”Території за Уралом не втримати”: Путіна наздогнала кара за агресію проти України

Читать на русском
”Території за Уралом не втримати”: Путіна наздогнала кара за агресію проти України ”Території за Уралом не втримати”: Путіна наздогнала кара за агресію проти України

Поки Сибір горить, Володимир Путін, так званий президент Росії, продовжує військову агресію проти інших країн

Сибір продовжує горіти. Загальна площа лісів в вогні досягла трьох мільйонів гектарів. МНС не можуть впоратися з лихом. Чиновники відзначають, що занадто дорого гасити пожежу. В цей час люди все більше обурені тим, що ніхто не рятує тисячі тварин, які загинули в пожежах.

У коментарях люди пишуть:

“Колись ця путінська Росія закінчитися, люди стануть іншими, молодь замінить старих політиків, які отримають по заслугах, ми ж змогли. А росіяни скоро зрозуміють, що вони РАБИ, потрібно їм частіше це говорити, а природу, звірів – реально шкода. “,” Тварини ви просто, росіяни. Гасіть трусами, можете пос*ать, це ваша земля, і унікальна природа, а вам важливіше Україна, не буде вам України і залишитеся на смітнику. Ну ви там тримайтеся. “,” Путін зрозумів, що території за Уралом йому не втримати. Вони практично вже чужі і він кліщем вчепився в Україні, а й тут йому не світить. Дивує позиція народу, що терпить все це. Вони звичайно прокидаються але дуже повільно. Видно горілка у них, все таки, гидота. ”

А деякі не розуміють, чому на війну гроші є, а на гасіння лісу немає:

“На війну гроші є, а загасити пожежу немає. А нехай краще згорить, поки не відібрали китайці.”

Раніше ми писали, що блогер Ліза Богуцька нагадала про палаючої Сибіру. Вона не зрозуміла, як так не може бути грошей на гасіння такого величезного пожежі. Там помирають не тільки дерева, а й тварини, а також унікальні рослини.

Богуцька зазначила, що є три режими у росіян. “КримНАШ”, “КримХА*” і “КримКРИШ”. Блогер впевнена, що зараз росіяни між другою третім ступенем еволюції. У коментарях люди засмутилися, що вмирає дуже багато тварин.

Нагадаємо, кара небесна обрушилася на Росію, все у вогні, люди задихаються від диму

А ще Politeka писала, що масштабна пожежа охопила завод на Харківщині

Також Politeka повідомляла, що потужна пожежа знищує все на своєму шляху, люди задихаються від диму

Опубліковано:
Теги:

«Не думаю, що це туризм»: експерт пояснив, навіщо Келлог приїхав до Києва вже не як спецпредставник Трампа

Юрій Ванетик розповів про майбутні вибори в США, як момент істини для республіканців

«Яблуко» – це привід»: експерт пояснив, які ігри йдуть у кремлі щодо закінчення війни

«Тільки технологічна співдружність»: експерт пояснив, чому Ізраїль та Україна не стратегічні партнери

Політичний експерт про переговори з Лукашенком: «Краще так, ніж отримати додаткову лінію фронту»

У якихось положеннях навіть стало гірше, ніж за Брежнєва, – правозащитник про путінську росію

Майстер угод: експерт розповів про провал Трампа з Іраном і Сектором Гази

«Все має полетіти зараз на путіна»: експерт пояснив, як змусити росію до переговорів восени

Вони спілкуються з найближчим оточенням Трампа, – Микола Томенко про візит Віткоффа і Кушнера до Києва

«Путін боїться вулиці»: Марк Фейгін розповів, хто справді може загрожувати владі в рф

«Непрямий співучасник російсько-української війни»: експерт оцінив, як далеко зайде криза з Іраном

Неформально сторони домовилися між собою, – експерт про деескалацію з Білоруссю

Позиція сили: експерт пояснив, чому переговори щодо вступу України до ЄС йдуть важко

«Приходить по кістках своїх попередників»: експерт розповів про нового прем'єра Британії

«Європа обмежена в інструментах»: експерт пояснив, чому буксують санкції проти рф

«Завдання трьох тіл»: експерт пояснив, чому війна між Європою і росією неминуча

Смерть Ліндсі Грема має більше інформаційно-політичний ефект, ніж реальний вплив, – політолог

Вибори до Держдуми і мобілізація: експерт пояснив, чому треба поспішати дотиснути рф до перемир'я

«Ми не бізнесом займаємося»: експерт пояснив, чому Трамп весь час говорить про угоду, а не про мир

Показати ще