Вакаров: Якщо Зеленський буде воювати з Медведчуком, у нього немає шансів домовитися з Росією

Читать на русском
зеленский

Новому президенту Володимиру Зеленському доведеться домовлятися з РФ по цілому переліку питань. Але, якщо Зеленський вирішить «повоювати» з Віктором Медведчуком і його соратниками, то ніхто в Росії розмовляти з ним не стане. Про це пише в Facebook політолог Василь Вакаров.

Вакаров пише, що є цілий «комплекс питань між Україною і Росією, які потребують вирішення на вищому рівні» – це і мирне врегулювання на Донбасі, і доля українських моряків, і контракти на поставку і транзит газу між «Нафтогазом» і «Газпромом» після 1 січня 2020 року і т.д.

«Усвідомлюючи весь комплекс проблем, очевидно одне – президенту Володимиру Зеленському доведеться домовлятися з Росією. І шанси на позитивний результат є, за умови, якщо тільки новий президент і його команда не нароблять серйозних помилок», – прогнозує політичний експерт.

Але, як пише Вакаров, якщо Зеленський буде воювати з Медведчуком і його соратниками, то ніяких шансів домовитися з Росією у нього не буде.

«Однак, наприклад, якщо Зеленський і його команда будуть воювати з Медведчуком і його соратниками з «Опозиційної платформи – За життя», то у нього не вийде домовитися з нинішньою Росією», – застерігає політолог.

Василь Вакаров нагадує, що вже при президенті Зеленському відбулося кілька зустрічей Медведчука з першими особами Російської Федерації. Політолог наводить такі приклади як зустріч Медведчука і Бойка з головою «Газпрому» Олексієм Міллером 7 червня 2019 року в Санкт Петербурзі, зустріч з прем’єр-міністром Дмитром Медведєвим 10 липня і т.д.

«18 липня відбулася зустріч Медведчука з Путіним, на якій йшлося про найактуальніші проблеми російсько-українських відносин. Важливе значення має та обставина, що в цій зустрічі брав участь і білоруський президент Олександр Лукашенко», – аргументує політолог.

Як підсумок, офіційний Кремль постійно демонструє, кого з українських політиків вважає договороздатним – це Віктор Медведчук»- підкреслив він.

За словами Вакарова, якщо Зеленський ризикне воювати з Медведчуком то фактично «вистрілить собі в ногу».

«У політикумі існує такий вислів «не вистрілити собі в ногу», що означає, що при вирішенні важливих проблем необхідно, в першу чергу, не нашкодити самому собі. І якщо Зеленський, в даній, конкретній ситуації, раптом вирішить «повоювати» з Медведчуком, то може «вистрілити собі в ногу», – прогнозує політолог Василь Вакаров.


Усі розуміли, що путін недоторканний, поки розмовляє з Трампом, – експерт про можливий арешт

Повернути США до переговорного процесу: експерт розповів про нові деталі домовленостей Трампа і путіна

Спочатку Вірменія, тепер і Сербія: експерт розповів, як путін втрачає союзників

Лукашенко формує казус беллі: розповів, як у Білорусі шукають привід вступити у війну

«Пас адміністрації США»: експерт пояснив мету погроз рф обстрілювати Київ

Незакриті гештальти: експерт пояснив, чому візит Трампа до Сі був невдалим

«З військової бази в Гюмрі вийдуть зелені чоловічки»: експерт попередив про загрози для Вірменії

«Для путіна є два виходи»: експерт пояснив, чи готуватися світ до великої війни

«Йде обмін реверансами»: експерт пояснив, як США хочуть перемогти Китай через Іран

Карти Трампа: експерт пояснив, як добитися від США реальної допомоги у війні

Спочатку Україна, тепер Тайвань: експерт розповів, у чому суть мирних планів Трампа

Пастка Фукідіда: експерт оцінив, чи почнеться американо-китайська війна за Трампа та Сі

«Стухнув трохи Анкоридж»: експерт порівняв вимоги та можливості росіян

«Все вирішуватиметься у Пекіні»: експерт оцінив, чи домовляться Трамп і Сі про російсько-українську війну

Путін перестав бути аксіомою: експерт розповів про настрої усередині росії

Повного режиму тиші немає: експерт оцінив, чи вдасться вийти на довге припинення вогню

«Це одна зі складових міфологеми»: ідеолог пояснив, чому путіну так важливий парад 9 травня

Путін такого блідого вигляду не мав за всю війну, – політтехнолог про інформацію про замах

«Феноменально буде»: експерт оцінив, чи перетвориться Європейська політична спільнота на оборонний союз

Показати ще