Рабінович: Навіть Порошенко визнав важливість Медведчука для переговорного процесу з Путіним

Читать на русском
х3333

Віктор Медведчук є на сьогодні єдиним успішним переговорником між Україною та Росією в питанні обміну полоненими, що визнав навіть президент України Петро Порошенко

Про це заявив народний депутат, лідер партії «За життя» Вадим Рабінович в ефірі телеканалу «112 Україна».

За словами лідера «За життя», президент України Петро Порошенко на своїй недавній прес-конференції заявив, що буде використовувати Віктора Медведчука в переговорному процесі з Росією.

«Порошенко на прес-конференції говорив, що буде і далі використовувати Медведчука для обміну полоненими, тому що він єдиний, кого Путін слухає», – сказав лідер партії.

Також Рабінович нагадав, що коли Янукович прийшов до влади, Медведчук був усунений, а ті, хто сьогодні править країною, працювали з Януковичем.

“І тоді Путін не вплинув на Януковича, щоб той не усував Медведчука. На Медведчука при Януковичі навіть відкрили дві кримінальні справи, які змусив закрити тільки Рінат Ахметов», – розповів політик.

Він продовжив, що про Медведчука, як про друга Путіна, згадали тільки тоді, коли почалася війна на сході України і коли українці почали потрапляти в полон. Рабінович заявив, що вважає роботу Медведчука щодо повернення українців з полону корисною.

«Коли потрапили в полон люди і почалася війна, то відразу пригадали про кума Путіна і попросили домовитися про обмін, оскільки президент Росії українську владу не слухає. Ті 483 людини, які звільнені з полону завдяки Медведчуку-куму Путіна, це добре чи погано? Звичайно, це корисно для України», – підсумував народний депутат.

Нагадаємо, «”Голос Америки” розповів про роль Медведчука в переговорах щодо звільнення моряків.

Як повідомляла Politeka, Медведчук розповів, що переговори про звільнення моряків з керівництвом РФ і по обміну з Донецьком і Луганськом тривають.

Також Politeka писала, що питанням звільнення українських моряків займається тільки Віктор Медведчук.


Нова переговорна рамка: експерт пояснив, який мирний план США намагаються зробити для України та росії

«Віткоффгейт»: експерт пояснив, чому скандал зі зливом розмови скоро загасне

Ми підходимо до важливої точки, наступний тиждень буде вирішальний, – експерт про мир

Мир по Трампу: експерт пояснив, що пропонує план США Україні та росії

«Ми наближаємось до розв'язки»: експерт оцінив, чи спрацює мирний план США

Партія війни проти путіна: експерт заявив, що у росії вже почали відкидати мирний план Трампа

Чарльз ІІІ та Україна: експерт пояснив, як король Великобританії відтягнув Трампа від путіна

Будапешт як наживка: експерт розповів, як Трамп виманює путіна на реальні переговори

«Трамп дає нам карт-бланш»: експерт заявив, що США дають Україні розвіддані та передають зброю

Авіаносець США біля берегів Венесуели: експерт пояснив, що спільного у путіна та Мадуро

Інша модель розвитку: експерт пояснив, як благополуччя України загрожує росії

Позиції сторін кристалізуються, вони викладають усі карти на стіл, – експерт про перебіг переговорного процесу

Секрет 8 закінчених війн Трампа: експерт оцінив, чи побачимо ми мир через силу

Будапешт або Tomahawk: експерт пояснив, як Трамп збирається тиснути на путіна

«Ключики до завершення війни»: експерт пояснив, чому Трамп і путін зустрінуться саме в Угорщині

«Радіє, мабуть, найбільше Орбан»: експерт розповів, про що Трамп і путін будуть говорити у Будапешті

До України таке рішення мало застосовне: експерт пояснив, якого світу Трамп досяг на Близькому Сході.

Експерт пояснив, у чому головні помилки Європи щодо України: форпост, а не партнер

Політолог-міжнародник про удари по російських НПЗ: «Тут дуже добре збігаються інтереси України з інтересами США»

Показати ще