Відставка Луценка: хто проголосував “за”

Читать на русском
луценко

Парубій поставив на голосування питання відставки генпрокурора

Правляча коаліція не підтримує відставку генпрокурора Юрія Луценка.

Про це заявила віце-спікер Верховної Ради і член фракції “Блок Петра Порошенко” Ірина Геращенко.

“Ми, правляча коаліція, не підтримуємо відставку генпрокурора Юрія Луценка. І прошу спікера поставити на голосування це питання і все побачать скільки голосів дасть коаліція”, – сказала народний депутат.

Також Геращенко заявила, що зараз багато хто намагається робити піар на смерті людини.

Вона додала, що тимчасова слідча комісія, яку намагаються створити в Раді, не може брати на себе функції правоохоронних органів і не має для цього повноважень.

Також голова фракції БПП Артур Герасимов заявив, що він і його колеги повністю підтримують всі дії правоохоронців щодо розслідування нападу на Катерину Гандзюк.

“Ми бачимо професійну позицію наших силових органів”, – сказав Герасимов.

Спікер Верховної Ради Андрій Парубій поставив на голосування питання відставки генпрокурора.

“До мене були вимоги з приводу голосувань, і я можу скористатися своїм правом, я можу поставити тільки політичне, рейтингове голосування, а не реальне голосування. Але якщо є така вимога – я поставлю”, – сказав він.

За проголосували три парламентарія з фракції БПП, два – з “Народного фронту”, 11 – позафракційні, 13 – “Самопоміч”, 9 – “Батьківщина”.

Раніше ми повідомляли, що генпрокурор України Юрій Луценко заявив, що подасть заяву про відставку.

Про це він сказав у ході виступу у парламенті.

Снігова стихія завдала удару, дороги заблоковано, міста без світла: такого не було 10 років

Луценко заявив, що Рада має розглянути його заяву про відставку цього тижня.

“Я сьогодні подаю заяву про відставку президенту України. І ви в парламенті маєте розглянути це питання. Прошу це зробити цього тижня. Я свою роботу робив і буду робити. Усе, що я обіцяв Катерині Гандзюк в лікарні робилося і буде робитися”, – заявив він.

Нагадаємо, в.о. керуючого справами Херсонської міськради, громадський активіст Катерина Гандзюк померла в опіковому відділенні столичної лікарні 4 листопада.

За попередніми даними, організм 33-річної жінки, яку три місяці тому облили сірчаною кислотою біля під’їзду її будинку, заподіявши опіки 40% шкіри і пошкодження очей, не витримав численних операцій.

Нагадаємо, медики дали висновок з приводу відходу з життя Гандзюк, це навіть читати страшно.

Як повідомляла Politeka, замовники розправи над Гандзюк можуть вийти сухими з води, намітився важливий поворот у справі.

Також Politeka писала, що стало відомо, про що Катя Гандзюк говорила в своєму останньому викривальному відео.


Не мирний договір, а оборудка: експерт пояснив, у які переговори нас втягують США і росія

Смерть або палацовий переворот: експерт оцінив сценарії відходу путіна від влади

Новий світовий порядок: експерт розповів про що домовляються на переговорах щодо миру в Україні

Експансія подається як сенс існування сьогоднішньої росії, – експерт розповів про ризики перемир’я

«Ми зараз навіть не на екваторі»: експерт оцінив, на скільки затягнуться мирні переговори

Вікно можливостей відкриється не раніше лютого: експерт поясни, чому найближчим часом прогресу на переговорах не буде

Вибори до Конгресу: експерт оцінив, чи зміниться позиція Трампа щодо України, якщо переможуть демократи

Концепція обмеженого суверенітету: експерт пояснив, чому Трамп і путін мислять однаково

За мирним планом Трампа Україна увійде до західної зони впливу міцно, – політолог

Якщо Європа хоче протиснути свій мирний план, то має посилити Україну: думку експерта

"Стратегічних компромісів немає": експерт пояснив, чому переговори Уіткоффа з путіним були приречені на провал

Нова переговорна рамка: експерт пояснив, який мирний план США намагаються зробити для України та росії

«Віткоффгейт»: експерт пояснив, чому скандал зі зливом розмови скоро загасне

Ми підходимо до важливої точки, наступний тиждень буде вирішальний, – експерт про мир

Мир по Трампу: експерт пояснив, що пропонує план США Україні та росії

«Ми наближаємось до розв'язки»: експерт оцінив, чи спрацює мирний план США

Партія війни проти путіна: експерт заявив, що у росії вже почали відкидати мирний план Трампа

Чарльз ІІІ та Україна: експерт пояснив, як король Великобританії відтягнув Трампа від путіна

Будапешт як наживка: експерт розповів, як Трамп виманює путіна на реальні переговори

Показати ще