Микола Томенко показав новий стандарт кандидата у Президенти

Читать на русском
Николай Томенко

Лідер політичної партії Громадський рух “Рідна країна” Микола Томенко, перебуваючи в місті Славута, розповів що виборець має знати про кандидата

Про це повідомляє Знай.

“Наша команда об`єднаної проукраїнської опозиції разом з кандидатом в Президенти Анатолієм Гриценком показуємо зовсім інший формат виборчої кампанії. Спочатку ми відкрили штаб, щоб показати – ми не ховаємось, у нас все відкрито. Наступним кроком стала презентація команди, яка йде пліч-о-пліч з кандидатом. Це, на мою думку, вкрай важливо. Українець має знати хто в разі перемоги буде займати посади, на які за Конституцією призначає Президент.

Анатолій Гриценко вже представив кандидатуру глави СБУ Віктора Трепака, а у Харкові представив кандидата на посаду голови Національного банку України Олександра Савченка. Ми будемо й надалі продовжувати інформувати суспільство про нашу команду”.

Відмітимо, що нещодавно Томенко показав, як президент Петро Порошенко піариться на Томосі щодо автокефалії.

За його словами, нещодавно йому до рук потрапив часопис «Собор», який активно поширювали державні службовці під час так званого “Томос-туру” Петра Порошенка.

Микола Томенко зазначив, що у цьому часописі немає жодних вихідних даних, але дуже багато фото Порошенка.

“Вчора один чиновник з Волині показав часопис «Собор», який поширювали державні службовці під час Томос-туру Президента. Жодних вихідних даних. 8 фото Порошенка”, – написав він у Фейсбуці.

Окрім цього, лідер партії «Громадський рух «Рідна країна» заявив, що кількість згадувань прізвища українського президента більше, аніж аніж кількість згадувань самого Ісуса Христа.

“Кількість згадувань прізвища Порошенко, більша, аніж кількість згадувань Ісуса Христа, Патріахів Варфоломія і Філарета й Митрополита Епіфанія?! Громадським організаціям дружнім до Банкової, які щоденно пишуть доноси на «незаконні» палатки опозиції, на замітку”, – підсумував він та опублікував деякі сторінки цього часопису.

Нагадаємо, Микола Томенко зворушливо привітав українців з Різдвом.

Як повідомляла Politeka, партія “Рідна країна” підтримала висунення Анатолія Гриценка на виборах президента України.

Також Politeka писала, що щоб скоротити величезну кількість кандидатів у президенти, Микола Томенко запропонував ввести новий політичний статус.


Усі розуміли, що путін недоторканний, поки розмовляє з Трампом, – експерт про можливий арешт

Повернути США до переговорного процесу: експерт розповів про нові деталі домовленостей Трампа і путіна

Спочатку Вірменія, тепер і Сербія: експерт розповів, як путін втрачає союзників

Лукашенко формує казус беллі: розповів, як у Білорусі шукають привід вступити у війну

«Пас адміністрації США»: експерт пояснив мету погроз рф обстрілювати Київ

Незакриті гештальти: експерт пояснив, чому візит Трампа до Сі був невдалим

«З військової бази в Гюмрі вийдуть зелені чоловічки»: експерт попередив про загрози для Вірменії

«Для путіна є два виходи»: експерт пояснив, чи готуватися світ до великої війни

«Йде обмін реверансами»: експерт пояснив, як США хочуть перемогти Китай через Іран

Карти Трампа: експерт пояснив, як добитися від США реальної допомоги у війні

Спочатку Україна, тепер Тайвань: експерт розповів, у чому суть мирних планів Трампа

Пастка Фукідіда: експерт оцінив, чи почнеться американо-китайська війна за Трампа та Сі

«Стухнув трохи Анкоридж»: експерт порівняв вимоги та можливості росіян

«Все вирішуватиметься у Пекіні»: експерт оцінив, чи домовляться Трамп і Сі про російсько-українську війну

Путін перестав бути аксіомою: експерт розповів про настрої усередині росії

Повного режиму тиші немає: експерт оцінив, чи вдасться вийти на довге припинення вогню

«Це одна зі складових міфологеми»: ідеолог пояснив, чому путіну так важливий парад 9 травня

Путін такого блідого вигляду не мав за всю війну, – політтехнолог про інформацію про замах

«Феноменально буде»: експерт оцінив, чи перетвориться Європейська політична спільнота на оборонний союз

Показати ще