Сірий кардинал Хомутинник виявився фронтером Коломойського

Читать на русском
Хомутынник

Сірий кардинал, король ПДВ, куратор ДФС – це не повний перелік регалій екс-регіонала Віталія Хомутинника, який створив після втечі свого патрона Януковича партію «Відродження»

В кістяк партії увійшли одіозні екс-регіонали: Святаш, Кацуба, Писаренко. Довгий час в партії спростовували причетність до них мільярдера Ігоря Коломойського, поки він сам місяць тому випадково не обмовився про це в інтерв’ю з Сонею Кошкіною.

При чому, виявилося, що не тільки «приватівець» підтримує «Відродження» – в цій же партії неформально є і мер Харкова Геннадій Кернес. Ось короткий діалог між Кернесом, Коломойським і Кошкіною.

Соня Кошкіна: Доброго дня, Ігор Валерійович.

Ігор Коломойський: Здрастуйте.

Соня Кошкіна: Зі мною поруч Геннадій Адольфович.

Геннадій Кернес: Ігор Валерійович.

Ігор Коломойський: Геннадій Адольфович, моє шанування.

Геннадій Кернес: Здравствуйте. Скажіть будь ласка, що ми з вами спілкуємося, але про політику ми не спілкуємося.

Ігор Коломойський: Не спілкуємося, крім того, що ми підтримуємо одну відому партію. А так взагалі, в принципі, не спілкуємося.

Соня Кошкіна: Вона називається «Відродження», Ігор Валерійович?

Ігор Коломойський: Ну, Геннадій Адольфович має честь бути навіть найважливішим членом цієї партії на сьогоднішній день. Я – ні. Я в інший перебуваю.

Коломойский,

Соня Кошкіна (Кернесу – С.К.): Геннадій Адольфович, я про вас чогось не знаю? Ви перебуваєте в партії «Відродження»?

Геннадій Кернес: Ні. Це не правда.

Ігор Коломойський: Я перебуваю в іншій партії.

Соня Кошкіна: Я про Геннадія Адольфовича зараз.

Ігор Коломойський: Він в партії «Відродження» також (формально Кернес не перебуває в партії «Відродження», – С.К.).

Соня Кошкіна: А ось Геннадій Адольфович заперечує, що він симпатик «Відроження». Я кажу йому про Хомутинника, про вас, а він все заперечує.

Геннадій Кернес: Ні, не так, Соня. Ви сказали: «Коломойський має відношення до цієї партії». Я сказав, що Коломойський відношення до цієї партії не має.

Ігор Коломойський: А у вас офф рекордс розмова?

Соня Кошкіна: Он рекордс. Чого соромитися?

Ігор Коломойський: А, он рекордс? Якщо он рекордс, то я не маю відношення до «Відродження».

За інформацією співрозмовників, що наближені до партійних справ, після втечі Януковича, Хомутинник і його група “Відродження” відразу стали працювати на Коломойського, що осів нині в Швейцарії. При чому, не лише в парламенті.

Сьогодні інтереси Коломойського-Хомутинника представлені в агросфері і газовидобутку. Разом вони володіють часткою в агрохолдингу «Кернел», а їх партнерами виступають екс-регіонал Веревський і різні пенсійні фонди ЄС, які очевидно, не в повній мірі обізнані з ким мають справу, апелюючи пенсійними резервами європейців.

Що стосується газовидобутку, то там у Хомутинника є підрядник – росіян Павло Фукс. У грудні минулого року обох засікли в аеропорту Києва. Вони поверталися з тієї самої Швейцарії на приватному літаку Gulfstream G280 c бортовим номером VP-CVH, який належить Хомутиннику.

Після аеропорту їх бачили в АП, де ймовірно піднімалося питання про газовидобутку. Інакше, як ще пояснити наявність у росіянина Павла Фукса найбільшої кількість ліцензій на розробку українських родовищ.

Але найцікавіше попереду. У Партії «Відродження» вже заявили, що висунуть своїх кандидатів в президенти – проти Порошенка. І не виключено, що це і буде той самий реванш Коломойського, якого він чекав всі ці роки.

Джерело: Власті.нет


«Це фантазії»: експерт оцінив, чи новий прем'єр Болгарії стане новим Орбаном

«Стріляє з лука, але не цілиться у мішень»: експерт пояснив суть політики Трампа

Конкуренція та демократія: експерт пояснив, чому російські політтехнологи програли Орбану вибори

"Нам потрібно, щоб Угорщина стала Іспанією": експерт оцінив, чого очікувати від нового прем'єра Мадяра

«Скоро ми почуємо відповіді»: експерт оцінив, чи вдасться поновити переговори з рф

«Трамп зробив те, що міг»: експерт оцінив, чим закінчилася війна США проти Ірану

«Хай живе новий формат НАТО»: Томенко пояснив, яке місце України у новій системі безпеки

Ми геополітично починаємо перегравати росію у Середземному морі: експерт оцінив значення військової присутності України у Лівії

Страшна помилка: політтехнолог про Трампа та війну проти Ірану

«Військовим плануванням займається не Трамп»: ізраїльський офіцер оцінив, чи буде сухопутна операція США проти Ірану

Білорусь готується до війни: експерт пояснив, у які ігри грає Лукашенко

«Ми дістаємо до ключових експортних можливостей рф»: експерт оцінив, чи змусить Україна піти рф на енергетичне перемир’я

«Чи протверезить Трампа війна в Ірані?»: експерт пояснив, як виглядає світ без міжнародного права

«Все це для шоу»: експерт оцінив, чи піднімає кампанія проти України рейтинги Орбана

«Очень много конспирологии и разговоров»: эксперт объяснил, почему США начали войну против Ирана

«Ми можемо думати про так звані малі союзи»: експерт запропонував альтернативу НАТО

Карта розчленованого Ірану: експерт розповів про планету США та Ізраїлю

Дух Анкоріджа випаровується: експерт пояснив, чому переговори нікуди не рухалися

Син аятоли Хаменеї проти сина шаха Пахлаві: експерт пояснив, що відбувається в Ірані

Показати ще