Гриценко про закінчення воєнного стану: Це все була фальш

Читать на русском
Гриценко про закінчення воєнного стану: Це все була фальш Гриценко про закінчення воєнного стану: Це все була фальш

Після закінчення режиму воєнного стану стало зрозуміло, що ґрунтовних причин для його введення у листопаді не було

Про це в ефірі OBOZ TV сказав Анатолій Гриценко.

«Я хочу, щоб таким важливим та напруженим інструментом як воєнний стан не грались, бо тоді підривається довіра. Треба лякати агресора, а не своїх людей», – підкреслив лідер «Громадянської позиції».

Він додав, що президент мав право приймати це рішення, але сам Анатолій Гриценко на місці Петра Порошенка режим воєнного стану вводив би у 2014-2015 роках, а не зараз.

За його словами, фінансово посилити армію, розмістити нові оборонні замовлення можна і без воєнного стану. Тому підсумком введеного режиму стало лише тренування державної машини та резервістів.

«Це все фальш. Я говорю про це професійно, був міністром, ми проводили тренування резервістів, військові навчання, вносили зміни до державного оборонного замовлення. Воєнного стану не було і не треба», – зауважив Гриценко.

Нагадаємо, за результатами опитування, Гриценко став єдиним кандидатом у Президенти від демократичних сил.

Як повідомляла Politeka, Гриценко назвав основні завдання влади на 2019 рік.

Також Politeka писала, що Гриценко розповів про перші кроки на посаді президента.


«Можуть бути несподіванки»: експерт оцінив, чого очікувати від саміту НАТО в Анкарі

Це спроба видати бажане за дійсне: експерт пояснив, чому раптом усі заговорили про світ уже цієї осені

У класичній політології, історії це провісник війни, – експерт про рішення рф закрити КПП з Європою

Це ми досягли того, що Трамп перейшов на наш бік, - політтехнологн про удари по рф

Арешт танкерів тіньового флоту рф: експерт оцінив, чи почне Європа блокувати Балтійське море

Вашингтон не проти почекати, поки росія виснажиться, - експерт про відмову від Анкоріджа

«Україна має свої інтереси там»: експерт оцінив, як ми можемо знайти партнерів на Кавказі

«Це шанс для України»: експерт оцінив ймовірність реального миру на Близькому Сході

«Навроцький виступає тут тараном»: експерт пояснив, хто стоїть за скандалом із орденом Білого Орла

Трамп починає вірити в Україну: експерт пояснив, чому важливо перемогти роспропаганду у США

«Трамп зневірився домовитися з путіним»: експерт оцінив, чи передадуть США Україні ліцензії на Patriot

«Все залежить від долі угоди щодо Ірану»: експерт оцінив, чи США повернуть санкції на російську нафту

«Це вже якась біблійна історія»: експерт пояснив, що означає удар по Києво-Печерській лаврі

«Трамп буде під великим тиском»: експерт розповів про мету саміту G7

Ми перебуваємо в активній фазі Третьої світової війни, – аналітик про війну на Близькому Сході

"Путін змушений в інформаційному плані працювати другим номером", - експерт оцінив, хто перемагає в інформаційній війні

«Заборона на в'їзд до Європи довічно»: експерт розповів про рішучий крок ЄС проти рф

"Це Уіткофф №2": експерт пояснив, чому Трамп призначив переговорником патріарха

Коли політичний сигнал сильніший за процедури – проблема рішень у ЄС

Показати ще