Гриценко розповів про пріоритетні кроки своєї команди в аграрній сфері

Читать на русском
Гриценко розповів про пріоритетні кроки своєї команди в аграрній сфері Гриценко розповів про пріоритетні кроки своєї команди в аграрній сфері

Пріоритетними кроками нової влади в аграрній сфері стануть земельна децентралізація, створення прозорого кадастру земель і дієвих ринкових інститутів, переорієнтація АПК з виробництва і експорту зерна

Про це на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook написав Анатолій Гриценко.

«Місцеві громади зараз розпоряджаються лише 12% землі в межах забудови населених пунктів. Рештою земель розпоряджаються не обрані місцевими громадами, а призначені з Києва чиновники. Так бути не повинно», – підкреслив лідер «Громадянської позиції».

Він додав, що земля повинна працювати на людей на місцях і наповнювати місцеві бюджети.

Саме тому пріоритетними кроками нової влади, за словами Анатолія Гриценка, стануть земельна децентралізація – повернення земель у розпорядження громад під контролем законності дій з Києва; створення прозорого кадастру земель і дієвих ринкових інститутів; загальна капіталізація країни, в тому числі, багатократне підвищення вартості земель на основі надійного захисту права власності в умовах стійкої економіки.

Після цього, зауважив лідер «Громадянської позиції», можна запроваджувати ринок земель.

«До тих пір, щоб запобігти олігархізації ще й на селі – мораторій на купівлю/продаж земель, з паралельним вдосконаленням механізмів і умов оренди», – пише Гриценко.

Також Анатолій Гриценко каже про необхідність переорієнтації АПК з виробництва і експорту зерна на переробку й виробництво готової продукції з доданою вартістю і великою часткою людської праці, аби стимулювати створення робочих місць і соціальний розвиток села.

«Все це закладено в наш план дій. Над його вдосконаленням і працюємо. Спільно з підприємцями-практиками», – підсумував Анатолій Гриценко.

Раніше лідер «Громадянської позиції» розповів, що треба продовжити земельну децентралізацію.

Нагадаємо, Гриценко закликав продовжити мораторій на продаж землі.

Як повідомляла Politeka, Гриценко став лідером у рейтингу правдорубів.

Також Politeka писала, що Гриценко виступив зі зверненням до ЗМІ.

Опубліковано:
Теги:

Це ми досягли того, що Трамп перейшов на наш бік, - політтехнологн про удари по рф

Арешт танкерів тіньового флоту рф: експерт оцінив, чи почне Європа блокувати Балтійське море

Вашингтон не проти почекати, поки росія виснажиться, - експерт про відмову від Анкоріджа

«Україна має свої інтереси там»: експерт оцінив, як ми можемо знайти партнерів на Кавказі

«Це шанс для України»: експерт оцінив ймовірність реального миру на Близькому Сході

«Навроцький виступає тут тараном»: експерт пояснив, хто стоїть за скандалом із орденом Білого Орла

Трамп починає вірити в Україну: експерт пояснив, чому важливо перемогти роспропаганду у США

«Трамп зневірився домовитися з путіним»: експерт оцінив, чи передадуть США Україні ліцензії на Patriot

«Все залежить від долі угоди щодо Ірану»: експерт оцінив, чи США повернуть санкції на російську нафту

«Це вже якась біблійна історія»: експерт пояснив, що означає удар по Києво-Печерській лаврі

«Трамп буде під великим тиском»: експерт розповів про мету саміту G7

Ми перебуваємо в активній фазі Третьої світової війни, – аналітик про війну на Близькому Сході

"Путін змушений в інформаційному плані працювати другим номером", - експерт оцінив, хто перемагає в інформаційній війні

«Заборона на в'їзд до Європи довічно»: експерт розповів про рішучий крок ЄС проти рф

"Це Уіткофф №2": експерт пояснив, чому Трамп призначив переговорником патріарха

Коли політичний сигнал сильніший за процедури – проблема рішень у ЄС

"Дипломатія втратила будь-який сенс": експерт про переговори з рф

«Ви готуєте черговий мирний план»: експерт оцінив можливості Європи

«Угорщина не блокуватиме»: експерт пояснив, що означає відкриття першого кластера щодо вступу до України ЄС

Показати ще