Мальдіви вилізли боком: Порошенко відповість за все, “через півтора року почалося …”

Читать на русском
Мальдіви вилізли боком: Порошенко відповість за все, “через півтора року почалося …”

Проти екс-президента Петра Порошенка буде відкрито нову кримінальну справу за відпочинок на Мальдівах по підставним документам

«У понеділок ми зареєструємо нову заяву – про організацію Порошенком в січні 2018 го року незаконного переправлення через кордон групи осіб при вильоті на Мальдівські острови за чужими паспортами», – написав екс-заступник голови Адміністрації президента Віктора Януковича Андрій Портнов в Facebook.

В рамках розслідування буде клопотати про допити співробітників аеропорту, водіїв, охоронців, прикордонників, митних працівників, а також про отримання судових рішень про доступ до їх телефонних з’єднаннях і комунікацій.

«Ми не проти відпочинку Порошенка на островах, але нам потрібно встановити всі підставні прізвища та чужі паспорти фігурантів, щоб перевірити їх на наявність закордонної власності, рахунків і нових офшорів», – додав екс-соратник Януковича.

Держпереворот в РФ: бунт в Москві переростає в бійню, в хід пустили зброю, кадри того, що відбувається

Раніше ми писали, що у колишнього президента України Петра Порошенка можуть відібрати майно. Про це повідомив в соціальних мережах юрист Андрій Портнов.

«Коротка фабула – організована злочинна група у складі Порошенка, Гонтаревої і посадових осіб Укроборонпрому і Укрексібанка, з метою наживи, усвідомлюючи нанесення шкоди національній безпеці і обороноздатності України, організувала прямо з концерну Укроборонпром багатомільйонні перерахування валюти в офшорні і інші юрисдикції під вигадані контракти», – розповів Портнов.

Юрист відзначає, що Порошенко доручив Гонтаревій, главі НБУ, в 2016 році скасувати акти державного регулятора про валютний контроль дня зовнішніх операцій. І платежі Укроборонпрому в офшори могли проходити передоплатою без контролю з боку держави в будь-яких обсягах.

Український поліітехнолог Сергій Гайдай розповів, чи зможуть посадити Порошенка.

«З одного боку, начебто є. Вони кажуть, що підбираються і скоро як мінімум ми побачимо такі справи. Питання за контролем над Генеральною прокуратурою. З іншого боку, інші інсайдери кажуть, що ні, не такий характер у Зеленського. Не до Порошенка, його вже скинули, вони вважають, загрози немає», – каже політтехнолог.

Нагадаємо, військовий накинувся на Порошенко після слів про Іловайську

А ще Politeka повідомляла, що Порошенко спровокував новий скандал своєю заявою

Також Politeka писала, що Порошенко зустрівся з Коломойським.


«Стухнув трохи Анкоридж»: експерт порівняв вимоги та можливості росіян

«Все вирішуватиметься у Пекіні»: експерт оцінив, чи домовляться Трамп і Сі про російсько-українську війну

Путін перестав бути аксіомою: експерт розповів про настрої усередині росії

Повного режиму тиші немає: експерт оцінив, чи вдасться вийти на довге припинення вогню

«Це одна зі складових міфологеми»: ідеолог пояснив, чому путіну так важливий парад 9 травня

Путін такого блідого вигляду не мав за всю війну, – політтехнолог про інформацію про замах

«Феноменально буде»: експерт оцінив, чи перетвориться Європейська політична спільнота на оборонний союз

«У Санкт-Петербурзі парад вирішили скоротити у 18 разів»: експерт розповів, чого боїться путін

«Зіщулюється кільце навколо росії»: експерт розповів, яких союзників уже втратив путін

Трамп усі історії починає і жодну не закінчує, – політтехнолог про мир та війни

З'їзд переможців: експерт пояснив, чому важливо було отримати кредит ЄС на 90 млрд

«Це фантазії»: експерт оцінив, чи новий прем'єр Болгарії стане новим Орбаном

«Стріляє з лука, але не цілиться у мішень»: експерт пояснив суть політики Трампа

Конкуренція та демократія: експерт пояснив, чому російські політтехнологи програли Орбану вибори

"Нам потрібно, щоб Угорщина стала Іспанією": експерт оцінив, чого очікувати від нового прем'єра Мадяра

«Скоро ми почуємо відповіді»: експерт оцінив, чи вдасться поновити переговори з рф

«Трамп зробив те, що міг»: експерт оцінив, чим закінчилася війна США проти Ірану

«Хай живе новий формат НАТО»: Томенко пояснив, яке місце України у новій системі безпеки

Ми геополітично починаємо перегравати росію у Середземному морі: експерт оцінив значення військової присутності України у Лівії

Показати ще