Відомий блогер шокував мережу своїм президентським «рейтингом»

Читать на русском
Відомий блогер шокував мережу своїм президентським «рейтингом»

«Рейтинг моїх симпатій на президентських виборах. Не судіть строго, ні до чого не закликаю, можливо здасться цікавим комусь», – пише на своїй сторінці в Фейсбук Сергій Розенбаум, відзначаючи наступних політиків в порядку його симпатій:

  1. Михайло Добкін
  2. Олександр Вілкул
  3. Вадим Новинський
  4. Євген Мураєв
  5. Сергій Тарута
  6. Вадим Рабінович
  7. Юрій Бойко
  8. Ілля Ківа

Далі, блогер запропонував своїм читачам ділитися думками, зауваженнями і спостереженнями з приводу зазначених прізвищ, в коментах під публікацією. У переважній більшості з яких (а їх виявилося близько 500), перевага була віддана об’єднанню першої четвірки.

При цьому читачі в цілому негативно оцінили присутність в списку Рабиновича і Бойка, побічно підтвердивши думку, що виборець південного сходу чекає не того об’єднання політичних сил, про яке говорять Бойко і Рабинович.

Нагадаємо, що напередодні Юрій Бойко і Вадим Рабіновіч фактично відмовилися від того, щоб бути єдиним кандидатом від «Опозиційної платформи» на користь … один одного, Рабинович пояснив, до речі, свою відмову тим, що він не компетентний в питаннях православ’я, так як є юдеєм згідно своїх релігійних поглядів.

Нагадаємо, Бойко заявив, що готовий підтримати рішення Політради партії «За життя» по єдиному кандидату – Рабіновичу.

Як повідомляла Politeka, Рабінович вважає, що Тимошенко, проголосувавши за закриття каналів «112 Україна» і NewsOne, зрадила журналістів.

Також Politeka писала, що 5-6 партій вже готові приєднатися до об’єднання «Опозиційна платформа – За життя» Бойко-Рабіновича.


Новий світовий порядок: експерт розповів про що домовляються на переговорах щодо миру в Україні

Експансія подається як сенс існування сьогоднішньої росії, – експерт розповів про ризики перемир’я

«Ми зараз навіть не на екваторі»: експерт оцінив, на скільки затягнуться мирні переговори

Вікно можливостей відкриється не раніше лютого: експерт поясни, чому найближчим часом прогресу на переговорах не буде

Вибори до Конгресу: експерт оцінив, чи зміниться позиція Трампа щодо України, якщо переможуть демократи

Концепція обмеженого суверенітету: експерт пояснив, чому Трамп і путін мислять однаково

За мирним планом Трампа Україна увійде до західної зони впливу міцно, – політолог

Якщо Європа хоче протиснути свій мирний план, то має посилити Україну: думку експерта

"Стратегічних компромісів немає": експерт пояснив, чому переговори Уіткоффа з путіним були приречені на провал

Нова переговорна рамка: експерт пояснив, який мирний план США намагаються зробити для України та росії

«Віткоффгейт»: експерт пояснив, чому скандал зі зливом розмови скоро загасне

Ми підходимо до важливої точки, наступний тиждень буде вирішальний, – експерт про мир

Мир по Трампу: експерт пояснив, що пропонує план США Україні та росії

«Ми наближаємось до розв'язки»: експерт оцінив, чи спрацює мирний план США

Партія війни проти путіна: експерт заявив, що у росії вже почали відкидати мирний план Трампа

Чарльз ІІІ та Україна: експерт пояснив, як король Великобританії відтягнув Трампа від путіна

Будапешт як наживка: експерт розповів, як Трамп виманює путіна на реальні переговори

«Трамп дає нам карт-бланш»: експерт заявив, що США дають Україні розвіддані та передають зброю

Авіаносець США біля берегів Венесуели: експерт пояснив, що спільного у путіна та Мадуро

Показати ще