Обміну полоненими не буде, з’явилися фатальні подробиці: що далі

Читать на русском
пленные моряки вмсу

Винесено остаточний вердикт щодо проведення обміну полоненими між Україною і Російською Федерацією

Цю інформацію озвучила речник СБУ Олена Гітлянська, передає Обозреватель

За її словами, обмін полоненими сьогодні, 30 серпня, не відбудеться.

“Не сьогодні”, – підкреслила спікер Служби безпеки в коментарі журналістам.

В контексті непідтверджених повідомлень про те, що нібито обмін полоненими між Україною і РФ може статися з хвилини на хвилину і нібито в київському аеропорту “Жуляни”, Олену Гітлянську сказала наступне: “Ми не говоримо дату, але можу сказати, що не сьогодні. Остаточної дати поки немає”. 

Відповідаючи на питання журналістів, в чому полягає головна перешкода для проведення довгоочікуваного обміну, спікер СБУ сказала: “ніяких перешкод, все йде планово”.

Велике горе сталося в сім’ї знаменитого красеня: неможливо стримати сльози

Варто зазначити, що про активізацію обмінного процесу почали з’являтися в різних джерелах з учорашнього вечора. Через ажіотаж журналісти “штурмували” аеропорт “Жуляни”. Екс-депутат Держдуми РФ Ілля Пономарьов заявив, що обмін полоненими повинен був відбутися сьогодні вночі.

У президента підкреслювали, що процес переговорів щодо обміну полоненими триває.

«Процес взаємного звільнення утримуваних осіб триває. Інформація про його завершення не відповідає дійсності. Коли взаємне звільнення утримуваних осіб завершиться, Офіс президента повідомить про це на офіційних каналах», – заявили в Офісі президента.

Також ЗМІ публікували інформацію, що в “Жулянах” приземлилися військові літаки з нібито українськими політв’язнями на борту. Родичів моряків, яких РФ взяла в полон біля Керченської протоки, поінформували, що військовополонені вже прибули в Україну, тому вони попрямували до Києва.

Адвокат полонених росіян Василь Рибін ж заявив, що обмін відкладається, а літаки з утримуваними особами в РФ і Україні ще вилетіли для процесу.

«Не ведіться на фейки і перевіряйте інформацію, звертайтеся до тих людей, які можуть щось нормальне, зрозуміле сказати. Станом на сьогодні, на ранок, на 9 годину, я в Полтаві, ніхто нікуди не летить. Всі громадяни Російської Федерації, а також громадяни України, які планують взяти участь в обміні, знаходяться хто в пункті збору, а хто в місцях попереднього ув’язнення або відбування покарання», – стверджував він сьогодні вранці, 30 серпня.

Нагадаємо, Зеленський негайно звернувся до Путіна, на Донбасі сталося найстрашніше.

Як повідомляла Politeka, Зеленському вказали на головний промах, помилка може стати фатальною.

Також Politeka писала, що спливла брудна таємниця команди Зеленського: що побачили журналісти в офісі представника президента.


«Угорщина не блокуватиме»: експерт пояснив, що означає відкриття першого кластера щодо вступу до України ЄС

«Китай повертається»: експерт оцінив, чи допоможе Сі Цзіньпін Трампу закінчити війну

Три сценарії розвитку війни: експерт розповів, які шанси миру до кінця року

Усі розуміли, що путін недоторканний, поки розмовляє з Трампом, – експерт про можливий арешт

Повернути США до переговорного процесу: експерт розповів про нові деталі домовленостей Трампа і путіна

Спочатку Вірменія, тепер і Сербія: експерт розповів, як путін втрачає союзників

Лукашенко формує казус беллі: розповів, як у Білорусі шукають привід вступити у війну

«Пас адміністрації США»: експерт пояснив мету погроз рф обстрілювати Київ

Незакриті гештальти: експерт пояснив, чому візит Трампа до Сі був невдалим

«З військової бази в Гюмрі вийдуть зелені чоловічки»: експерт попередив про загрози для Вірменії

«Для путіна є два виходи»: експерт пояснив, чи готуватися світ до великої війни

«Йде обмін реверансами»: експерт пояснив, як США хочуть перемогти Китай через Іран

Карти Трампа: експерт пояснив, як добитися від США реальної допомоги у війні

Спочатку Україна, тепер Тайвань: експерт розповів, у чому суть мирних планів Трампа

Пастка Фукідіда: експерт оцінив, чи почнеться американо-китайська війна за Трампа та Сі

«Стухнув трохи Анкоридж»: експерт порівняв вимоги та можливості росіян

«Все вирішуватиметься у Пекіні»: експерт оцінив, чи домовляться Трамп і Сі про російсько-українську війну

Путін перестав бути аксіомою: експерт розповів про настрої усередині росії

Повного режиму тиші немає: експерт оцінив, чи вдасться вийти на довге припинення вогню

Показати ще