Сергій Шахов розповів, чи прагнуть західні партнери миру в Україні

Читать на русском
Сергей Шахов

Західні партнери України не хочуть зараз миру для нашої країни, у той час як ключ до вирішення цього питання захований саме у нашій державі

Про це розповів народний депутат України від партії «Наш край» Сергій Шахов.

Політик зазначив, що забезпечити мир в Україні допоможе економічний розвиток і перезавантаження на всіх рівнях влади.

«Мир взагалі краще, чим війна. І по-перше, ми пам’ятаємо досвід Німеччини, ГДР і ФРГ. Там стояла велика стіна. В ФРГ люди краще жили, чим в ГДР. І коли стіна рухнула, ГДР побігли в ФРГ. Тому треба сьогодні в Україні показати економічний рівень. Не підвищувати тарифи на газ, а добувати свій газ. Не закуповувати вугілля сьогодні в Африці, Америці, або те, яке контрабандою везуть з «Л/ДНР» і з Російської Федерації 80%, даючи ворогу сьогодні заробляти гроші на крові. І сьогодні не треба дурити людям голову, треба говорити чисту правду. Мир можна досягнути тільки економічним зростанням в державі, зміною влади в нашій державі, шляхом демократичним перезавантаження повністю і парламенту, і президента, і уряду», – розповів нардеп.

Весілля в Дніпрі закінчилося трагедією: наречений опинився в петлі, фото

«Перше, починати з уряду. Ми можемо вирішити питання (Донбасу) мирним шляхом», – додав він.

Шахов також відмітив, що зараз багато політиків прагнуть говорити про мир, але не розказують, як вони збираються його досягати. «Палки в колеса» підсовують і західні партнери, які поки тільки наживаються на Україні.

«Нажаль, сьогодні популізм зашкалює. І гра перед виборами, президентським та парламентськими, також зашкалює. Вже було сказано, 71% населення хоче миру. Тому сьогодні політики використовують ці  речі, не кажучи, як вони це зроблять. Чи є у нас сьогодні партнери західні – немає. Вони сьогодні шукають, як нажитися на Україні. «Північний потік-2» три мільярди доларів хоче відкусити від України. Чи хочуть вони миру? Сьогодні партнери, які везуть вугілля, чи хочуть вони миру? Ні!», – розповів Шахов.

«Сьогодні хоче миру одна наша держава Україна і ключ від розв’язання цієї війни саме в нашій державі – розбудова наших ресурсів, зміна повністю влади», – підсумував він.

Нагадаємо, Держбюджет-2019 призведе до ще більшого збідніння простих українців.

Як повідомляла Politeka, названо головні проблеми Держбюджету-2019, а це медицина, субсидії та ціна на газ.

Також Politeka писала, що Україна зараз загрузла в боргах, але міжнародні партнери країни повинні враховувати, що у нас вже чотири роки триває війна.


Нова переговорна рамка: експерт пояснив, який мирний план США намагаються зробити для України та росії

«Віткоффгейт»: експерт пояснив, чому скандал зі зливом розмови скоро загасне

Ми підходимо до важливої точки, наступний тиждень буде вирішальний, – експерт про мир

Мир по Трампу: експерт пояснив, що пропонує план США Україні та росії

«Ми наближаємось до розв'язки»: експерт оцінив, чи спрацює мирний план США

Партія війни проти путіна: експерт заявив, що у росії вже почали відкидати мирний план Трампа

Чарльз ІІІ та Україна: експерт пояснив, як король Великобританії відтягнув Трампа від путіна

Будапешт як наживка: експерт розповів, як Трамп виманює путіна на реальні переговори

«Трамп дає нам карт-бланш»: експерт заявив, що США дають Україні розвіддані та передають зброю

Авіаносець США біля берегів Венесуели: експерт пояснив, що спільного у путіна та Мадуро

Інша модель розвитку: експерт пояснив, як благополуччя України загрожує росії

Позиції сторін кристалізуються, вони викладають усі карти на стіл, – експерт про перебіг переговорного процесу

Секрет 8 закінчених війн Трампа: експерт оцінив, чи побачимо ми мир через силу

Будапешт або Tomahawk: експерт пояснив, як Трамп збирається тиснути на путіна

«Ключики до завершення війни»: експерт пояснив, чому Трамп і путін зустрінуться саме в Угорщині

«Радіє, мабуть, найбільше Орбан»: експерт розповів, про що Трамп і путін будуть говорити у Будапешті

До України таке рішення мало застосовне: експерт пояснив, якого світу Трамп досяг на Близькому Сході.

Експерт пояснив, у чому головні помилки Європи щодо України: форпост, а не партнер

Політолог-міжнародник про удари по російських НПЗ: «Тут дуже добре збігаються інтереси України з інтересами США»

Показати ще