Зеленський розповів, кого призначить на керівні посади: «вони повернулися»

Читать на русском
Зеленський розповів, кого призначить на керівні посади: «вони повернулися» Зеленський розповів, кого призначить на керівні посади: «вони повернулися»

Володимир Зеленський розповів, кого призначить на ключові посади, якщо стане президентом

Кандидат в президенти України, шоумен Володимир Зеленський вже пообіцяв представити ключову п’ятірку своєї команди після виходу до другого туру президентських виборів. У той же час, Зеленський визнає, що команда – «дуже складне питання», і з деякими потенційними кандидатами на ключові державні посади не вдалося досягти домовленості.

«Ось є персонаж, я з ним вів переговори, тому що ми знаємо один одного з моменту захисту Краматорського аеропорту в 2014 році – Кривонос Сергій Григорович, він захищав. Суперофіцер, який зараз став… заступником голови РНБО (заступник секретаря РНБО – Ред.). Він – кандидат в президенти, ми з ним зустрілися, домовилися, як воно буде потім – побачимо, але в секторі оборони ти – №1, я тебе бачу», – розповів Зеленський.

«Я стану призначати на посади відповідальних людей. Наприклад, міністром збройних сил стане людина – не той, хто туди людей відправляє, а той, хто звідти повернувся», підсумував Володимир Зеленський.

ПриватБанк оскандалився таємним списанням грошей

Також раніше повідомлялося, що Володимир Зеленський висловився з приводу того, чи потрібно Україні вступати в НАТО.

Україна активізувала співпрацю з НАТО в 2014 році на тлі анексії Криму Росією і початку російської агресії на Донбасі. В кінці 2014-го Верховна Рада прийняла закон, який передбачає відмову України від політики “позаблоковості”. У червні 2017 року парламент підтримав закон, що закріплює намір України вступити в НАТО.

Тепер Володимир Зеленський з упевненістю стверджує, що здатний домовитися з НАТО. При цьому він підкреслив, що умови для вступу в Україні поки що не створено, про це він повідомив в інтерв’ю виданню Гордон.

Крім того, Володимир Зеленський розповів чому взагалі йде у велику українську політику. Відео з відповідною заявою було опубліковано на офіційній сторінці «Команди Зеленського» на Facebook.

«У мене розчарування у всій владі і в ньому зокрема (президенті України). Він гарант, він керівник значить на нього наголос найбільше. Так, я не хочу так жити. Мені не подобається. Мені не подобається, що так будуть жити мої діти. Мені не байдуже, як будуть жити мої онуки. Мені не все одно… Президентом України повинна бути просто порядна людина. Все», – заявив Володимир Зеленський відповідаючи на питання «чому йде в політику».

Нагадаємо, Зеленський з “Кварталом 95” встановили неймовірний рекорд.

Як повідомляла Politeka, Зеленський ледь не втратив дружину.

Також Politeka писала, що відомий російський артист висловився про президентство Зеленського.

Опубліковано:
Теги:

«Ми не бізнесом займаємося»: експерт пояснив, чому Трамп весь час говорить про угоду, а не про мир

«Можуть бути несподіванки»: експерт оцінив, чого очікувати від саміту НАТО в Анкарі

Це спроба видати бажане за дійсне: експерт пояснив, чому раптом усі заговорили про світ уже цієї осені

У класичній політології, історії це провісник війни, – експерт про рішення рф закрити КПП з Європою

Це ми досягли того, що Трамп перейшов на наш бік, - політтехнологн про удари по рф

Арешт танкерів тіньового флоту рф: експерт оцінив, чи почне Європа блокувати Балтійське море

Вашингтон не проти почекати, поки росія виснажиться, - експерт про відмову від Анкоріджа

«Україна має свої інтереси там»: експерт оцінив, як ми можемо знайти партнерів на Кавказі

«Це шанс для України»: експерт оцінив ймовірність реального миру на Близькому Сході

«Навроцький виступає тут тараном»: експерт пояснив, хто стоїть за скандалом із орденом Білого Орла

Трамп починає вірити в Україну: експерт пояснив, чому важливо перемогти роспропаганду у США

«Трамп зневірився домовитися з путіним»: експерт оцінив, чи передадуть США Україні ліцензії на Patriot

«Все залежить від долі угоди щодо Ірану»: експерт оцінив, чи США повернуть санкції на російську нафту

«Це вже якась біблійна історія»: експерт пояснив, що означає удар по Києво-Печерській лаврі

«Трамп буде під великим тиском»: експерт розповів про мету саміту G7

Ми перебуваємо в активній фазі Третьої світової війни, – аналітик про війну на Близькому Сході

"Путін змушений в інформаційному плані працювати другим номером", - експерт оцінив, хто перемагає в інформаційній війні

«Заборона на в'їзд до Європи довічно»: експерт розповів про рішучий крок ЄС проти рф

"Це Уіткофф №2": експерт пояснив, чому Трамп призначив переговорником патріарха

Показати ще