Путін готує захоплення Херсонщини, стягують війська: моторошні фото з Криму

Читать на русском
Канонизация Путина будет стоить ему жизни – священник

На території анексованого українського півострова Крим готуються масштабні провокації, які можуть закінчитися захопленням однією з областей, підконтрольній Києву

Про це повідомив координатор групи «Інформаційний опір» Дмитро Тимчук на своїй сторінці в соцмережі.

«Відстежуючи тенденції здійснення російськими спецслужбами подібних акцій, помітно, що напередодні, через підконтрольні Кремлю ЗМІ починається кампанія по формуванню громадської думки про існуючу загрозу. І, власне, створення штучного приводу для застосування російських військ для захоплення частини південно-східній території Херсонської області», – зазначив він.

Оккупанты хотят создать «Крымское досье»: что надо знать и кто туда попадет

Більш того, Тимчук розповів, хто опиниться під ударом окупантів в першу чергу.

«За наявною інформацією, спецслужби Росії розглядають можливість проведення найближчим часом низки провокацій на окупованій території АР Крим, у тому числі із здійсненням терористичних актів проти цивільного населення окупованого Криму з масовими жертвами. Основними об’єктами атак можуть стати обрані громадські місця (торгові центри, ринки, масові заходи) і об’єкти інфраструктури», – підкреслив він.

Також Тимчук уточнив, що подібні провокації вже встигли стати «візитною карткою злочинної російської влади збройної агресії проти України».

Нагадаємо, Україні належить право власності на чотири санаторії, розташованих на території окупованої Росією півострова Крим. Про це йдеться в заяві прес-служби прокуратури Автономної Республіки Крим.

«Так, рішеннями судів минулих років визнано право власності за державою в особі Фонду державного майна України на об’єкти нерухомого майна чотирьох санаторіїв оздоровчого призначення «Україна», «Ай-Петрі», «Орлине гніздо», «Золотий пляж». Їх загальна площа складає близько 11 тис кв м», — зазначили в прокуратурі.

Зараз у відомстві роблять все необхідне для контролю за виконанням судових рішень, які були прийняті до тимчасової окупації півострова Крим Російською Федерацією.

«Завдяки активній позиції прокуратури Автономної Республіки Крим, з метою повного і фактичного виконання вищевказаних рішень, відомості про право державної власності на майно вищевказаних санаторіїв в особі Фонду державного майна України внесено до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно», — уточнили там

Як писала Politeka, санкції проти будівельників Кримського моста: підтримка міцнішає.

Як повідомлялося раніше, Ялта порожня, Алушта також: у Криму розігралася справжня катастрофа. Про це розповів кримський підприємець Олег Зубков.


Путін такого блідого вигляду не мав за всю війну, – політтехнолог про інформацію про замах

«Феноменально буде»: експерт оцінив, чи перетвориться Європейська політична спільнота на оборонний союз

«У Санкт-Петербурзі парад вирішили скоротити у 18 разів»: експерт розповів, чого боїться путін

«Зіщулюється кільце навколо росії»: експерт розповів, яких союзників уже втратив путін

Трамп усі історії починає і жодну не закінчує, – політтехнолог про мир та війни

З'їзд переможців: експерт пояснив, чому важливо було отримати кредит ЄС на 90 млрд

«Це фантазії»: експерт оцінив, чи новий прем'єр Болгарії стане новим Орбаном

«Стріляє з лука, але не цілиться у мішень»: експерт пояснив суть політики Трампа

Конкуренція та демократія: експерт пояснив, чому російські політтехнологи програли Орбану вибори

"Нам потрібно, щоб Угорщина стала Іспанією": експерт оцінив, чого очікувати від нового прем'єра Мадяра

«Скоро ми почуємо відповіді»: експерт оцінив, чи вдасться поновити переговори з рф

«Трамп зробив те, що міг»: експерт оцінив, чим закінчилася війна США проти Ірану

«Хай живе новий формат НАТО»: Томенко пояснив, яке місце України у новій системі безпеки

Ми геополітично починаємо перегравати росію у Середземному морі: експерт оцінив значення військової присутності України у Лівії

Страшна помилка: політтехнолог про Трампа та війну проти Ірану

«Військовим плануванням займається не Трамп»: ізраїльський офіцер оцінив, чи буде сухопутна операція США проти Ірану

Білорусь готується до війни: експерт пояснив, у які ігри грає Лукашенко

«Ми дістаємо до ключових експортних можливостей рф»: експерт оцінив, чи змусить Україна піти рф на енергетичне перемир’я

«Чи протверезить Трампа війна в Ірані?»: експерт пояснив, як виглядає світ без міжнародного права

Показати ще