Порошенко є що приховувати: що насправді відбулося на здачу аналізів

Читать на русском
петр порошенко

Журналістів від українських телеканалів не пускають в лабораторію, де Петро Порошенко здавав аналізи на наркотики

Відомо, що Порошенко приїхав до НСК Олімпійський для здачі аналізів. Це була одна з умов, яку поставив кандидат Зеленський перед проведенням дебатів.

Однак, вийшла цікава ситуація: журналісти телеканалів «Країна», «1 + 1», «НАШ», «Kyiv Post», «Правда тут», «Київ», «Вести», які були акредитовані на зйомку даної події не були допущені в лабораторію. Їх близько години тримають у вестибюлі НСК і чекають команди згори.

Тим часом, Порошенко вже потрапив до лабораторії, і журналісти там присутні, але лише від телеканалу «Прямий».

Сам же Володимир Зеленський здав аналізи в 7.50 ранку в приватній клініці, під час чого була пряма трансляція в соціальних мережах.

Раніше повідомлялося, що українцям озвучили ім’я модератора, який буде присутній на дебатах кандидатів у президенти Володимиром Зеленським та Петром Порошенко.

Про це заявив глава правління UA: Суспільне Зураб Аласанія.

«Модератором буде Павло Казарін», – зазначив він.

Звернемо увагу, що майбутній ведучий дебатів є журналістом і уродженцем анексованого українського Сімферополя.

Також уточнюється, що він є автором видання Slon.ru, оглядачем Крим.Реаліі і ведучим телеканалу ICTV. Підкреслюється, що вже завтра НГТУ проведе першу установчу зустріч з дебатів кандидатів.

Інші деталі зустрічі поки не розголошуються.

Нагадаємо, що Зеленський вперше провів зустріч з російським політиком.

Як повідомляла Politeka, українська політик Юлія Тимошенко відповіла кандидату в президенти Володимиру Зеленському щодо участі в дебатах.

Також Politeka писала, що з’явилася офіційна заява з якого стало відомо, де і коли, пройдуть дебати між кандидатами в президенти України Володимиром Зеленським та Петро Порошенко.


«Трамп зневірився домовитися з путіним»: експерт оцінив, чи передадуть США Україні ліцензії на Patriot

«Все залежить від долі угоди щодо Ірану»: експерт оцінив, чи США повернуть санкції на російську нафту

«Це вже якась біблійна історія»: експерт пояснив, що означає удар по Києво-Печерській лаврі

«Трамп буде під великим тиском»: експерт розповів про мету саміту G7

Ми перебуваємо в активній фазі Третьої світової війни, – аналітик про війну на Близькому Сході

"Путін змушений в інформаційному плані працювати другим номером", - експерт оцінив, хто перемагає в інформаційній війні

«Заборона на в'їзд до Європи довічно»: експерт розповів про рішучий крок ЄС проти рф

"Це Уіткофф №2": експерт пояснив, чому Трамп призначив переговорником патріарха

Коли політичний сигнал сильніший за процедури – проблема рішень у ЄС

"Дипломатія втратила будь-який сенс": експерт про переговори з рф

«Ви готуєте черговий мирний план»: експерт оцінив можливості Європи

«Угорщина не блокуватиме»: експерт пояснив, що означає відкриття першого кластера щодо вступу до України ЄС

«Китай повертається»: експерт оцінив, чи допоможе Сі Цзіньпін Трампу закінчити війну

Три сценарії розвитку війни: експерт розповів, які шанси миру до кінця року

Усі розуміли, що путін недоторканний, поки розмовляє з Трампом, – експерт про можливий арешт

Повернути США до переговорного процесу: експерт розповів про нові деталі домовленостей Трампа і путіна

Спочатку Вірменія, тепер і Сербія: експерт розповів, як путін втрачає союзників

Лукашенко формує казус беллі: розповів, як у Білорусі шукають привід вступити у війну

«Пас адміністрації США»: експерт пояснив мету погроз рф обстрілювати Київ

Показати ще