Путін цим користується: чого чекати від зустрічі Зеленського та Штайнмаєра, розкриті подробиці

Читать на русском
зеленский

Президент Володимир Зеленський під час візиту в Японію вирішить кілька важливих питань для України, про що ми дізнаємося вже скоро

Як повідомляє Politeka, про це заявив екс-заступник гендиректора НТКУ Олександр Харебін під час інтерв’ю Politeka Online (Щоб переглянути відео, доскрольте до кінця).

«Я думаю, що про те, про що буде говорити Штайнмаєр із Зеленським, ми дізнаємося по поверненню. Зараз складно прогнозувати, знову ж таки, Штайнмаєр кілька разів за останній тиждень висловлювався щодо… Він іронічно висловлювався на адресу адекватності Петра Порошенка, який забув про те, що ця формула була погоджена, обговорена і фактичний інтерпретована в рамках процесу, розпочатого Петром Порошенком», – зазначив він.

Харебін стверджує, що в Японії буде «мінімум дві важливі для України, яку ми дізнаємося за фактом повернення Зеленського».

Крім того, експерт розповів про можливу реакцію Путіна на переговори з президентом Німеччини Вальтером Штайнмаєр.

«Нормандський формат – він існує, або не існує, ми дізнаємося найближчими місяцями. Путін не зацікавлений в тому, щоб вийти з України. Але, так як Україна не готова виконувати всі забаганки людини, який уявив себе володарем світу, то я не думаю, що Путін, на сьогоднішній день, буде готовий йти. Піти то він готовий, але тільки в обмін на що? Український народ показав, і це не майдан», – уточнив він.

Як повідомлялося раніше, президент Володимир Зеленський готується зустрінеться з автором скандальної формули по Донбасу

«Зустріч Зеленського та Штайнмаєра відбудеться в Токіо 23 жовтня», — йдеться в повідомленні.

Уточнимо, що перед цим Зеленський проведе зустріч з президентом Бразилії Жаїром Болсонару.

«Зеленський перебуває в Японії з робочим візитом, який триватиме з 21 по 24 жовтня. Він візьме участь у церемонії інтронізації імператора Японії Нарухіто, зустрінеться з прем’єр-міністром Японії, керівниками обох палат парламенту Японії, членами японської парламентської асоціації дружби з Україною, керівництвом Японського агентства міжнародного розвитку та Японської асоціації нової економіки, представниками японського бізнесу», — йдеться в повідомленні

Нагадаємо, Андрій Пальчевський розповів про велику поразку: «Дали Путіну витерти об Україну ноги».

Як повідомляла Politeka, Зеленського жорстко підставили, розкрита правда: «Не треба дражнити гусей».

Також Politeka писала, що експерт жорстко пройшовся по команді Зеленського: «Чорт знає звідки взялися».


Нова переговорна рамка: експерт пояснив, який мирний план США намагаються зробити для України та росії

«Віткоффгейт»: експерт пояснив, чому скандал зі зливом розмови скоро загасне

Ми підходимо до важливої точки, наступний тиждень буде вирішальний, – експерт про мир

Мир по Трампу: експерт пояснив, що пропонує план США Україні та росії

«Ми наближаємось до розв'язки»: експерт оцінив, чи спрацює мирний план США

Партія війни проти путіна: експерт заявив, що у росії вже почали відкидати мирний план Трампа

Чарльз ІІІ та Україна: експерт пояснив, як король Великобританії відтягнув Трампа від путіна

Будапешт як наживка: експерт розповів, як Трамп виманює путіна на реальні переговори

«Трамп дає нам карт-бланш»: експерт заявив, що США дають Україні розвіддані та передають зброю

Авіаносець США біля берегів Венесуели: експерт пояснив, що спільного у путіна та Мадуро

Інша модель розвитку: експерт пояснив, як благополуччя України загрожує росії

Позиції сторін кристалізуються, вони викладають усі карти на стіл, – експерт про перебіг переговорного процесу

Секрет 8 закінчених війн Трампа: експерт оцінив, чи побачимо ми мир через силу

Будапешт або Tomahawk: експерт пояснив, як Трамп збирається тиснути на путіна

«Ключики до завершення війни»: експерт пояснив, чому Трамп і путін зустрінуться саме в Угорщині

«Радіє, мабуть, найбільше Орбан»: експерт розповів, про що Трамп і путін будуть говорити у Будапешті

До України таке рішення мало застосовне: експерт пояснив, якого світу Трамп досяг на Близькому Сході.

Експерт пояснив, у чому головні помилки Європи щодо України: форпост, а не партнер

Політолог-міжнародник про удари по російських НПЗ: «Тут дуже добре збігаються інтереси України з інтересами США»

Показати ще