Матіос під загрозою, у Зеленського проговорилися про ліквідацію: «Ми впораємося»

Читать на русском
Матіос під загрозою, у Зеленського проговорилися про ліквідацію: «Ми впораємося»

В Україні не виключають, що військову прокуратуру можуть повністю ліквідувати через непотрібність. Але до яких це призведе наслідків поки незрозуміло. До того ж, Президент України Володимир Зеленський розглядає на посаду Генпрокурора Руслана Рябошапку

Так, в Україні очікуються кардинальні зміни в прокуратурі. Зокрема, заступник голови офісу президента Руслан Рябошапка заявив, що не бачить необхідності в існуванні в Україні військової прокуратури та військової юстиції в цілому. За його словами, військовий прокурор України Анатолій Матіос хоче створити цілу військову вертикаль в країні, яка буде містити військову юстицію і суди.

Але сам Рябошапка заявив, що не бачить в цьому необхідності, як і в самій військовій прокуратурі. При цьому він зазначив, що головне завдання, яке стоїть перед державою — це повністю реформувати вже наявну прокуратуру і перенаправити її роботу на захист прав і свобод громадян країни, а не на “кришування бізнесу”.

Руслан Рябошапка також зазначив, що всі готові до сильного опору чинних прокурорів до змін. Але він сподівається, що досягти позитивних зрушень все ж вийде. Він пояснив, що плануються зміни в роботі офісу генпрокурора і оновлення всіх органів прокуратури, зокрема, обласних і місцевих. Також буде створено механізм селекції відбору нових прокурорів. Нова влада сподівається, що посади займуть ті люди, які ще не мають досвіду роботи в прокуратурі.

Раніше, Володимир Зеленський зазначив, що розглядає Руслана Рябошапку на посаду Гепрокурора країни. При цьому сам кандидат зазначив, що він не буде відчувати дискомфорту в разі призначення його на цю посаду.

“Я не відчуваю ніякого дискомфорту в тому, що мені доведеться робити на посаді генерального прокурора, якщо цей факт буде. Тобто, я не можу говорити, що ця робота для мене некомфортна або буде доставляти дискомфорт з тим, що я нібито буду відчувати себе не на своєму місці. Такого немає “, – заявив Руслан Рябошапка.

Нагадаємо, Зеленський заговорив про нового генпрокурора: хто замінить Луценко, «Мені зараз складно …»

Як повідомляла Politeka, Луценко замінить справжній професіонал: «потрібно трансформувати структуру ГПУ»

Також Politeka повідомляла, що Зеленський вперше назвав ім’я нового генпрокурора: «Крутий спеціаліст»


Ми перебуваємо в активній фазі Третьої світової війни, – аналітик про війну на Близькому Сході

"Путін змушений в інформаційному плані працювати другим номером", - експерт оцінив, хто перемагає в інформаційній війні

«Заборона на в'їзд до Європи довічно»: експерт розповів про рішучий крок ЄС проти рф

"Це Уіткофф №2": експерт пояснив, чому Трамп призначив переговорником патріарха

Коли політичний сигнал сильніший за процедури – проблема рішень у ЄС

"Дипломатія втратила будь-який сенс": експерт про переговори з рф

«Ви готуєте черговий мирний план»: експерт оцінив можливості Європи

«Угорщина не блокуватиме»: експерт пояснив, що означає відкриття першого кластера щодо вступу до України ЄС

«Китай повертається»: експерт оцінив, чи допоможе Сі Цзіньпін Трампу закінчити війну

Три сценарії розвитку війни: експерт розповів, які шанси миру до кінця року

Усі розуміли, що путін недоторканний, поки розмовляє з Трампом, – експерт про можливий арешт

Повернути США до переговорного процесу: експерт розповів про нові деталі домовленостей Трампа і путіна

Спочатку Вірменія, тепер і Сербія: експерт розповів, як путін втрачає союзників

Лукашенко формує казус беллі: розповів, як у Білорусі шукають привід вступити у війну

«Пас адміністрації США»: експерт пояснив мету погроз рф обстрілювати Київ

Незакриті гештальти: експерт пояснив, чому візит Трампа до Сі був невдалим

«З військової бази в Гюмрі вийдуть зелені чоловічки»: експерт попередив про загрози для Вірменії

«Для путіна є два виходи»: експерт пояснив, чи готуватися світ до великої війни

«Йде обмін реверансами»: експерт пояснив, як США хочуть перемогти Китай через Іран

Показати ще