Зеленський накинувся на Порошенка: “Щастя бачити злодія на нарах, а не на Мальдівах”

Читать на русском
Зеленський накинувся на Порошенка: “Щастя бачити злодія на нарах, а не на Мальдівах” Зеленський накинувся на Порошенка: “Щастя бачити злодія на нарах, а не на Мальдівах”

Володимир Зеленський різко висловився про Петра Порошенка – чи стане фраза «пророчою» – побачимо в найближчому майбутньому

Президент України Володимир Зеленський в ці хвилини виступає на “Ялтинській європейській стратегії” – так на форумі YES український лідер почав питати присутніх про те, що для них є щастя. “Що для вас щастя?” – звучить в останні хвилини на вищезгаданій конференції, президент і сам відповів на це питання. Вельми ємко і різко:

«Щастя: бачити лиходія на нарах, а не на Мальдівах», – сказав Володимир Зеленський, передає з місця подій український журналіст Соня Кошкіна.

Путін приречений: стало відомо про революцію, росіяни збунтувалися

Нагадаємо також, Національне антикорупційне бюро України відкрило кримінальне провадження щодо п’ятого президента України Петра Порошенка і колишнього міністра закордонних справ Павла Клімкіна України.

Відомо, що суд зобов’язав НАБУ відкрити кримінальне провадження щодо Порошенко і Клімкіна, так в прес-службі констатували, що суд зобов’язав НАБУ відкрити кримінальне провадження щодо політиків:

“У зв’язку з вищевикладеним детектив Національного бюро 23.08.2019 вніс відповідні відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань на підставі вищезазначеної постанови Солом’янського районного суду Києва”.

Повідомляється також і про те, що Генпрокурор України Руслан Рябошапка також відповів питання журналістів щодо розслідувань злочинів та інших політиків. Порошенко під арешт, вважає Рябошапка, так він відповів на питання про арешт колишнього президента України Петра Порошенка. Коли йому поставили запитання, чи буде Рябошапка звертатися з проханням до Парлпаменту про арешт Петра Порошенка, він дав чітку відповідь:

«Верховна Рада не містить недоторканних осіб, тому він не буде звертатися з проханням, а висуне вимоги щоб заарештувати олігарха. Не важливо скільки грошей і який статус у людини, ніхто не повинен піти від правосуддя і тому він сповнений рішучості виконати вирок ».

Нагадаємо, Зеленський помститься Путіну, такого в Кремлі не очікували.

Як повідомляла Politeka, Зеленський розповів, як у нього хотіли вкрасти партію «Слуга народу».

Також Politeka писала, що у Зеленського готуються знизити податки українцям, озвучено терміни.

Опубліковано:
Теги:

Смерть Ліндсі Грема має більше інформаційно-політичний ефект, ніж реальний вплив, – політолог

Вибори до Держдуми і мобілізація: експерт пояснив, чому треба поспішати дотиснути рф до перемир'я

«Ми не бізнесом займаємося»: експерт пояснив, чому Трамп весь час говорить про угоду, а не про мир

«Можуть бути несподіванки»: експерт оцінив, чого очікувати від саміту НАТО в Анкарі

Це спроба видати бажане за дійсне: експерт пояснив, чому раптом усі заговорили про світ уже цієї осені

У класичній політології, історії це провісник війни, – експерт про рішення рф закрити КПП з Європою

Це ми досягли того, що Трамп перейшов на наш бік, - політтехнологн про удари по рф

Арешт танкерів тіньового флоту рф: експерт оцінив, чи почне Європа блокувати Балтійське море

Вашингтон не проти почекати, поки росія виснажиться, - експерт про відмову від Анкоріджа

«Україна має свої інтереси там»: експерт оцінив, як ми можемо знайти партнерів на Кавказі

«Це шанс для України»: експерт оцінив ймовірність реального миру на Близькому Сході

«Навроцький виступає тут тараном»: експерт пояснив, хто стоїть за скандалом із орденом Білого Орла

Трамп починає вірити в Україну: експерт пояснив, чому важливо перемогти роспропаганду у США

«Трамп зневірився домовитися з путіним»: експерт оцінив, чи передадуть США Україні ліцензії на Patriot

«Все залежить від долі угоди щодо Ірану»: експерт оцінив, чи США повернуть санкції на російську нафту

«Це вже якась біблійна історія»: експерт пояснив, що означає удар по Києво-Печерській лаврі

«Трамп буде під великим тиском»: експерт розповів про мету саміту G7

Ми перебуваємо в активній фазі Третьої світової війни, – аналітик про війну на Близькому Сході

"Путін змушений в інформаційному плані працювати другим номером", - експерт оцінив, хто перемагає в інформаційній війні

Показати ще