лінію фронту»

У якихось положеннях навіть стало гірше, ніж за Брежнєва, – правозащитник про путінську росію

Майстер угод: експерт розповів про провал Трампа з Іраном і Сектором Гази

«Все має полетіти зараз на путіна»: експерт пояснив, як змусити росію до переговорів восени

Вони спілкуються з найближчим оточенням Трампа, – Микола Томенко про візит Віткоффа і Кушнера до Києва

«Путін боїться вулиці»: Марк Фейгін розповів, хто справді може загрожувати владі в рф

«Непрямий співучасник російсько-української війни»: експерт оцінив, як далеко зайде криза з Іраном

Неформально сторони домовилися між собою, – експерт про деескалацію з Білоруссю

Позиція сили: експерт пояснив, чому переговори щодо вступу України до ЄС йдуть важко

«Приходить по кістках своїх попередників»: експерт розповів про нового прем'єра Британії

«Європа обмежена в інструментах»: експерт пояснив, чому буксують санкції проти рф

«Завдання трьох тіл»: експерт пояснив, чому війна між Європою і росією неминуча

Смерть Ліндсі Грема має більше інформаційно-політичний ефект, ніж реальний вплив, – політолог

Показати ще