Брехло, має іншу сім’ю: Тимошенко шокувала українців новою брехнею

Читать на русском
Брехло, має іншу сім’ю: Тимошенко шокувала українців новою брехнею Брехло, має іншу сім’ю: Тимошенко шокувала українців новою брехнею

Лідерка “Батьківщини” Юлія Тимошенко та її чоловік Олександр 15-го вересня відзначили 39-ту річницю свого подружнього життя, що зветься креповим весіллям

Попри те, що багато років Тимошенко намагалася приховувати особисті стосунки від публіки, цього року вона вирішила  привітати коханого в Facebook. Та більш того, опублікувала фото їхньою поцілунку.

“39 років разом. Дякую, що ти завжди поруч!”, – написала вона.

Як відомо, в Юлії з Олександром є дочка Євгенія, яка два роки тому ощасливила їх онучкою.

Зазначимо, українці переконані в нещирості фото, та слів Тимошенко про свій шлюб. Зокрема користувачі соціальних мереж пишуть, що вона давно розлучена, а фото є лише показухою.

Як повідомлялося, Тимошенко орендує в Козині будинок сестри і користується чотирма ділянками, суміжними з цим будинком. При цьому, дві земельні ділянки, що належать двоюрідній сестрі Тимошенко Шараповій Тетяні Валеріївні і, згідно з декларацією, знаходяться під орендованим будинком. При цьому, дві земельні ділянки, належать двоюрідній сестрі Тимошенко Шараповій Тетяні Валеріївні та, згідно з декларацією, знаходяться під орендованим домом.

Типова пацанка: Лобода вразила шанувальників знімком без макіяжу

Ще двома ділянками, які “межують з об’єктом оренди”, володіє тітка нардепа Ульяхіна Антоніна Миколаївна. Власної нерухомості Тимошенко не має.

Відповідно до декларації, її дохід за минулий рік становив 560 тисяч гривень, з яких 225,5 тисяч – депутатська зарплатня.

Загальний дохід подружжя у 2017 році склав понад 4 мільйона гривень – Олександр Тимошенко задекларував дохід від підприємництва у майже 3,4 мільйона.

Крім того чоловік нардепа вказав “іноземний дохід” у 245 тисяч тисяч, отриманий від празької Britico Product s.r.o. Остання значиться засновником та власником ТОВ “Інтернаціональні індустріальні проекти”, в якого “Батьківщина” з 2016 року орендує Mercedes Benz S600. Згідно зі звітністю партії за 2017 рік, вона перерахувала “ІІП” 1 112 686 гривень.

Чоловік Тимошенко володіє двома підприємствами: “Геофорс” та “Леді Ю”. Серед власників останнього також значаться дочка та мати нардепа.

Нагадаємо, Тимошенко зганьбилася на незнанні Конституції України.

Як повідомляла Politeka, стало відомо про тривожну «концепції світу» від Тимошенко.

Раніше Politeka писала, що новий піар-хід Тимошенко коштував українцям більше мільйона гривень.

Опубліковано:
Теги:

«Непрямий співучасник російсько-української війни»: експерт оцінив, як далеко зайде криза з Іраном

Неформально сторони домовилися між собою, – експерт про деескалацію з Білоруссю

Позиція сили: експерт пояснив, чому переговори щодо вступу України до ЄС йдуть важко

«Приходить по кістках своїх попередників»: експерт розповів про нового прем'єра Британії

«Європа обмежена в інструментах»: експерт пояснив, чому буксують санкції проти рф

«Завдання трьох тіл»: експерт пояснив, чому війна між Європою і росією неминуча

Смерть Ліндсі Грема має більше інформаційно-політичний ефект, ніж реальний вплив, – політолог

Вибори до Держдуми і мобілізація: експерт пояснив, чому треба поспішати дотиснути рф до перемир'я

«Ми не бізнесом займаємося»: експерт пояснив, чому Трамп весь час говорить про угоду, а не про мир

«Можуть бути несподіванки»: експерт оцінив, чого очікувати від саміту НАТО в Анкарі

Це спроба видати бажане за дійсне: експерт пояснив, чому раптом усі заговорили про світ уже цієї осені

У класичній політології, історії це провісник війни, – експерт про рішення рф закрити КПП з Європою

Це ми досягли того, що Трамп перейшов на наш бік, - політтехнологн про удари по рф

Арешт танкерів тіньового флоту рф: експерт оцінив, чи почне Європа блокувати Балтійське море

Вашингтон не проти почекати, поки росія виснажиться, - експерт про відмову від Анкоріджа

«Україна має свої інтереси там»: експерт оцінив, як ми можемо знайти партнерів на Кавказі

«Це шанс для України»: експерт оцінив ймовірність реального миру на Близькому Сході

«Навроцький виступає тут тараном»: експерт пояснив, хто стоїть за скандалом із орденом Білого Орла

Трамп починає вірити в Україну: експерт пояснив, чому важливо перемогти роспропаганду у США

Показати ще