Зустріч Путіна і Зеленського, відома головна мета президента РФ: “Поки Україна не опиниться…”

Читать на русском
путин зеленский

Війна з Росією на Донбасі буде тривати, поки Україна не опиниться в кишені у президента РФ Володимира Путіна

Про це написав журналіст Віталій Портников у блозі на Еспресо, коментуючи заяву прес-секретаря російського лідера Дмитра Пєскова про те, що Путін готовий до зустрічі в «нормандському форматі» при терміновій необхідності.

«Ця заява ставить під сумнів будь-які домисли про дату проведення зустрічі в «нормандському форматі». До нього можна було ще вважати, що варто українському президенту Володимиру Зеленському «прогнутися» під російські умови, як у Кремлі узгодять дату саміту. Але, як бачимо, нічого подібного не відбувається», – зазначив він.

За словами журналіста, заявою Пєскова мав би, за ідеєю, зацікавитися сам Зеленський, до останнього часу він запевняв, що виконує умови Путіна тільки тому, що хоче зустрітися з російським президентом, а не обговорювати питання війни і миру по телефону.

Вбивця 14-річної Дарини під Одесою перервав мовчання, усюди плями крові: моторошні деталі

«Я не можу зрозуміти, чому Зеленський так прагне до цієї зустрічі, чому розраховує на її успіх і не розуміє, якою катастрофою для нього може обернутися «нормандський саміт». Але після заяви Пєскова варто задатися питанням – а цей саміт взагалі буде? Чому така термінова необхідність? Що повинно взагалі статися?» – підкреслив Портников.

Також раніше повідомлялося, що шостий президент України Володимир Зеленський, намагаючись не йти на конфронтацію зі своїм російським колегою Володимиром Путіним, повторює найголовнішу помилку свого попередника Леоніда Кучми.

Таку думку висловив відомий український політолог Віталій Портников.

Спостерігаючи декларування Зеленським якомога якнайшвидшої зустрічі з Путіним у «нормандському форматі», де український лідер сподівається достукатися до кремлівського диктатора і зупинити війну, Портников проводить історичні паралелі.

Нагадаємо, Зеленський негайно звернувся до Путіна, на Донбасі сталося найстрашніше.

Як повідомляла Politeka, у Путіна немає шансів, план по знищенню вже готовий.

Також Politeka писала, що Путін готує нове вторгнення, смертоносна зброя вже на кордоні.


«Все залежить від долі угоди щодо Ірану»: експерт оцінив, чи США повернуть санкції на російську нафту

«Це вже якась біблійна історія»: експерт пояснив, що означає удар по Києво-Печерській лаврі

«Трамп буде під великим тиском»: експерт розповів про мету саміту G7

Ми перебуваємо в активній фазі Третьої світової війни, – аналітик про війну на Близькому Сході

"Путін змушений в інформаційному плані працювати другим номером", - експерт оцінив, хто перемагає в інформаційній війні

«Заборона на в'їзд до Європи довічно»: експерт розповів про рішучий крок ЄС проти рф

"Це Уіткофф №2": експерт пояснив, чому Трамп призначив переговорником патріарха

Коли політичний сигнал сильніший за процедури – проблема рішень у ЄС

"Дипломатія втратила будь-який сенс": експерт про переговори з рф

«Ви готуєте черговий мирний план»: експерт оцінив можливості Європи

«Угорщина не блокуватиме»: експерт пояснив, що означає відкриття першого кластера щодо вступу до України ЄС

«Китай повертається»: експерт оцінив, чи допоможе Сі Цзіньпін Трампу закінчити війну

Три сценарії розвитку війни: експерт розповів, які шанси миру до кінця року

Усі розуміли, що путін недоторканний, поки розмовляє з Трампом, – експерт про можливий арешт

Повернути США до переговорного процесу: експерт розповів про нові деталі домовленостей Трампа і путіна

Спочатку Вірменія, тепер і Сербія: експерт розповів, як путін втрачає союзників

Лукашенко формує казус беллі: розповів, як у Білорусі шукають привід вступити у війну

«Пас адміністрації США»: експерт пояснив мету погроз рф обстрілювати Київ

Незакриті гештальти: експерт пояснив, чому візит Трампа до Сі був невдалим

Показати ще