Путін зламає Україну: в НАТО озвучили небезпечний прогноз, “повинні бути готовими”

Читать на русском
путин

Росія може досягти своїх цілей по Україні і без розв’язання повномасштабної війни

Подібну думку в інтерв’ю журналістам озвучив екс-заступник голови Північноатлантичного Альянсу та екс-посол США в Росії Олександр Вершбоу.

Вершбоу не виключив повномасштабної агресії з боку Російської Федерації до України.

“Думаю, пряме зіткнення можливо”, – заявив колишній заступник генсекретаря НАТО, кажучи про ймовірність прямого військового конфлікту.

Разом з тим він заперечив самому собі, зазначивши, що у офіційного Кремля є й інші методи досягнення цілей, тому військовий сценарій Москва може не реалізовувати.

“Хоча, може, це (військовий конфлікт) і не дуже ймовірно, адже росіяни можуть досягти багатьох своїх цілей більш заплутаними формами агресії: кібератаками, дезінформацією, розпалюванням сепаратизму, корупцією та іншими засобами створення нестабільності в Україні”, – зазначив Вершбоу.

Крім цього, колишній посол США закликав Україну бути готовою до “нової прямої військової атаці – або знову в Азовському морі, або щоб захопити території уздовж узбережжя Азовського моря”.

Раніше ми повідомляли про те, що Володимир Путін хоче повернути Україні окупований Донбас. Подібну думку в коментарі журналістам озвучив екс-заступник глави СБУ, генерал-майор Віктор Ягуней. За його словами, Володимир Путін розраховує на ОРДЛО, адже ці території залишаються серйозним важелем тиску на Україну в майбутньому

Генерал-майор СБУ також заявив, що інтеграція окупованих територій Донбасу – єдина можливість “повернути голоси для проросійських політиків в Україні, збільшити кількість проросійського виборчого електорату і, таким чином, впливати на майбутнє України”.

БТР з російськими військовими впав у яр: багато загиблих, кадри ДТП в “республіці”

Нагадаємо, блогер розповів, чим страшна Росія без Путіна.

Як повідомляла Politeka, Путін зганьбився на власній щорічній прес-конференції.

Також Politeka писала, що український журналіст висміяв паніку РФ через «русофобії».

Джерело: АпострофДонбасс, война” width=”500″ height=”375″ />

Ранее мы сообщали о том, что Владимир Путин хочет вернуть Украине оккупированный Донбасс. Подобное мнение в комментарии журналистам озвучил экс-заместитель главы СБУ, генерал-майор Виктор Ягун. По его словам, Владимир Путин рассчитывает на ОРДЛО, ведь эти территории остаются серьезным рычагом давления на Украину в будущем

Генерал-майор СБУ также заявил, что интеграция оккупированных территорий Донбасса – единственная возможность «вернуть голоса для пророссийских политиков в Украине, увеличить количество пророссийского избирательного электората и, таким образом, влиять на будущее Украины».

БТР з російськими військовими впав у яр: багато загиблих, кадри ДТП в “республіці”

Напомним, блогер рассказал, чем страшна Россия без Путина.

Как сообщала Politeka, Путин опозорился на собственной ежегодной пресс-конференции.

Также Politeka писала, что украинский журналист высмеял панику РФ из-за «русофобии».

Источник: Апостроф


«Все залежить від долі угоди щодо Ірану»: експерт оцінив, чи США повернуть санкції на російську нафту

«Це вже якась біблійна історія»: експерт пояснив, що означає удар по Києво-Печерській лаврі

«Трамп буде під великим тиском»: експерт розповів про мету саміту G7

Ми перебуваємо в активній фазі Третьої світової війни, – аналітик про війну на Близькому Сході

"Путін змушений в інформаційному плані працювати другим номером", - експерт оцінив, хто перемагає в інформаційній війні

«Заборона на в'їзд до Європи довічно»: експерт розповів про рішучий крок ЄС проти рф

"Це Уіткофф №2": експерт пояснив, чому Трамп призначив переговорником патріарха

Коли політичний сигнал сильніший за процедури – проблема рішень у ЄС

"Дипломатія втратила будь-який сенс": експерт про переговори з рф

«Ви готуєте черговий мирний план»: експерт оцінив можливості Європи

«Угорщина не блокуватиме»: експерт пояснив, що означає відкриття першого кластера щодо вступу до України ЄС

«Китай повертається»: експерт оцінив, чи допоможе Сі Цзіньпін Трампу закінчити війну

Три сценарії розвитку війни: експерт розповів, які шанси миру до кінця року

Усі розуміли, що путін недоторканний, поки розмовляє з Трампом, – експерт про можливий арешт

Повернути США до переговорного процесу: експерт розповів про нові деталі домовленостей Трампа і путіна

Спочатку Вірменія, тепер і Сербія: експерт розповів, як путін втрачає союзників

Лукашенко формує казус беллі: розповів, як у Білорусі шукають привід вступити у війну

«Пас адміністрації США»: експерт пояснив мету погроз рф обстрілювати Київ

Незакриті гештальти: експерт пояснив, чому візит Трампа до Сі був невдалим

Показати ще