Президенти після зустрічі із Зеленським побігли “на уклін” до Путіна: подробиці змови

Читать на русском
Владимир Зеленский

Президент Росії Володимир Путін провів телефонну розмову з прем’єром Ізраїлю Беньяміном Нетаньяху

Глава уряду Ізраїлю поінформував президента РФ про підсумки свого візиту на Україну, повідомляється на офіційному сайті Кремля.

Також глави держав обидва визнали зацікавленість у підтримці російсько-ізраїльського взаємодії на сирійському напрямі. Також обговорювалася спільна боротьба з міжнародним тероризмом.

Лідери країн торкнулися теми зміцнення торгово-економічного співробітництва Росії та Ізраїлю.

Також варто відзначити, що з ініціативи турецької сторони відбулася телефонна розмова президента РФ Володимира Путіна з Президентом Турецької Республіки Реджепом Тайіпом Ердоганом.

Глави держав обговорили російсько-турецьке взаємодія в контексті стабілізації обстановки в зоні деескалації Ідліб. Президенти домовилися про активізацію спільних зусиль для ліквідації виходить із цього району терористичної загрози і забезпечення виконання Сочинського меморандуму від 17 вересня 2018 року.

У вересні має відбутися п’ятий саміт держав – гарантів Астанинського процесу. У зв’язку з цим, Путін і Ердоган розглядали і інші аспекти сирійського врегулювання, включаючи проводиться Росією, Туреччиною та Іраном спільно з ООН роботу по формуванню і запуску Конституційного комітету.

Крім того, президенти Росії і Турецької Республіки обговорили питання близькосхідної порядку денного і подальшого розвитку двостороннього співробітництва.
Як підсумок, домовилися про продовження особистих контактів.

Нагадаємо, що у мережі з’явилася важлива інформація про обмін полоненими між Україною і Росією.

У списку на обмін значиться 33 прізвища.

Російський журналіст Олександр Коц в своєму Telegram-каналі поділився інформацією про обмін полоненими між Україною та країною-агресором. Коц запевняє, що в списку є 33 прізвища.

Так, обмінювати будуть 12 громадян РФ, одного громадянина Молдови і всі інші – громадяни України.

Спокуслива зірка “Квартал 95” показала персики в день народження: відверте зізнання

Коц зазначив, що три людини вже були обмінені ще в 2017 році. Наприклад, одна колишня ув’язнена вже більше року працює таксистом в Бахмуті (колишній Артемівськ).

Стверджується, що 14 осіб, яких будуть обмінювати, вже привезли в один з санаторіїв в Київській області.

12 осіб зі списку, шість з яких жителі Росії, планується помилувати.

Нагадаємо, Зеленський переміг Путіна, бранці повертаються додому.

Як повідомляла Politeka, Путін шантажує Зеленського: «політики змушені рахуватися».

Також Politeka писала, що стало відомо про таємні бесіди Зеленського з Путіним


Повернути США до переговорного процесу: експерт розповів про нові деталі домовленостей Трампа і путіна

Спочатку Вірменія, тепер і Сербія: експерт розповів, як путін втрачає союзників

Лукашенко формує казус беллі: розповів, як у Білорусі шукають привід вступити у війну

«Пас адміністрації США»: експерт пояснив мету погроз рф обстрілювати Київ

Незакриті гештальти: експерт пояснив, чому візит Трампа до Сі був невдалим

«З військової бази в Гюмрі вийдуть зелені чоловічки»: експерт попередив про загрози для Вірменії

«Для путіна є два виходи»: експерт пояснив, чи готуватися світ до великої війни

«Йде обмін реверансами»: експерт пояснив, як США хочуть перемогти Китай через Іран

Карти Трампа: експерт пояснив, як добитися від США реальної допомоги у війні

Спочатку Україна, тепер Тайвань: експерт розповів, у чому суть мирних планів Трампа

Пастка Фукідіда: експерт оцінив, чи почнеться американо-китайська війна за Трампа та Сі

«Стухнув трохи Анкоридж»: експерт порівняв вимоги та можливості росіян

«Все вирішуватиметься у Пекіні»: експерт оцінив, чи домовляться Трамп і Сі про російсько-українську війну

Путін перестав бути аксіомою: експерт розповів про настрої усередині росії

Повного режиму тиші немає: експерт оцінив, чи вдасться вийти на довге припинення вогню

«Це одна зі складових міфологеми»: ідеолог пояснив, чому путіну так важливий парад 9 травня

Путін такого блідого вигляду не мав за всю війну, – політтехнолог про інформацію про замах

«Феноменально буде»: експерт оцінив, чи перетвориться Європейська політична спільнота на оборонний союз

«У Санкт-Петербурзі парад вирішили скоротити у 18 разів»: експерт розповів, чого боїться путін

Показати ще