Тепер від Медведчука залежить, хто стане кандидатом в президенти від об’єднаної опозиції, – Калініченко

Читать на русском
Медведчук

Політичний аналітик і блогер Олексій Калініченко в своєму блозі аналізує, як прихід Віктора Медведчука на посаду голови політради партії «За життя» вплине на об’єднання опозиції і висування єдиного кандидата в президенти.

«Згідно зі статутом, політична рада вирішує всі питання, пов’язані з партійним будівництвом і організаційною роботою – всі кадрові рішення, облік партійних організацій і т.д.», – пояснив Калініченко.

Блогер пояснює, що саме від Медведчука залежить, хто стане кандидатом в президенти від об’єднаної опозиції. Саме тому, стверджує Калініченко, в київський офіс Медведчука регулярно приїжджають представники «Опозиційного блоку».

«Серед тих, кого журналісти змогли зафіксувати – Юрій Бойко, екс-віце-прем’єр Борис Колесников (обидва – співголови партії «Опозиційний блок»), один з керівників цієї партії Сергій Льовочкін та інші. Перераховані політики регулярно відвідували офіс Медведчука, а в кінці вересня приїхали всі разом в один і той же час – як ніби на нараду», – нагадав Калиниченко.

Політичний аналітик конкретизує, що мова йде про той самий офісі, куди для обговорення політичної ситуації в Україні приїжджають посол Великобританії Джудіт Гоф і заступник глави СММ ОБСЄ Олександр Хуг, а також інші іноземні дипломати.

«Той самий офіс, який добре відомий іноземним ЗМІ, які на регулярній основі публікують інтерв’ю з Медведчуком – The Financial Times, «Нова газета», ElPais, ORF, The Independent etc.», – пояснює Калиниченко.

Політичний аналітик приходить до висновку, що Медведчук працює над створенням політичної сили, яка представлятиме інтереси 35% українців, які виступають проти політики нинішньої влади.

«Сьогодні близько 35% українців, які не згодні з тим, як нинішня влада перетворює Україну на сировинний придаток Заходу, а нас усіх – в «нових бідних», не мають свого представництва у Верховній Раді.

І, як бачимо, Медведчук працює над тим, щоб створити «серйозну політичну силу, з якою рахуватимуться», про що він говорив в своїх інтерв’ю NewsОne, Strana.ua, 112 Україна та ін.», – зробив висновок Олексій Калініченко.

Політичний аналітик нагадує, що заявлена ​​мета об’єднання опозиції – це захист прав українців, які хочуть повернення до нормального життя.

«Де заявлена ​​мета – це захищати права українців, які хочуть нормального життя, без війни на Донбасі і беззаконня при владі. А інструмент – це висунення єдиного кандидата в президенти від об’єднаної опозиції, а потім перемога на виборах до Верховної Ради та місцевих рад», – пояснив політичний аналітик Олексій Калініченко.

Нагадаємо, Віктор Медведчук заявив, що в питанні об’єднання опозиції мова йде про порятунок всієї країни.

Як повідомляла Politeka, політолог заявив, що очоливши політраду «За життя!», Медведчук буде продовжувати роботу по об’єднанню опозиції і висунення єдиного кандидата.

Також Politeka писала, що публіцист вважає, що посада голови політради «За життя» дасть ідеологу об’єднання опозиції додатковий інструментарій для реалізації своїх планів.


«Все залежить від долі угоди щодо Ірану»: експерт оцінив, чи США повернуть санкції на російську нафту

«Це вже якась біблійна історія»: експерт пояснив, що означає удар по Києво-Печерській лаврі

«Трамп буде під великим тиском»: експерт розповів про мету саміту G7

Ми перебуваємо в активній фазі Третьої світової війни, – аналітик про війну на Близькому Сході

"Путін змушений в інформаційному плані працювати другим номером", - експерт оцінив, хто перемагає в інформаційній війні

«Заборона на в'їзд до Європи довічно»: експерт розповів про рішучий крок ЄС проти рф

"Це Уіткофф №2": експерт пояснив, чому Трамп призначив переговорником патріарха

Коли політичний сигнал сильніший за процедури – проблема рішень у ЄС

"Дипломатія втратила будь-який сенс": експерт про переговори з рф

«Ви готуєте черговий мирний план»: експерт оцінив можливості Європи

«Угорщина не блокуватиме»: експерт пояснив, що означає відкриття першого кластера щодо вступу до України ЄС

«Китай повертається»: експерт оцінив, чи допоможе Сі Цзіньпін Трампу закінчити війну

Три сценарії розвитку війни: експерт розповів, які шанси миру до кінця року

Усі розуміли, що путін недоторканний, поки розмовляє з Трампом, – експерт про можливий арешт

Повернути США до переговорного процесу: експерт розповів про нові деталі домовленостей Трампа і путіна

Спочатку Вірменія, тепер і Сербія: експерт розповів, як путін втрачає союзників

Лукашенко формує казус беллі: розповів, як у Білорусі шукають привід вступити у війну

«Пас адміністрації США»: експерт пояснив мету погроз рф обстрілювати Київ

Незакриті гештальти: експерт пояснив, чому візит Трампа до Сі був невдалим

Показати ще