Бранці Путіна зі “списку Сенцова” зникли з колонії: що відомо на даний момент

Читать на русском
олег сенцов

Українських бранців з так званого «Списку Сенцова» перевели в СІЗО з колонії

У «Лефортово» взяли передачі для засуджених українців зі «списку Сенцова». Про це стало відомо з поста в одній з соцмереж журналістки Вікторії Івлєвої:

«Карколомне з Лефортово. Сьогодні вранці з Льошею Боганцевим поїхали навмання в Лефортово, зібравши п’ять передачок. Всі передачі взяли. У передачах: грудинка, сир, сир, масло, молоко, сметана, лимони, часник, персики, огірки, помідори, зелень, філе форелі, чай, кава, цукор, круасан, буряк варений у вакуумі, горіхи (ваще-то горіхи були з сушеною журавлиною, але журавлину не можна сушену, як і вишню можна, патамушта ягоди, а ось родзинки, які теж сушена ягода, можна). Але все це повна дурниця у порівнянні з прізвищами людей, яким передали ці продукти ».

Згідно з інформацією з поста, продукти передали для: Володимира Балуха, Станіслава Клиха, Олександра Кольченка, Павла Гриба і Миколи Карпюка.

РосЗМі підтверджують, що адміністрація СІЗО «Лефортово» прийняла передачі для ув’язнених з так званого “списку Сенцова”:

«Відразу після публікації цього поста мені посипалися запитання: ” А чи правда, що вони там? “. Громадяни, я адже всередині СІЗО не буваю, права такого у мене немає, але не бачу сенсу приймати передачі для людей, яких немає в наявності», – написала Вікторія Івлєва.

Про місцезнаходження свого підзахисного адвокат Кольченко Світлана поки мовчить. Адвокат Балуха Ольга Дінзе сказала «Медіазоні»: «Я не даю коментарі на цю тему до четверга». Відомо, що адвокати інших трьох українців відмовилися від коментарів.

Нагадаємо, в липні 2019 року омбудсмени Росії і України склали попередній план щодо повернення додому засуджених громадян двох країн. Вони обмінялися списками ув’язнених, які перебувають у колоніях і СІЗО РФ і України, і заявили про намір клопотати перед президентами країн про їх помилування.

Теракт на концерті “Квартал 95”, друзям Зеленського підготували страшну долю: заява СБУ

Нагадаємо, раніше повідомлялося про те, що на Банковій заявили про досягнення домовленості щодо обміну полоненими з Російською Федерацією:

Під час зустрічі зовнішньополітичних радників країн-учасниць «Нормандського формату» (Україна, Франція, Німеччина, Росія) було досягнуто домовленостей про обмін полоненими. Це повинно відбутися протягом місяця, заявив заступник керівника Офісу Президента Вадим Пристайко:

«Протягом місяця домовилися здійснити обмін певної кількості, яку ми назвали, наших полонених. Президент Зеленський говорив про 10 на 10, 15 на 15. В принципі ми не замикаємося навколо кількості людей, наше завдання – зараз обміняти, отримати наших людей назад і розблокувати цей процес обміну “всіх на всіх”, про який ми говоримо і який досі було заблоковано», – зазначив він.

Більш того, за словами Пристайка, вдалося досягти угоди про припинення вогню.

«Незважаючи на фундаментальні розбіжності, наприклад, з приводу причин війни, хочу сказати, що за великим рахунком відбувся досить продуктивний і прагматичний діалог. Вдалося досягти певних домовленостей. Зокрема, досягнуто домовленості про припинення вогню – так зване “хлібне перемир’я”, про розведення сил і розмінування у районі Станиці Луганської та ще на двох додаткових попередньо узгоджених ділянках. Визначені наступні ділянки для розведення сил і розмінування», – підкреслив він.

Нагадаємо, Путін підготував Україні капкан: у президента привідкрили таємницю.

Як повідомляла Politeka, РФ висунула Україні жорсткий ультиматум, стали відомі скандальні деталі.

Також Politeka писала, що українські полонені повернуться додому, прийнято офіційне рішення.


Можлива операція США проти Венесуели – це ще один удар по путіну: думка експерта

Не мирний договір, а оборудка: експерт пояснив, у які переговори нас втягують США і росія

Смерть або палацовий переворот: експерт оцінив сценарії відходу путіна від влади

Новий світовий порядок: експерт розповів про що домовляються на переговорах щодо миру в Україні

Експансія подається як сенс існування сьогоднішньої росії, – експерт розповів про ризики перемир’я

«Ми зараз навіть не на екваторі»: експерт оцінив, на скільки затягнуться мирні переговори

Вікно можливостей відкриється не раніше лютого: експерт поясни, чому найближчим часом прогресу на переговорах не буде

Вибори до Конгресу: експерт оцінив, чи зміниться позиція Трампа щодо України, якщо переможуть демократи

Концепція обмеженого суверенітету: експерт пояснив, чому Трамп і путін мислять однаково

За мирним планом Трампа Україна увійде до західної зони впливу міцно, – політолог

Якщо Європа хоче протиснути свій мирний план, то має посилити Україну: думку експерта

"Стратегічних компромісів немає": експерт пояснив, чому переговори Уіткоффа з путіним були приречені на провал

Нова переговорна рамка: експерт пояснив, який мирний план США намагаються зробити для України та росії

«Віткоффгейт»: експерт пояснив, чому скандал зі зливом розмови скоро загасне

Ми підходимо до важливої точки, наступний тиждень буде вирішальний, – експерт про мир

Мир по Трампу: експерт пояснив, що пропонує план США Україні та росії

«Ми наближаємось до розв'язки»: експерт оцінив, чи спрацює мирний план США

Партія війни проти путіна: експерт заявив, що у росії вже почали відкидати мирний план Трампа

Чарльз ІІІ та Україна: експерт пояснив, як король Великобританії відтягнув Трампа від путіна

Показати ще