Скільки Зеленський і Порошенко витратили на другий тур виборів: рахунок пішов на мільйони

Читать на русском
Скільки Зеленський і Порошенко витратили на другий тур виборів: рахунок пішов на мільйони

Кандидати в президенти Петро Порошенко та Володимир Зеленський сумарно офіційно витратили на другий тур виборів 147,4 млн грн

Про це свідчить аналіз НАЗК по проміжних фінансових звітах коштів виборчих фондів кандидатів.

Період звіту – з 7 по 13 квітня. З виборчого фонду Порошенка, який складається з власних коштів кандидата, використовували 97 млн ​​грн.В фонді Зеленського – 50,43 млн грн. Фонд складається виключно з коштів партії.

Порушень відповідності представлених фінансових звітів інформації, отриманої від банків, не встановлено, кажуть в відомстві.

Дебати Петра Порошенка і Володимира Зеленського відбудуться 19 квітня – в останню п’ятницю перед другим туром виборів. В результаті досягнутої домовленості кандидати зустрінуться на НСК “Олімпійський” о 19.00.

Вчені “воскресили” мозок після смерті: сенсація в світі науки

Відзначимо, що стало відомо, скільки бюджетних коштів буде витрачено на другий тур виборів президента України. На потреби дільничних виборчих комісій закордонних виборчих дільниць під час другого туру президентських виборів, який пройде в Україні 21 квітня, з державної скарбниці планується витратити 13,689 млн гривень. Це випливає з кошторису витрат на підготовку і проведення виборів, який 11 квітня затвердила Центральна виборча комісія.

Як стверджують в Центрвиборчкомі, підготовка і проведення другого туру виборів президента 2019 на території України обійдеться в 2 мільярди 354 мільйона 880 тисяч гривень.

Якщо врахувати, що на січень населення нашої країни складало: 42 мільйона 153 тисячі 200 осіб, як стверджували в Держстаті , за другий тур кожен українець заплатить близько 50 гривень.

Нагадаємо, стало відомо, скільки Порошенко витратив на рекламу.

Також ми писали, що Зеленський розповів, скільки витратив на вибори.

Ще politeka повідомляла, що українцям масово стали надходити дивні дзвінки від Порошенка.

Джерело: Газета юа


«Україна має свої інтереси там»: експерт оцінив, як ми можемо знайти партнерів на Кавказі

«Це шанс для України»: експерт оцінив ймовірність реального миру на Близькому Сході

«Навроцький виступає тут тараном»: експерт пояснив, хто стоїть за скандалом із орденом Білого Орла

Трамп починає вірити в Україну: експерт пояснив, чому важливо перемогти роспропаганду у США

«Трамп зневірився домовитися з путіним»: експерт оцінив, чи передадуть США Україні ліцензії на Patriot

«Все залежить від долі угоди щодо Ірану»: експерт оцінив, чи США повернуть санкції на російську нафту

«Це вже якась біблійна історія»: експерт пояснив, що означає удар по Києво-Печерській лаврі

«Трамп буде під великим тиском»: експерт розповів про мету саміту G7

Ми перебуваємо в активній фазі Третьої світової війни, – аналітик про війну на Близькому Сході

"Путін змушений в інформаційному плані працювати другим номером", - експерт оцінив, хто перемагає в інформаційній війні

«Заборона на в'їзд до Європи довічно»: експерт розповів про рішучий крок ЄС проти рф

"Це Уіткофф №2": експерт пояснив, чому Трамп призначив переговорником патріарха

Коли політичний сигнал сильніший за процедури – проблема рішень у ЄС

"Дипломатія втратила будь-який сенс": експерт про переговори з рф

«Ви готуєте черговий мирний план»: експерт оцінив можливості Європи

«Угорщина не блокуватиме»: експерт пояснив, що означає відкриття першого кластера щодо вступу до України ЄС

«Китай повертається»: експерт оцінив, чи допоможе Сі Цзіньпін Трампу закінчити війну

Три сценарії розвитку війни: експерт розповів, які шанси миру до кінця року

Усі розуміли, що путін недоторканний, поки розмовляє з Трампом, – експерт про можливий арешт

Показати ще