Медведчук посміявся над спробами українських чиновників ввести цензуру на австрійському телебаченні

Читать на русском
Виктор Медведчук

«Різка міжнародна реакція, яка послідувала після заборони на в’їзд кореспондента австрійського каналу ORF Крістіана Вершюца, показує, що Європа, до якої так люблять на словах апелювати представники української влади, більше не бажає миритися з систематичними порушеннями свободи слова та політичним переслідуванням журналістів», – заявив голова Політради партії «Опозиційна платформа -За життя».

«Я неодноразово зустрічався з паном Вершюцем, йому давав інтерв’ю і можу охарактеризувати його як досвідченого, об’єктивного і самовідданого журналіста, який особисто збирає матеріали для своїх сюжетів, в тому числі і на територіях ОРДО і ОРЛО, не з чуток знайомий з конфліктом на Сході України, і орієнтується в цій темі», – додав політик.

«В очах європейського співтовариства ще свіжі скандали зі спробами закрити опозиційні канали 112 і NewsOne, регулярно проводяться у неугодних журналістів обшуками, запровадженням цензури на українському громадському телебаченні, а саме провал відбору на Євробаченні. А зараз українські силовики замахнулися на введення цензури на австрійському громадському телебаченні! Ці їхні дії – неймовірне поєднання маразму і тупості», – вважає Медведчук.

«Зрозуміло, міжнародна реакція на подібне дипломатичне хамство буде найжорсткішою, завдає прямої шкоди іміджу України. Посол України в Австрії вже викликаний в МЗС. Але ні клоун Клімкін, з непорозуміння обіймає посаду міністра закордонних справ, ні інші чиновники, які стоять за цим рішенням не понесуть політичної відповідальності. Вони звикли, що за їх помилки повинна розплачуватися наша країна, а не вони», – впевнений політик.


Можлива операція США проти Венесуели – це ще один удар по путіну: думка експерта

Не мирний договір, а оборудка: експерт пояснив, у які переговори нас втягують США і росія

Смерть або палацовий переворот: експерт оцінив сценарії відходу путіна від влади

Новий світовий порядок: експерт розповів про що домовляються на переговорах щодо миру в Україні

Експансія подається як сенс існування сьогоднішньої росії, – експерт розповів про ризики перемир’я

«Ми зараз навіть не на екваторі»: експерт оцінив, на скільки затягнуться мирні переговори

Вікно можливостей відкриється не раніше лютого: експерт поясни, чому найближчим часом прогресу на переговорах не буде

Вибори до Конгресу: експерт оцінив, чи зміниться позиція Трампа щодо України, якщо переможуть демократи

Концепція обмеженого суверенітету: експерт пояснив, чому Трамп і путін мислять однаково

За мирним планом Трампа Україна увійде до західної зони впливу міцно, – політолог

Якщо Європа хоче протиснути свій мирний план, то має посилити Україну: думку експерта

"Стратегічних компромісів немає": експерт пояснив, чому переговори Уіткоффа з путіним були приречені на провал

Нова переговорна рамка: експерт пояснив, який мирний план США намагаються зробити для України та росії

«Віткоффгейт»: експерт пояснив, чому скандал зі зливом розмови скоро загасне

Ми підходимо до важливої точки, наступний тиждень буде вирішальний, – експерт про мир

Мир по Трампу: експерт пояснив, що пропонує план США Україні та росії

«Ми наближаємось до розв'язки»: експерт оцінив, чи спрацює мирний план США

Партія війни проти путіна: експерт заявив, що у росії вже почали відкидати мирний план Трампа

Чарльз ІІІ та Україна: експерт пояснив, як король Великобританії відтягнув Трампа від путіна

Показати ще