Полковник ГУР: Рибачук повинен відповісти на питання про співпрацю з РФ

Читать на русском
Рыбачук

Звинувачення у співпраці з радянськими і російськими спецслужбами опубліковані у виданні The Washington Times на адресу відомого українського громадського діяча Олега Рибачука повинні стати предметом аналізу, як експертного співтовариства, так і відповідних правоохоронних органів

Про це в коментарі Guildhall заявив, екс-співробітник Головного управління розвідки України, полковник Юрій Сміщук, пише Голос.ua

«Введення воєнного стану передбачає ускладнення роботи ворожих спецслужб на території нашої держави, а також ускладнення, або істотне ослаблення гібридного впливу агентури противника, яка, як відомо, буває різна – прихована, або відкрита. Буквально недавно, видання The Washington Times опублікувало гучні звинувачення у співпраці з радянськими і російськими спецслужбами на адресу відомого українського громадського діяча Олега Рибачука, який і сам в своїх інтерв’ю озвучував дуже цікаві аспекти своєї біографії. Йде війна, виникають кричущі питання, які вимагають відповідей і які повинні поставити відповідні органи», – заявив полковник Сміщук.

«По-перше, яку саме елітне освіту здобув Олег Рибачук по лінії Міністерства оборони Радянського Союзу, хто його однокласники і чим вони займаються сьогодні? Друге – відповідно до заяви Рибачука, в період з 2003 по 2004 рік він щотижня проводив зустрічі в Москві з керівним складом ФСБ і СВР Росії, а також близьким оточенням Володимира Путіна. Яка була мета цих візитів?», – зазначає екс-співробітник ГУР. «І по-третє. Як заявляє сам Олег Рибачук, його російські партнери надали йому інформацію про те, що сотня кадетів ГРУ РФ проходили стажування на Майдані під час Революції Переваги. Цікаво, хто ці партнери і триває ця співпраця сьогодні?»- підсумував Юрій Сміщук.

Нагадаємо, як повідомлялося раніше, консервативне американське видання The Washington Times з посиланням на високопоставленого британського розвідника заявила про роботу Олега Рибачука на радянські і російські спецслужби. Також, раніше цю інформацію озвучували генерали українських спецслужб Микола Маломуж і Олександр Скіпальський.

Опубліковано:

Вікно можливостей відкриється не раніше лютого: експерт поясни, чому найближчим часом прогресу на переговорах не буде

Вибори до Конгресу: експерт оцінив, чи зміниться позиція Трампа щодо України, якщо переможуть демократи

Концепція обмеженого суверенітету: експерт пояснив, чому Трамп і путін мислять однаково

За мирним планом Трампа Україна увійде до західної зони впливу міцно, – політолог

Якщо Європа хоче протиснути свій мирний план, то має посилити Україну: думку експерта

"Стратегічних компромісів немає": експерт пояснив, чому переговори Уіткоффа з путіним були приречені на провал

Нова переговорна рамка: експерт пояснив, який мирний план США намагаються зробити для України та росії

«Віткоффгейт»: експерт пояснив, чому скандал зі зливом розмови скоро загасне

Ми підходимо до важливої точки, наступний тиждень буде вирішальний, – експерт про мир

Мир по Трампу: експерт пояснив, що пропонує план США Україні та росії

«Ми наближаємось до розв'язки»: експерт оцінив, чи спрацює мирний план США

Партія війни проти путіна: експерт заявив, що у росії вже почали відкидати мирний план Трампа

Чарльз ІІІ та Україна: експерт пояснив, як король Великобританії відтягнув Трампа від путіна

Будапешт як наживка: експерт розповів, як Трамп виманює путіна на реальні переговори

«Трамп дає нам карт-бланш»: експерт заявив, що США дають Україні розвіддані та передають зброю

Авіаносець США біля берегів Венесуели: експерт пояснив, що спільного у путіна та Мадуро

Інша модель розвитку: експерт пояснив, як благополуччя України загрожує росії

Позиції сторін кристалізуються, вони викладають усі карти на стіл, – експерт про перебіг переговорного процесу

Секрет 8 закінчених війн Трампа: експерт оцінив, чи побачимо ми мир через силу

Показати ще