У Раді готуються здійснити головну мрію українців: це торкнеться Зеленського

Читать на русском
зеленский

Один з комітетів Верховної Ради рекомендує прийняти законопроект, поданий президентом Володимиром Зеленським про імпічмент

Про це заявив голова комітету з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування Андрій Клочко, передає «РБК-Україна».

Уточнюється, що на самому засіданні не було доповідача щодо проекту закону – представника президента у Верховній Раді Руслана Стефанчука.

«Пропоную підтримати пропозицію підкомітету та рекомендувати Верховній Раді проект Закону про особливу процедуру усунення президента з поста (імпічмент) № 1012 розглянути у першому читанні та прийняти за основу і в цілому. Хто за? 16 за», – зазначив він.

Як повідомлялося раніше, в «Слуги народу» заговорили про можливість зняття недоторканності з президента України Володимира Зеленського. Відповідне питання буде внесено на розгляд депутатів вже на наступному пленарному тижні. Про це заявив представник президента у Верховній раді, перший віце-спікер Руслан Стефанчук.

За його словами, депутатам належить вирішити, чи зможе президент України притягуватися до відповідальності.

«По-перше, це питання ми вносимо на наступний тиждень — один з перших законів. Це закон про імунітет. Це процедура, яка дає можливість залучати до відповідальності президента України», — повідомив Стефанчук.

Крім того, голова фракції «Слуга народу» Давид Арахамія заявив, що вже зараз в Раді знайдеться достатньо голосів за зняття імунітету з президента України.

«Це окремий законопроект, ми за нього так само одностайно проголосуємо. Я думаю, навіть ОПЗЖ проголосує. Адже це зняття недоторканності не з них, а з когось іншого і вони будуть дружно говорити «за»», — припустив Арахамія.

Варто відзначити, що 29 серпня у Верховній Раді був зареєстрований як невідкладний проект закону № 1012 «Про особливу процедуру усунення президента України з поста (імпічмент)». Його ініціатором став сам Володимир Зеленський.

Цей законопроект передбачає можливість усунення президента України з поста в порядку імпічменту в разі вчинення ним державної зради або іншого злочину».

Нагадаємо, недоторканність не знімуть, українцям розкрили причину.

Як повідомляла Politeka, Зеленський ухвалив доленосний закон і нажив чимало проблем.

Також Politeka писала, що Зеленський зчепився з Рабіновичем в Раді, українці в захваті.


«Стухнув трохи Анкоридж»: експерт порівняв вимоги та можливості росіян

«Все вирішуватиметься у Пекіні»: експерт оцінив, чи домовляться Трамп і Сі про російсько-українську війну

Путін перестав бути аксіомою: експерт розповів про настрої усередині росії

Повного режиму тиші немає: експерт оцінив, чи вдасться вийти на довге припинення вогню

«Це одна зі складових міфологеми»: ідеолог пояснив, чому путіну так важливий парад 9 травня

Путін такого блідого вигляду не мав за всю війну, – політтехнолог про інформацію про замах

«Феноменально буде»: експерт оцінив, чи перетвориться Європейська політична спільнота на оборонний союз

«У Санкт-Петербурзі парад вирішили скоротити у 18 разів»: експерт розповів, чого боїться путін

«Зіщулюється кільце навколо росії»: експерт розповів, яких союзників уже втратив путін

Трамп усі історії починає і жодну не закінчує, – політтехнолог про мир та війни

З'їзд переможців: експерт пояснив, чому важливо було отримати кредит ЄС на 90 млрд

«Це фантазії»: експерт оцінив, чи новий прем'єр Болгарії стане новим Орбаном

«Стріляє з лука, але не цілиться у мішень»: експерт пояснив суть політики Трампа

Конкуренція та демократія: експерт пояснив, чому російські політтехнологи програли Орбану вибори

"Нам потрібно, щоб Угорщина стала Іспанією": експерт оцінив, чого очікувати від нового прем'єра Мадяра

«Скоро ми почуємо відповіді»: експерт оцінив, чи вдасться поновити переговори з рф

«Трамп зробив те, що міг»: експерт оцінив, чим закінчилася війна США проти Ірану

«Хай живе новий формат НАТО»: Томенко пояснив, яке місце України у новій системі безпеки

Ми геополітично починаємо перегравати росію у Середземному морі: експерт оцінив значення військової присутності України у Лівії

Показати ще