ЦВК зробила термінову заяву щодо дебатів Порошенка і Зеленського: “є всього година”

Читать на русском
ЦВК зробила термінову заяву щодо дебатів Порошенка і Зеленського: “є всього година”

У ЦВК зробили важливу заяву щодо дебатів кандидатів у президенти Петра Порошенка і Володимира Зеленського

Центральна виборча комісія дозволила перенести початок дебатів між кандидатами в президенти Петром Порошенком і Володимиром Зеленським на телеканалі “Суспільне” з 20:00 на 21:00 у п’ятницю, 19 квітня.

Відповідне рішення ухвалили на засіданні виборчкому у четвер, 18 квітня. Згідно з ним, триватимуть дебати до 22:00.

Таким чином, у кандидатів з’являється час, щоб встигнути доїхати в студію каналу після неофіційних дебатів на стадіоні “Олімпійський”, які очікуються того ж дня з 19:00 до 20:00.

Зеленський зробив термінову заяву перед дебатами: “Вкрали все!”

Раніше повідомлялося, що охочі наживо подивитися дебати між Петром Порошенком і Володимиром Зеленським будуть проходити сувору перевірку перед входом на НСК «Олімпійський». У МВС розповіли про те, які предмети не можна буде проносити на стадіон

Директор департаменту комунікації МВС Артем Шевченко зазначив, що 19 квітня глядачі повинні будуть бути готовими до перевірок перед входом на стадіон. При цьому він зауважив, що серед заборонених предметів буде не тільки зброя та інші потенційно небезпечні речі, але також і яйця, фрукти або інші предмети, якими глядачі зможуть закидати кандидатів в президенти.

«Ні зброї, ні предметів, які можуть бути використані як зброя, ніяких речей, які легальні, які можна купити, але які можуть бути використані для нанесення шкоди собі або іншим, – газові балончики, петарди, фаєри, ножі, ніяких метальних предметів – яєць, овочів, фруктів – все це буде на входах в будівлі вилучатися», – повідомив Шевченко.

Він підкреслив, що в день дебатів перевірки перед входом на стадіон будуть суворішими, ніж зазвичай. У зв’язку з цим представник МВС порадив українцям приходити на «Олімпійський» без нічого.

Нагадаємо, виявлено зв’язок між Зеленським і другим Майданом.

Як повідомляла Politeka, Порошенко пішов на крайні заходи заради перемоги на виборах.

Також Politeka писала, що Зеленський виніс вердикт щодо легалізації зброї і наркотиків в Україні.

Джерело: Українська правда


«Все залежить від долі угоди щодо Ірану»: експерт оцінив, чи США повернуть санкції на російську нафту

«Це вже якась біблійна історія»: експерт пояснив, що означає удар по Києво-Печерській лаврі

«Трамп буде під великим тиском»: експерт розповів про мету саміту G7

Ми перебуваємо в активній фазі Третьої світової війни, – аналітик про війну на Близькому Сході

"Путін змушений в інформаційному плані працювати другим номером", - експерт оцінив, хто перемагає в інформаційній війні

«Заборона на в'їзд до Європи довічно»: експерт розповів про рішучий крок ЄС проти рф

"Це Уіткофф №2": експерт пояснив, чому Трамп призначив переговорником патріарха

Коли політичний сигнал сильніший за процедури – проблема рішень у ЄС

"Дипломатія втратила будь-який сенс": експерт про переговори з рф

«Ви готуєте черговий мирний план»: експерт оцінив можливості Європи

«Угорщина не блокуватиме»: експерт пояснив, що означає відкриття першого кластера щодо вступу до України ЄС

«Китай повертається»: експерт оцінив, чи допоможе Сі Цзіньпін Трампу закінчити війну

Три сценарії розвитку війни: експерт розповів, які шанси миру до кінця року

Усі розуміли, що путін недоторканний, поки розмовляє з Трампом, – експерт про можливий арешт

Повернути США до переговорного процесу: експерт розповів про нові деталі домовленостей Трампа і путіна

Спочатку Вірменія, тепер і Сербія: експерт розповів, як путін втрачає союзників

Лукашенко формує казус беллі: розповів, як у Білорусі шукають привід вступити у війну

«Пас адміністрації США»: експерт пояснив мету погроз рф обстрілювати Київ

Незакриті гештальти: експерт пояснив, чому візит Трампа до Сі був невдалим

Показати ще