«Повний провал»: Путін зробив фатальну помилку в Азовському морі, полетіли голови

Читать на русском
Путин

У Росії розпочалося звільнення військових, котрі брали участь у так званому Керченському конфлікті у листопаді минулого року, в ході якого були захоплені 3 кораблі ВМС України та 24 моряка.

Про це повідомляє російський telegram-канал «Раньше всех. Ну почти».

«Одним з винних призначений начальник штабу Чорноморського флоту віце-адмірал Віктор Лііна, котрий готується до звільнення», – повідомляє джерело.

Примітно, що одразу після захоплення українських військових кораблів – у грудні минулого року начальник штабу Чорноморського флоту контр-адмірал Віктор Лііна отримав звання віце-адмірала.

Проте тепер у Росії, нарешті, зрозуміли, що захоплення українських військових кораблів, які намагалися пройти через Керченську протоку у Азовське море, було невиправною помилкою. Це стало зрозуміло після перших звільнень військових російського флоту, котрі керували операцією або були до неї причетні. Про це свідчить формулювання, з яким був відправлений у відставку російський віце-адмірал Віктор Лііна: «дезорганізація взаємодії з прикордонною службою, недоліки в управлінні силами та засобами, а також провали по лініїі організації розвідувальних заходів».

Недивлячись на це, Росія не відмовиться від агресії по відношенню до України з боку Азовського моря. Так вважає дипломат та експерт Олександр Хара, підкреслюючи, що у Росії давно є свій інструмент тиску на Україну – блокада в Азові.

«Тому Кремль не відмовиться від інструменту, коли без ведення воєнних дій можна наносити шкоду, котра порівнюється з ракетними чи бомбовими ударами. Росія це продовжуватиме робити, а щоб не дратувати європейців, казатиме, що готова до діалогу. Поки йде війна, Росія відкриватиме тільки нові фронти», – підкреслює дипломат.

Нагадаємо, названо терміни перекидання Росією ядерної зброї до Криму.

Як повідомляла Politeka, в Азовському морі  готується нова атака: Путін переключиться з Донбасу на  другий фронт.

Також Politeka писала, що кораблі НАТО під керівництвом Нідерландів входять у Чорне море.


«Феноменально буде»: експерт оцінив, чи перетвориться Європейська політична спільнота на оборонний союз

«У Санкт-Петербурзі парад вирішили скоротити у 18 разів»: експерт розповів, чого боїться путін

«Зіщулюється кільце навколо росії»: експерт розповів, яких союзників уже втратив путін

Трамп усі історії починає і жодну не закінчує, – політтехнолог про мир та війни

З'їзд переможців: експерт пояснив, чому важливо було отримати кредит ЄС на 90 млрд

«Це фантазії»: експерт оцінив, чи новий прем'єр Болгарії стане новим Орбаном

«Стріляє з лука, але не цілиться у мішень»: експерт пояснив суть політики Трампа

Конкуренція та демократія: експерт пояснив, чому російські політтехнологи програли Орбану вибори

"Нам потрібно, щоб Угорщина стала Іспанією": експерт оцінив, чого очікувати від нового прем'єра Мадяра

«Скоро ми почуємо відповіді»: експерт оцінив, чи вдасться поновити переговори з рф

«Трамп зробив те, що міг»: експерт оцінив, чим закінчилася війна США проти Ірану

«Хай живе новий формат НАТО»: Томенко пояснив, яке місце України у новій системі безпеки

Ми геополітично починаємо перегравати росію у Середземному морі: експерт оцінив значення військової присутності України у Лівії

Страшна помилка: політтехнолог про Трампа та війну проти Ірану

«Військовим плануванням займається не Трамп»: ізраїльський офіцер оцінив, чи буде сухопутна операція США проти Ірану

Білорусь готується до війни: експерт пояснив, у які ігри грає Лукашенко

«Ми дістаємо до ключових експортних можливостей рф»: експерт оцінив, чи змусить Україна піти рф на енергетичне перемир’я

«Чи протверезить Трампа війна в Ірані?»: експерт пояснив, як виглядає світ без міжнародного права

«Все це для шоу»: експерт оцінив, чи піднімає кампанія проти України рейтинги Орбана

Показати ще