Рабінович: У парламенті немає більшості – країною управляють незаконно

Читать на русском
5 (2)

У Верховній Раді фактично не існує більшості, а відповідно нинішня влада керує країною незаконно

Таку заяву в ефірі авторської програми «Хто кому Рабінович» на телеканалі «112 Україна» зробив народний депутат і глава політичної партії «Опозиційна платформа – За життя» Вадим Рабінович.

«Де правляча коаліція? Потрібна коаліція з 226 народних депутатів, які повинні скласти більшість. Але в країні немає цієї більшості! Ніхто не може зібрати цих 226 депутатів. Більш того, коаліцію вже покинуло чимало нардепів. Країною взагалі незаконно управляють! Але про це ніхто не говорить! »- обурився парламентарій.

Крім того, він підкреслив, що для майбутніх президентських виборів ЦВК замовив бюлетенів для голосування на 25 мільйонів більше, ніж це необхідно.

«Центральна виборча комісія опублікувала інформацію про намір укласти договори з виготовлення 60 мільйонів бюлетенів для голосування на виборах президента України. Я раніше думав, що в реєстрі виборців всього 35 мільйонів українців. Виявляється, нас за дві ночі стало 60 мільйонів. У будь-якій країні світу люди б вже штурмували такий ЦВК. У нас – це нормально. Ну ми ж розуміємо різницю між 35 мільйонами і 60 мільйонами? Це 25 мільйонів зайвих бюлетенів», – зазначив нардеп.

Глава «Опозиційної платформи – За життя» також додав, що 110 мільйонів гривень, які внесли кандидати в президенти як заставу для участі у виборах, зникли з рахунків Казначейства.

«До речі, 110 мільйонів, які були запорукою всіх цих кандидатів в гетьмани, загубилися між Казначейством і ЦВК. Ніби як в казначейство надійшли, а в ЦВК – не дійшли. Куди поділися? Поки невідомо. Україна – це велика і загадкова країна », – саркастично констатував Вадим Рабінович.

Нагадаємо, Рабінович заявив, що тільки Медведчук може домогтися миру і процвітання в Україні.

Як повідомляла Politeka, Рабінович висловився про знесення пам’ятників і прославлянні поплічників фашизму в Україні.

Також Politeka писала, що за словами Рабіновича, українській владі немає вигоди в установці миру на Донбасі.


Вашингтон не проти почекати, поки росія виснажиться, - експерт про відмову від Анкоріджа

«Україна має свої інтереси там»: експерт оцінив, як ми можемо знайти партнерів на Кавказі

«Це шанс для України»: експерт оцінив ймовірність реального миру на Близькому Сході

«Навроцький виступає тут тараном»: експерт пояснив, хто стоїть за скандалом із орденом Білого Орла

Трамп починає вірити в Україну: експерт пояснив, чому важливо перемогти роспропаганду у США

«Трамп зневірився домовитися з путіним»: експерт оцінив, чи передадуть США Україні ліцензії на Patriot

«Все залежить від долі угоди щодо Ірану»: експерт оцінив, чи США повернуть санкції на російську нафту

«Це вже якась біблійна історія»: експерт пояснив, що означає удар по Києво-Печерській лаврі

«Трамп буде під великим тиском»: експерт розповів про мету саміту G7

Ми перебуваємо в активній фазі Третьої світової війни, – аналітик про війну на Близькому Сході

"Путін змушений в інформаційному плані працювати другим номером", - експерт оцінив, хто перемагає в інформаційній війні

«Заборона на в'їзд до Європи довічно»: експерт розповів про рішучий крок ЄС проти рф

"Це Уіткофф №2": експерт пояснив, чому Трамп призначив переговорником патріарха

Коли політичний сигнал сильніший за процедури – проблема рішень у ЄС

"Дипломатія втратила будь-який сенс": експерт про переговори з рф

«Ви готуєте черговий мирний план»: експерт оцінив можливості Європи

«Угорщина не блокуватиме»: експерт пояснив, що означає відкриття першого кластера щодо вступу до України ЄС

«Китай повертається»: експерт оцінив, чи допоможе Сі Цзіньпін Трампу закінчити війну

Три сценарії розвитку війни: експерт розповів, які шанси миру до кінця року

Показати ще