У Зеленського готують революцію в Кабміні: життя українців кардинально зміниться

Читать на русском
владимир зеленский

У президента Володимира Зеленського хочуть створити “максимально прагматичний” Кабмін, для чого мають намір об’єднати деякі міністерства

За словами заступника голови Офісу президента Олексія Гончарука, зараз йде активна робота над скороченням кількості міністерств, пише Главред

По всій видимості, першим може бути ліквідовано одне з найбільш недавно створених – Мінінформполітики.

А раніше секретар РНБО Олександр Данилюк запропонував об’єднати Мінекономрозвитку і торгівлі з Мінфіном. До того він публічно ратував за об’єднання двох інших міністерств – Міністерства охорони здоров’я і Мінсоцполітики.

Нагадаємо, раніше прем’єр-міністр України Володимир Гройсман заявляв про те, що робота 12 міністерств – оптимальна модель функціонування Кабміну.

Кумівство в Раді вийшло на новий рівень: хто кому брат і сват, скандальна правда

На посаду прем’єр-міністра України претендують чотири людини.

Про це розповів новообраний депутат Верховної Ради від “Слуги народу”, ймовірний майбутній керівник фракції цієї партії в парламенті Давид Арахамія.

За його словами, у партії є шортлист, в який входять голова правління НАК “Нафтогаз України” Андрій Коболєв, виконавчий директор “Нафтогазу” Юрій Вітренко, заступник голови Офісу президента України з економічних питань Олексій Гончарук та виконавчий директор Міжнародного валютного фонду Владислав Рашкован.

Арахамія також сказав, що глава “Слуги народу” Дмитро Разумков є “безальтернативним” кандидатом на посаду спікера Верховної Ради.

Генеральним прокурором може стати заступник голови Офісу президента Руслан Рябошапка, але є і альтернативні кандидати, зазначив депутат.

Нагадаємо, раніше новообраний депутат від “Слуги народу” Галина Третьякова розповіла, які посади в Раді дістануться опозиції.

Президентська партія “Слуга народу” хоче запропонувати, щоб опозиція очолила два комітети.

“Ми запропонували лише 20 комітетів, а ще два комітети пропонуємо очолити опозиції. Зокрема комітет свободи слова. На нашу думку, це дуже демократичний крок, адже опозиція теж повинна мати голос. І другий комітет буде займатися правами меншин”, – підкреслила депутат.

Нагадаємо, нардепів нової Ради чекає суворе покарання, Разумков розкрив деталі.

Ще ми повідомляли, партія Зеленського розсипається на групи, в «Слугу народу» приголомшили заявою

Також Politeka писала, що кумівство в Раді вийшло на новий рівень.


Нова переговорна рамка: експерт пояснив, який мирний план США намагаються зробити для України та росії

«Віткоффгейт»: експерт пояснив, чому скандал зі зливом розмови скоро загасне

Ми підходимо до важливої точки, наступний тиждень буде вирішальний, – експерт про мир

Мир по Трампу: експерт пояснив, що пропонує план США Україні та росії

«Ми наближаємось до розв'язки»: експерт оцінив, чи спрацює мирний план США

Партія війни проти путіна: експерт заявив, що у росії вже почали відкидати мирний план Трампа

Чарльз ІІІ та Україна: експерт пояснив, як король Великобританії відтягнув Трампа від путіна

Будапешт як наживка: експерт розповів, як Трамп виманює путіна на реальні переговори

«Трамп дає нам карт-бланш»: експерт заявив, що США дають Україні розвіддані та передають зброю

Авіаносець США біля берегів Венесуели: експерт пояснив, що спільного у путіна та Мадуро

Інша модель розвитку: експерт пояснив, як благополуччя України загрожує росії

Позиції сторін кристалізуються, вони викладають усі карти на стіл, – експерт про перебіг переговорного процесу

Секрет 8 закінчених війн Трампа: експерт оцінив, чи побачимо ми мир через силу

Будапешт або Tomahawk: експерт пояснив, як Трамп збирається тиснути на путіна

«Ключики до завершення війни»: експерт пояснив, чому Трамп і путін зустрінуться саме в Угорщині

«Радіє, мабуть, найбільше Орбан»: експерт розповів, про що Трамп і путін будуть говорити у Будапешті

До України таке рішення мало застосовне: експерт пояснив, якого світу Трамп досяг на Близькому Сході.

Експерт пояснив, у чому головні помилки Європи щодо України: форпост, а не партнер

Політолог-міжнародник про удари по російських НПЗ: «Тут дуже добре збігаються інтереси України з інтересами США»

Показати ще