США допоможуть Україні протистояти російській агресії: “зброю напоготові”

Читать на русском
оружие,

Американські військові розглядають можливість надання Україні додаткового озброєння

Про це заявив Верховний головнокомандувач об’єднаних Збройних сил НАТО в Європі генерал Кертіс Скапарротті під час слухань комітету Сенату США у справах збройних сил.

Під час засідання голова комітету поцікавився у Скапаротті, чому, незважаючи на дозвіл Конгресу, надання протитанкових комплексів “Джевелін” стало єдиною допомогою української армії з летальним зброєю.

Скапарротті, який також є командувачем європейського командування США, повідомив у відповідь, що американська сторона розглядає допомогу українським морським силам, а також поліпшення можливостей українських снайперів. Однак, цього повинні передувати переговори і рішення політиків.

Генерал зазначив, що американські експерти повинні зрозуміти, які на даний момент є можливості в українського флоту, якому було завдано істотної шкоди під час анексії Криму.

Як повідомлялося, нова зброя України викликає серйозне занепокоєння у влади РФ.

В Україні була розроблена нова потужна крилата ракета.Тайну нової зброї відкрив глава Центру досліджень армії, конверсії і роззброєння, військовий експерт Валентин Бадрак.

За його словами, це один з тих психологічних чинників, які повинні всерйоз впливати на політику Кремля на цій ділянці.

Кошовий з “Квартал 95” розповів, як облисів на унітазі: “За одну ніч вирішили”

«Ця ракета розробляється в Україні. Більш того, пройшли досить успішні стрільби, зараз все просувається до державних випробувань. І тут бере участь ціла команда підприємств під керівництвом, не побоюся цього слова, вже легендарного київського конструкторського бюро «Луч», яким розроблена ціла лінійка ракет», – розповів Бадрак.

Він підкреслив, що в перспективі може з’явитися і крилата ракета більш серйозної дальності – до 1500 км.

«… Але для цього Україні потрібно було б отримати дозвіл з боку Міжнародного режиму контролю за ракетними технологіями, вдало провести переговори на міжнародному рівні. З української сторони повинен бути мікс роботи, потрібно використовувати трибуни всіх міжнародних організацій, використовувати те, що мало використовується », – пояснив експерт.

Нагадаємо, “Буде ракетний удар”: Путін стягує “Іскандери” на кордон.

Також ми писали, що потужнf українське зброя пройшла всі випробування.

Як повідомляла Politeka, Путін розлючений: військова техніка влаштувала потужне ДТП.


«Формується нова модель легітимності»: експерт пояснив, чому кремль відправив на переговори до Женеви Мединського

Пастка чи шанс: експерт пояснив, для чого європейці прибули на тристоронні переговори у Женеві

«Було погоджено основні параметри»: експерт розповів, які питання вдалося вирішити на мирних переговорах

США проти Європи: експерт розповів про Мюнхенську конференцію

«За європейськими мірками це космос, але…»: експерт оцінив реальні можливості Коаліції бажаючих для України

Міннесота, безробіття і файли Епштейна: експерт оцінив, як це вплине на Трампа та Україну

Мирна угода в березні, а вибори і референдум у травні: експерт розповів про хід перемовин

Гроші і нові альянси: експерт пояснив, чому Китаю вигідна російсько-українська війна

Сторони почали говорити про якісь предметні речі: експерт оцінив переговорний трек в Абу-Дабі

«Токаєв вирішив виступати відкрито проти росіян»: експерт назвав причини

«Компроміс – це не капітуляція»: експерт пояснив, що таке софт сила і чому вона потрібна

Ми вже погодилися заморозити війну по лінії фронту – це наш компроміс, – політтехнолог про переговори

Близькосхідна епопея путіна: експерт розповів, як кремль швидко втрачає союзників

Можливо, варто розглянути і такий варіант, – експерт про вступ України у Раду миру

«Рада миру на мільярд»: експерт оцінив, чи погодяться європейці на пропозицію Трампа

«Це подальша делегітимізація путіна»: експерт оцінив, чи збираються британські спецслужби реально викрасти путіна

На порядку денному – Венесуела, Іран і Гренландія: експерт пояснив, чому Трамп забув про Україну

Референдум – це критично необхідний інструмент державного управління в Україні, – експерт про ухвалення важливих рішень

Операція США проти Венесуели: експерт оцінив дії Трампа

Показати ще