Порошенко ввів нові санкції проти РФ: хто потрапив до списків

Читать на русском
Порошенко ввів нові санкції проти РФ: хто потрапив до списків Порошенко ввів нові санкції проти РФ: хто потрапив до списків

Петро Порошенко розширив санкційні списки проти Росії

Президент України Петро Порошенко підписав указ щодо введення санкцій проти шести політичних партій Російської Федерації. Про це повідомили на сайті президента України.

Згідно з Указом президента України №176/2018, обмежувальні заходи (санкції) тепер поширюється на наступні політичні партії Росії: «Единая Россия», «Либерально-демократическая партия России (ЛДПР)», «Родина», «Демократическая партия России», «Аграрная партия России», а також «Коммунистическая партия Российской Федерации».

Активи всіх перерахованих вище партій на території України повинні бути заблоковані. Крім того, партіям, які потрапили під дії санкцій, заборонено виведення капіталу за межі України. Також у цих політичних сил анулюються ліцензії або інші документи, що дозволяють їм ввозити на територію України валютні цінності; вводяться обмеження по видачі готівкових коштів по банківських картах.

В розширені санкційні списки потрапила також Центральна виборча комісія Російської Федерації і її глава Елла Памфілова.

Також в списках знаходяться заступник голови ЦВК РФ Микола Булаев, секретар комісії Майя Гришина і члени т.зв. “ЦВК в Криму” Веніамін Никифоров і В’ячеслав Фірсов.

Відносно цих осіб повинна бути застосована “блокування активів, запобігання виведення капіталів за кордон України та інші санкції, передбачені українським законодавством”.

Санкції торкнулися і російських бізнесменів – Аркадія, Бориса, Романа і Лілію Ротенбергів.

Відносно цих підприємців вводиться відмову в наданні та скасування віз, застосування інших заборон в’їзду на територію України, а також виведення капіталів за межі території України.

В розширені санкційні списки потрапили також потрапили директор компанії “Дайвтехносервіс” Олександр Трибун і її співробітник Олег Чириков, директор “НВП” Беріл “Олег Ніколаєв, а також Вікторія Білан, Євгенія Воробйова і Наталія Золотарьова.

Нагадаємо, для Росії війна в Україні та анексія Криму обходяться в мільярди доларів щорічно.

Економічні санкції, які на Росію наклали після її загарбницьких дій в Україні, зіграли свою роль і зменшую ВВП Росії приблизно на 0,7% на рік. Про це розповів шведсько-американський економіст Андерс Аслунд.

При цьому за роки агресії Росія втратила ще й кілька важливих кредитів, що потягнуло до того ж скорочення інвестицій.

Раніше повідомлялося, що у своїй доповіді Андерс Аслунд вказував, що через окупацію Криму і війну на Донбасі Україна втратила вже 98,4 мільярда доларів.

«Україна після анексії Криму втратила 1,4 млн гектарів землі, які оцінюються в більш ніж 1,8 млрд доларів. Також українські банки втратили активи, які залишилися в банківських відділеннях – від 1,7 млрд до 1,9 млрд доларів», – вказується в звіті.

Опубліковано:
Теги:

Майстер угод: експерт розповів про провал Трампа з Іраном і Сектором Гази

«Все має полетіти зараз на путіна»: експерт пояснив, як змусити росію до переговорів восени

Вони спілкуються з найближчим оточенням Трампа, – Микола Томенко про візит Віткоффа і Кушнера до Києва

«Путін боїться вулиці»: Марк Фейгін розповів, хто справді може загрожувати владі в рф

«Непрямий співучасник російсько-української війни»: експерт оцінив, як далеко зайде криза з Іраном

Неформально сторони домовилися між собою, – експерт про деескалацію з Білоруссю

Позиція сили: експерт пояснив, чому переговори щодо вступу України до ЄС йдуть важко

«Приходить по кістках своїх попередників»: експерт розповів про нового прем'єра Британії

«Європа обмежена в інструментах»: експерт пояснив, чому буксують санкції проти рф

«Завдання трьох тіл»: експерт пояснив, чому війна між Європою і росією неминуча

Смерть Ліндсі Грема має більше інформаційно-політичний ефект, ніж реальний вплив, – політолог

Вибори до Держдуми і мобілізація: експерт пояснив, чому треба поспішати дотиснути рф до перемир'я

«Ми не бізнесом займаємося»: експерт пояснив, чому Трамп весь час говорить про угоду, а не про мир

«Можуть бути несподіванки»: експерт оцінив, чого очікувати від саміту НАТО в Анкарі

Це спроба видати бажане за дійсне: експерт пояснив, чому раптом усі заговорили про світ уже цієї осені

У класичній політології, історії це провісник війни, – експерт про рішення рф закрити КПП з Європою

Це ми досягли того, що Трамп перейшов на наш бік, - політтехнологн про удари по рф

Арешт танкерів тіньового флоту рф: експерт оцінив, чи почне Європа блокувати Балтійське море

Вашингтон не проти почекати, поки росія виснажиться, - експерт про відмову від Анкоріджа

Показати ще