Медведчук єдиний, до кого в Україні прислухається Путін, але він не буде бруднитися в нинішній виборчій гонці, – Зубченко

Читать на русском
Медведчук єдиний, до кого в Україні прислухається Путін, але він не буде бруднитися в нинішній виборчій гонці, – Зубченко Медведчук єдиний, до кого в Україні прислухається Путін, але він не буде бруднитися в нинішній виборчій гонці, – Зубченко

Прийдешні президентські вибори в Україні у будь-якому випадку будуть сутичкою умовного проамериканського кандидата з умовним проросійським ставлеником. Що ясно вже на сьогоднішній день, пояснює журналіст Олександр Зубченко

«По-перше, діючий президент Петро Порошенко не розглядає Трампом і Путіним в якості фігури, яка буде зображувати «лідера нації» ще п’ять років. По-друге, Європейський Союз дистанціювався від участі в українських виборах. По-третє, ні в Росії, ні в США немає єдиного кандидата. Але, на відміну від європейців, дві наддержави не можуть бути віддистанційовані від українських передвиборних процесів, оскільки ця територія є зоною їх геополітичних інтересів», – вважає Зубченко.

На його думку, історично так склалося, що Україна стала жертвою саме американских «прогресорів»-демократів.

«Що «мутять» демократи? Спочатку вони дуже захопилися проектом «Слава Вакарчук». Але Сорос явно охолов до проекту «Співак-президент». У всякому разі, основна активність демократів і угорського авантюриста сьогодні спрямована на Толика Гриценко», – звернув увагу Зубченко.

Для розкрутки Гриценко після 8 років його забуття спонсори, за словами журналіста, використовують кілька нехитрих трюків: накачування «зростання рейтингу» за допомогою куплених соцопитувань і рейтингів, проплачений «експертне співтовариство», а також активне впровадження тези про перемогу Гриценко в другому турі.

«Гриценко у американських демократів зараз базовий варіант. Вакарчук на підхваті», – робить висновок експерт.

Серед проросійських кандидатів ситуація, на думку Зубченко, складна. Оппоблоківець Бойко так і не зміг отримати підтримку Москви, оскільки там його вважають представником фейковий опозиції.

«Не можна ж серйозно сприймати як проросійського кандидата людину, за якою стоять такі одіозні фігури, як екс-глава адміністрації Януковича Сергій Льовочкін і олігарх Рінат Ахметов», – уточнив Зубченко.

Єдиний, на його думку, український політик, з яким Володимир Путін розмовляє і до чиєї думки прислухається, – це Віктор Медведчук.

«Але він розумна людина і розуміє, що даний електоральний цикл йому доведеться пропустити», – пише журналіст.

Як компромісної фігури давно вимальовується Юлія Тимошенко, і саме під неї, на думку Зубченко, був зроблений «злив» про референдум на Донбасі.

«Є гібридний (як завжди) сценарій: або демократам разом з Соросом знову вдасться перевіряти у нас свою авантюру (Гриценко), або в півфіналі перемагає компромісна – на даний момент – фігура. Так, це Кицюндер. Прямо скажемо, компроміс досить сумнівний. Але тут хоч є перспективи», – підсумував Олександр Зубченко.

Опубліковано:
Теги:

«Яблуко» – це привід»: експерт пояснив, які ігри йдуть у кремлі щодо закінчення війни

«Тільки технологічна співдружність»: експерт пояснив, чому Ізраїль та Україна не стратегічні партнери

Політичний експерт про переговори з Лукашенком: «Краще так, ніж отримати додаткову лінію фронту»

У якихось положеннях навіть стало гірше, ніж за Брежнєва, – правозащитник про путінську росію

Майстер угод: експерт розповів про провал Трампа з Іраном і Сектором Гази

«Все має полетіти зараз на путіна»: експерт пояснив, як змусити росію до переговорів восени

Вони спілкуються з найближчим оточенням Трампа, – Микола Томенко про візит Віткоффа і Кушнера до Києва

«Путін боїться вулиці»: Марк Фейгін розповів, хто справді може загрожувати владі в рф

«Непрямий співучасник російсько-української війни»: експерт оцінив, як далеко зайде криза з Іраном

Неформально сторони домовилися між собою, – експерт про деескалацію з Білоруссю

Позиція сили: експерт пояснив, чому переговори щодо вступу України до ЄС йдуть важко

«Приходить по кістках своїх попередників»: експерт розповів про нового прем'єра Британії

«Європа обмежена в інструментах»: експерт пояснив, чому буксують санкції проти рф

«Завдання трьох тіл»: експерт пояснив, чому війна між Європою і росією неминуча

Смерть Ліндсі Грема має більше інформаційно-політичний ефект, ніж реальний вплив, – політолог

Вибори до Держдуми і мобілізація: експерт пояснив, чому треба поспішати дотиснути рф до перемир'я

«Ми не бізнесом займаємося»: експерт пояснив, чому Трамп весь час говорить про угоду, а не про мир

«Можуть бути несподіванки»: експерт оцінив, чого очікувати від саміту НАТО в Анкарі

Це спроба видати бажане за дійсне: експерт пояснив, чому раптом усі заговорили про світ уже цієї осені

Показати ще