Україна вступить в НАТО: президент віддав таємний указ, деталі

Читать на русском
НАТО, флаги

Американський президент Дональд Трамп вирішив прискорити процес інтеграції України до Північноатлантичного Альянсу

Подібну думку в інтерв’ю журналістам озвучив колишній представник НАТО в Російській Федерації Гаррі Табах.

За його словами, лідер Білого дому дав вказівку вирішити питання щодо зміни чинного статуту НАТО через проблеми зі вступом України до Альянсу на тлі військової агресії з боку Росії.

“Я знаю, що Трамп дав вказівку, щоб пропрацювали 5 пункт в статуті НАТО і знайшли вихід для Грузії і України. Я не можу передбачити, але я можу аналізувати вже те, що сталося”, – заявив він.

Табах також заявив, що Україна приємно здивувала Захід багатьма речами, які були реалізовані останнім часом.

Зеленському зірвали концерт Кварталу 95: подробиці скандалу

“Ні в якому разі не рекламую ніякого кандидата в президенти, тому що я не маю на це права, так як я не українець. Але хочу сказати, що за останні п’ять років в Україні зробили дуже багато речей, яких на Заході не очікували. Наприклад , то, що буде безвізовий режим, коли в країні йде війна і фінансова криза. Навіть у Туреччині – союзника НАТО – ні безвізового режиму, а Україна домоглася цього.

Те ж з церквою: здавалося, хто б пішов проти Російської православної церкви – це ж гігант, але Україна добилася і цього, отримала Томос. Я не здивуюся, якщо Україна доб’ється вступу в НАТО “, – підсумував він в спілкуванні з співрозмовником.

Раніше ми повідомляли, що Росію вирішили жорстоко покарати за агресію в Азовському морі. Провокація Російської Федерації в Керченській протоці не залишилася непоміченою в Сполучених Штатах, оскільки там з’явився законопроект, що пропонує внести санкції.

«Група сенаторів США внесла законопроект про санкції щодо Росії. Сенат має намір ввести санкції відносно громадян, причетних до інциденту в Керченській протоці, а також підготував санкції щодо суднобудівного сектора РФ », – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, Росія планує швидке захоплення України.

Раніше Politeka повідомляла, Росія готує новий удар по Україні.

Також Politeka писала, що выбори-2019 стануть рекордними через Зеленського.

Джерело: Апостроф


«З військової бази в Гюмрі вийдуть зелені чоловічки»: експерт попередив про загрози для Вірменії

«Для путіна є два виходи»: експерт пояснив, чи готуватися світ до великої війни

«Йде обмін реверансами»: експерт пояснив, як США хочуть перемогти Китай через Іран

Карти Трампа: експерт пояснив, як добитися від США реальної допомоги у війні

Спочатку Україна, тепер Тайвань: експерт розповів, у чому суть мирних планів Трампа

Пастка Фукідіда: експерт оцінив, чи почнеться американо-китайська війна за Трампа та Сі

«Стухнув трохи Анкоридж»: експерт порівняв вимоги та можливості росіян

«Все вирішуватиметься у Пекіні»: експерт оцінив, чи домовляться Трамп і Сі про російсько-українську війну

Путін перестав бути аксіомою: експерт розповів про настрої усередині росії

Повного режиму тиші немає: експерт оцінив, чи вдасться вийти на довге припинення вогню

«Це одна зі складових міфологеми»: ідеолог пояснив, чому путіну так важливий парад 9 травня

Путін такого блідого вигляду не мав за всю війну, – політтехнолог про інформацію про замах

«Феноменально буде»: експерт оцінив, чи перетвориться Європейська політична спільнота на оборонний союз

«У Санкт-Петербурзі парад вирішили скоротити у 18 разів»: експерт розповів, чого боїться путін

«Зіщулюється кільце навколо росії»: експерт розповів, яких союзників уже втратив путін

Трамп усі історії починає і жодну не закінчує, – політтехнолог про мир та війни

З'їзд переможців: експерт пояснив, чому важливо було отримати кредит ЄС на 90 млрд

«Це фантазії»: експерт оцінив, чи новий прем'єр Болгарії стане новим Орбаном

«Стріляє з лука, але не цілиться у мішень»: експерт пояснив суть політики Трампа

Показати ще