В’язень Кремля звернувся до українців з останнім словом: «Вони бандити і вбивці»

Читать на русском
суд, наручники

Один з політв’язнів українців в Російській Федерації українців виступив у суді з останнім словом

Про це повідомляють Українські ЗМІ.

«Вперше мені випадає така можливість сказати своє слово. Останнє слово, в якому я б хотів, нарешті, розповісти все, як було насправді», – зазначив Павло Гриб.

Звернемо увагу, що звинувачення українець визнавати відмовився, а ФСБ РФ назвав «бандитами і вбивцями». Також він підкреслив, що навіть не припускав, що Білорусь виявиться «настільки небезпечною».

Під час виступу Гриб також звернувся з іншим бранцям, яких закликав пройти полон «по правді і совісті». Закінчити виступ він вирішив фразою ” Слава Україні!» і «Слава нації!”.

Як повідомлялося раніше, російські правоохоронці продовжують розглядати справу, незважаючи на стан політв’язня Павла Гриба.

21 березня в Північно-Кавказькому окружному військовому суді вирішують долю українця. Як повідомляють російські ЗМІ, раптово обвинуваченому стало погано. Йому викликали «швидку допомогу».

Погода в Україні різко зміниться: “сніг, похолодання і сильний вітер”

Фігурант справи про підбурювання до тероризму поскаржився на погане самопочуття і зажадав доктора. В результаті медики оглянули Павла Гриба і виявили у нього проблеми зі шлунком середньої тяжкості. Зокрема, загострення гастриту. Крім того, у політв’язня висока температура — 37,2. Лікар закликав відправити чоловіка до гастроентеролога. Незважаючи на недугу, суддя відмовився зробити перерву і продовжив засідання. Як зазначив лікар, хірургічна операція Павлу Грибу не знадобилася.

Коли судовий процес продовжився, прокурор оголосив свій вердикт щодо покарання для Павла Гриба. Він попросив суд відправити обвинуваченого в колонію загального режиму строком на 6 років. Обвинувач підкреслив, що злочин українця вважається тяжким. Однак Павло Гриб активно сприяв слідству.

Раніше батько політв’язня Ігор Гриб розповів у Facebook, що судові дебати у справі Павла проходитимуть 21 і 22 березня 2019 року. Він зазначив, що зовсім скоро синові оголосять вирок. Чоловік розповів, що 15 березня Павлу теж викликали до суду “швидку допомогу”. Тоді медики поправили здоров’я уколом, а засідання продовжили, незважаючи на нудоту і запаморочення Павла Гриба.

Нагадаємо, лікарі шоковані станом кремлівського в’язня Гриба: «Він помре».

Як повідомляла Politeka, «майже осліп»: трагічні деталі про українського в’язня Кремля.

Також Politeka писала, що український політв’язень опинився на межі смерті: «Терміново потрібна операція».

Джерело: Громадське


«Угорщина не блокуватиме»: експерт пояснив, що означає відкриття першого кластера щодо вступу до України ЄС

«Китай повертається»: експерт оцінив, чи допоможе Сі Цзіньпін Трампу закінчити війну

Три сценарії розвитку війни: експерт розповів, які шанси миру до кінця року

Усі розуміли, що путін недоторканний, поки розмовляє з Трампом, – експерт про можливий арешт

Повернути США до переговорного процесу: експерт розповів про нові деталі домовленостей Трампа і путіна

Спочатку Вірменія, тепер і Сербія: експерт розповів, як путін втрачає союзників

Лукашенко формує казус беллі: розповів, як у Білорусі шукають привід вступити у війну

«Пас адміністрації США»: експерт пояснив мету погроз рф обстрілювати Київ

Незакриті гештальти: експерт пояснив, чому візит Трампа до Сі був невдалим

«З військової бази в Гюмрі вийдуть зелені чоловічки»: експерт попередив про загрози для Вірменії

«Для путіна є два виходи»: експерт пояснив, чи готуватися світ до великої війни

«Йде обмін реверансами»: експерт пояснив, як США хочуть перемогти Китай через Іран

Карти Трампа: експерт пояснив, як добитися від США реальної допомоги у війні

Спочатку Україна, тепер Тайвань: експерт розповів, у чому суть мирних планів Трампа

Пастка Фукідіда: експерт оцінив, чи почнеться американо-китайська війна за Трампа та Сі

«Стухнув трохи Анкоридж»: експерт порівняв вимоги та можливості росіян

«Все вирішуватиметься у Пекіні»: експерт оцінив, чи домовляться Трамп і Сі про російсько-українську війну

Путін перестав бути аксіомою: експерт розповів про настрої усередині росії

Повного режиму тиші немає: експерт оцінив, чи вдасться вийти на довге припинення вогню

Показати ще