Макрон поплатився за приниження українців, Зеленський влаштував прочуханку: “Таких рвуть на частини”

Читать на русском
зеленский злой

Потрібно наплювати на скандальну заяву президента Франції Еммануеля Макрона про українців

Як передає Politeka.net, так вважає політичний експерт і економіст Тарас Загородній

За словами експерта, плювати потрібно на такі висловлювання і не морочитися.

“В українців, до сих пір, на рівні менталітету збереглася дурна звичка намагатися комусь сподобається. Це чисто мислення жителів колонії. То ми запобігали перед Москвою, то перед якими то третьорозрядними чиновниками з ЄС. Це все одне й теж. Ми не 100 доларів , щоб усім подобатися. cвоей країною треба займатися. Ми конкуренти ЄС і Москви по багатьох позиціях. Це життя. “, – вважає він.

Експерт підкреслює, своєю країною треба займатися.

“Французи, як і будь-яка успішна нація, стали французами, тому що плювати хотіли на інших і слідували своїм інтересам. Коли, проти них воювала вся Європа після Французької революції, монархам Європи сильно не сподобалася, як королям там голови рубали, то вони не парилися і «мочили» ворогів “, – пише він.

За словами експерта, пора нам вже почати розуміти, що світ поважає тих, хто на уміє далеко посилати, а не підлещуватися. Таких зневажають і рвуть на частини. Те, що викликали посла і влаштували прочуханку – правильно Зеленський зробив, бо всьому має бути межа.

Раніше президент Франції Еммануель Макрон зробив скандальну заяву стосується міграційної політики.

За його словами, він віддасть перевагу легальних мігрантів з Гвінеї і Кот-д’Івуару, а не «нелегальні українські або болгарські банди».

«Я вважаю за краще легальних іммігрантів з Гвінеї або Кот-д’Івуар (…) замість нелегальних українських або болгарських банд», – заявив президент Франції.

Українці вже відреагували на таке заяви президента Франції і більшості воно не припало до душі.

«Пора цих жабників теж послати куди по далі», «Франція завжди була ненадійний партнер … .везде і нашим і вашим … .але він президент і повинен бути порядні і цивілізованою людиною …. нажаль нутро гниле »,» Хай Макрон у себе наводить порядки і не показує що він слабак. Те рутлер пройде і до вас наводити порядки. А Україна Франції не чого поганого не бажає. Не треба бути редискою. Вас це не обходить. », – писали в мережі.

Нагадаємо, Зеленський зробив фатальну помилку, Путін потирає руки.

Як повідомляла Politeka, Зеленський підписав закон про боротьбу з рейдерством, прийняті нові штрафи.

Також Politeka писала, що Зеленський з дружиною показали, як у них починається ранок.


«Прес поганого настрою Трампа»: Микола Томенко пояснив, чому нам потрібні європейці на переговорах

«Формується нова модель легітимності»: експерт пояснив, чому кремль відправив на переговори до Женеви Мединського

Пастка чи шанс: експерт пояснив, для чого європейці прибули на тристоронні переговори у Женеві

«Було погоджено основні параметри»: експерт розповів, які питання вдалося вирішити на мирних переговорах

США проти Європи: експерт розповів про Мюнхенську конференцію

«За європейськими мірками це космос, але…»: експерт оцінив реальні можливості Коаліції бажаючих для України

Міннесота, безробіття і файли Епштейна: експерт оцінив, як це вплине на Трампа та Україну

Мирна угода в березні, а вибори і референдум у травні: експерт розповів про хід перемовин

Гроші і нові альянси: експерт пояснив, чому Китаю вигідна російсько-українська війна

Сторони почали говорити про якісь предметні речі: експерт оцінив переговорний трек в Абу-Дабі

«Токаєв вирішив виступати відкрито проти росіян»: експерт назвав причини

«Компроміс – це не капітуляція»: експерт пояснив, що таке софт сила і чому вона потрібна

Ми вже погодилися заморозити війну по лінії фронту – це наш компроміс, – політтехнолог про переговори

Близькосхідна епопея путіна: експерт розповів, як кремль швидко втрачає союзників

Можливо, варто розглянути і такий варіант, – експерт про вступ України у Раду миру

«Рада миру на мільярд»: експерт оцінив, чи погодяться європейці на пропозицію Трампа

«Це подальша делегітимізація путіна»: експерт оцінив, чи збираються британські спецслужби реально викрасти путіна

На порядку денному – Венесуела, Іран і Гренландія: експерт пояснив, чому Трамп забув про Україну

Референдум – це критично необхідний інструмент державного управління в Україні, – експерт про ухвалення важливих рішень

Показати ще