НП з Порошенком в Черкасах розкрила всю правду про Авакова: “принесе користь Росії”

Читать на русском
аваков

Нардеп Борислав Береза ​​в телеінтерв’ю на українському телебаченні озвучив прогноз щодо президентських перегонів, а також висловився про реакцію Міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова на скандал у Черкасах

Шеф-редактор «Хвилі» Юрій Романенко поставив питання нардепу Бориславу Березі про те, хто все ж таки, судячи з настроїв у Верховній Раді, буде переможцем президентських виборів, на що той ​​відповів:

«Існує вічна проблема виборів – частина соціології нівелюється реальністю. І зараз основне питання полягає в тому, не хто скільки набере – а хто скільки втратить до виборів, так у зв’язку з нещодавнім скандалом з НК: до нього – були одні припущення, а тепер – швидше за все – вийдуть Юлія Тимошенко та Володимир Зеленський».

Народний обранець додав:

«Можливо, трапиться до виборів щось, що в корені змінить ставлення електорату до того, чи іншого кандидата. Можливо, хтось з тих, хто беруть участь в президентських перегонах тримає компромат на конкурента – як козир в рукаві – до останнього, щоб в потрібний момент дістати. Ще важливе питання фальсифікацій – про це не варто забувати».

Далі в діалозі мова пішла про останні події в Черкасах, нардеп Береза ​​висловився з цього приводу так:

«Виходячи з інформації джерел, яким я схильний довіряти, Аваков – не в захваті від події, це м’яко кажучи. Кажуть, він в люті. Тут розгойдування ситуації в країні – буде точно не на користь жодного з кандидатів. Це буде на користь Росії ».

Путін перевершив себе, позує для написання ікони: «Мракобісся, 21 століття»

Нагадаємо також, народний депутат Верховної Ради Борислав Береза ​​в інтерв’ю журналісту Юрію Романенку висловив свою думку щодо актуальних на сьогоднішній день питань в Україні.

Так Борислав Береза ​​розповів чому Україна близька до громадянського протистояння і про шанси Петра Порошенка переобратися на другий термін.

Зокрема, нардеп розповів про створення спеціальної комісії, яка розслідуватиме всю інформацію щодо журналістського розслідування Дениса Бігуса. До складу комісії входитимуть члени комітету з протидії корупції, члени законодавчого комітету при ВР, а також члени комісії зі спостереження за правоохоронними органами і глави фракцій – за бажанням.

На питання про жирну точку у скандалі з Петром Порошенко і «нацдружинниками» – мовляв, стала чи поведінка президента в ситуації, яка склалася, тим «каменем, який його потопить» – Борислав Береза ​​відповів:

«Проблема в тому, хто буде розслідувати всю цю « інформацію », хто буде розслідувати, що в НАБУ там вирішують за десяточку питання, хто буде розслідувати цукерки в прокуратурі і т. д. НАБУ – в Прокуратурі, Прокуратура – в НАБУ? Абсурд – бджоли проти меду. Виникає питання, хто – але відповіді немає».

Нагадаємо, кіборг розповів про атаку на Порошенко: «Те, що було в Черкасах – це тупі гойдалки».

Як повідомляла Politeka, лідер «Нацкорпуса» поставив Порошенко ультиматум : «Є час до суботи».

Також Politeka писала, що глава Нацкорпуса розкрив таємний наказ Порошенко : «Замовлення на усунення».


«Це фантазії»: експерт оцінив, чи новий прем'єр Болгарії стане новим Орбаном

«Стріляє з лука, але не цілиться у мішень»: експерт пояснив суть політики Трампа

Конкуренція та демократія: експерт пояснив, чому російські політтехнологи програли Орбану вибори

"Нам потрібно, щоб Угорщина стала Іспанією": експерт оцінив, чого очікувати від нового прем'єра Мадяра

«Скоро ми почуємо відповіді»: експерт оцінив, чи вдасться поновити переговори з рф

«Трамп зробив те, що міг»: експерт оцінив, чим закінчилася війна США проти Ірану

«Хай живе новий формат НАТО»: Томенко пояснив, яке місце України у новій системі безпеки

Ми геополітично починаємо перегравати росію у Середземному морі: експерт оцінив значення військової присутності України у Лівії

Страшна помилка: політтехнолог про Трампа та війну проти Ірану

«Військовим плануванням займається не Трамп»: ізраїльський офіцер оцінив, чи буде сухопутна операція США проти Ірану

Білорусь готується до війни: експерт пояснив, у які ігри грає Лукашенко

«Ми дістаємо до ключових експортних можливостей рф»: експерт оцінив, чи змусить Україна піти рф на енергетичне перемир’я

«Чи протверезить Трампа війна в Ірані?»: експерт пояснив, як виглядає світ без міжнародного права

«Все це для шоу»: експерт оцінив, чи піднімає кампанія проти України рейтинги Орбана

«Очень много конспирологии и разговоров»: эксперт объяснил, почему США начали войну против Ирана

«Ми можемо думати про так звані малі союзи»: експерт запропонував альтернативу НАТО

Карта розчленованого Ірану: експерт розповів про планету США та Ізраїлю

Дух Анкоріджа випаровується: експерт пояснив, чому переговори нікуди не рухалися

Син аятоли Хаменеї проти сина шаха Пахлаві: експерт пояснив, що відбувається в Ірані

Показати ще