ЦВК прийняла важливе рішення щодо виборів: кого не пустять на ділянки

Читать на русском
ЦВК прийняла важливе рішення щодо виборів: кого не пустять на ділянки ЦВК прийняла важливе рішення щодо виборів: кого не пустять на ділянки

ЦВК відмовилася реєструвати росіян в якості спостерігачів на майбутніх президентських виборах

Центральна виборча комісія остаточно відмовила Бюро демократичних інститутів і прав людини ОБСЄ в реєстрації громадян Росії в якості міжнародних спостерігачів на президентських виборах 31 березня.

15 березня БДІПЛ ОБСЄ передав в ЦВК список кандидатів у міжнародні спостерігачі для майбутніх виборів президента України. Серед них 24 людини були запропоновані Росією.

ЦВК відмовила цим людям в реєстрації. Цей момент прокоментувала в Фейсбук координатор Громадянської мережі ОПОРА Ольга Айвазовська.

«ЦВК посилається на заборону чинного законодавства “Про вибори Президента України” щодо участі в місіях спостереження громадянам держав, які визнані в Україні країною-агресором, країною-окупантом», – написала вона.

Погода скасовує весну: йде нове похолодання, “діставайте шапки”

Відзначається, що всього БДІПЛ ОБСЄ запропонувала 684 кандидата в спостерігачі. З них 660 були зареєстровані ЦВК.

Крім того, розглянувши відповідні звернення, Комісія зареєструвала 33 офіційних спостерігачів на виборах: 20 – від Комітету “За відкриту демократію”, 5 – від Чеської Республіки, 2 – від Королівства Бельгія, 6 – від Організації за Демократію та Економічний Розвиток – ГУАМ.

Всього станом на 20 березня зареєстровано 1820 офіційних спостерігачів від 15 міжнародних організацій та 12 іноземних держав на чергових виборах президента України.

Раніше ми повідомляли про те, що на президентських виборах 139 неурядових українських організацій зареєструвалися в якості спостерігачів.

Про це заявила член Центральної виборчої комісії Наталія Бернацька.

За її словами, спостерігачами на виборах в Україні можуть бути національні неурядові організації та іноземці – від іноземних держав або міжнародних організацій.

«У цьому році безпрецедентну кількість – 139 неурядових українських організацій зареєструвалися в якості спостерігачів.

Нагадаємо, Україна помстилася Росії за Кримський міст і вибори в Л\ДНР.

Як повідомляла Politeka, агітація за кандидата в президенти закінчилася трагічно.

Також Politeka писала, що Пєсков заявив про кремлівського кандидата в президенти України.


Війна може дійти до заморозки навіть без домовленості, – експерт про пропозицію директора ЦРУ

«Не варто радіти діям Коаліції охочих»: експерт оцінив, чи будуть реально миротворці

«Не думаю, що це туризм»: експерт пояснив, навіщо Келлог приїхав до Києва вже не як спецпредставник Трампа

Юрій Ванетик розповів про майбутні вибори в США, як момент істини для республіканців

«Яблуко» – це привід»: експерт пояснив, які ігри йдуть у кремлі щодо закінчення війни

«Тільки технологічна співдружність»: експерт пояснив, чому Ізраїль та Україна не стратегічні партнери

Політичний експерт про переговори з Лукашенком: «Краще так, ніж отримати додаткову лінію фронту»

У якихось положеннях навіть стало гірше, ніж за Брежнєва, – правозащитник про путінську росію

Майстер угод: експерт розповів про провал Трампа з Іраном і Сектором Гази

«Все має полетіти зараз на путіна»: експерт пояснив, як змусити росію до переговорів восени

Вони спілкуються з найближчим оточенням Трампа, – Микола Томенко про візит Віткоффа і Кушнера до Києва

«Путін боїться вулиці»: Марк Фейгін розповів, хто справді може загрожувати владі в рф

«Непрямий співучасник російсько-української війни»: експерт оцінив, як далеко зайде криза з Іраном

Неформально сторони домовилися між собою, – експерт про деескалацію з Білоруссю

Позиція сили: експерт пояснив, чому переговори щодо вступу України до ЄС йдуть важко

«Приходить по кістках своїх попередників»: експерт розповів про нового прем'єра Британії

«Європа обмежена в інструментах»: експерт пояснив, чому буксують санкції проти рф

«Завдання трьох тіл»: експерт пояснив, чому війна між Європою і росією неминуча

Смерть Ліндсі Грема має більше інформаційно-політичний ефект, ніж реальний вплив, – політолог

Показати ще