ВідМорозився: соцмережі висміяли нового вождя соціалістів (фото)

Читать на русском
Кива

Рішення радника міністра внутрішніх справ Іллі Ківи здивувало багатьох

Соцмережі висміяли нового вождя Соцпартії.

Як писала Politeka, радник міністра внутрішніх справ – Ілля Кива, виступаючи перед камерою біля главку МВС у Києві, заявив, що прийняв рішення очолити Соціалістичну партію України.

При цьому, радник Авакова назвав цю політсилу однієї з найвідоміших українських партій з довгою партійною історією.

“Відповідне рішення було щойно ухвалене на з’їзді партії. Я впевнений, що саме політичними засобами можна восконалювати й реформувати державний апарат, полегшувати життя трудящих, відновлювати соціальну справедливість, подолати владу олігархів, укріпити обороноздатність нашої Батьківщини”, – сказав він.

Кива пообіцяв, що найближчим часом СПУ поверне собі лідируючі позиції на українському політичному полі і стане важливим інструментом змін в країні.

“Ми захистимо право народу на гідне і безпечне життя”, – сказав він, додавши, що його колеги і соратники, як на фронті, можуть розраховувати на його підтримку.

Як писала Politeka раніше Кива повідомив, що народний депутат Сергій Мельничук (перший комбат добровольчого батальйону «Айдар») пов’язаний з «наркобаригою, рейдером і аферистом Сашком Модлідським (Червонопикий), який проходить по низці справ за вимагання та збут наркотиків.

Він також назвав комбата «Айдара» завербованим.

Джерело: Politeka

 

Опубліковано:

«Трамп зневірився домовитися з путіним»: експерт оцінив, чи передадуть США Україні ліцензії на Patriot

«Все залежить від долі угоди щодо Ірану»: експерт оцінив, чи США повернуть санкції на російську нафту

«Це вже якась біблійна історія»: експерт пояснив, що означає удар по Києво-Печерській лаврі

«Трамп буде під великим тиском»: експерт розповів про мету саміту G7

Ми перебуваємо в активній фазі Третьої світової війни, – аналітик про війну на Близькому Сході

"Путін змушений в інформаційному плані працювати другим номером", - експерт оцінив, хто перемагає в інформаційній війні

«Заборона на в'їзд до Європи довічно»: експерт розповів про рішучий крок ЄС проти рф

"Це Уіткофф №2": експерт пояснив, чому Трамп призначив переговорником патріарха

Коли політичний сигнал сильніший за процедури – проблема рішень у ЄС

"Дипломатія втратила будь-який сенс": експерт про переговори з рф

«Ви готуєте черговий мирний план»: експерт оцінив можливості Європи

«Угорщина не блокуватиме»: експерт пояснив, що означає відкриття першого кластера щодо вступу до України ЄС

«Китай повертається»: експерт оцінив, чи допоможе Сі Цзіньпін Трампу закінчити війну

Три сценарії розвитку війни: експерт розповів, які шанси миру до кінця року

Усі розуміли, що путін недоторканний, поки розмовляє з Трампом, – експерт про можливий арешт

Повернути США до переговорного процесу: експерт розповів про нові деталі домовленостей Трампа і путіна

Спочатку Вірменія, тепер і Сербія: експерт розповів, як путін втрачає союзників

Лукашенко формує казус беллі: розповів, як у Білорусі шукають привід вступити у війну

«Пас адміністрації США»: експерт пояснив мету погроз рф обстрілювати Київ

Показати ще