Мураєв у черговий раз «перевзувся» після поразки на виборах

Читать на русском
мураев

Політик Євген Мураєв після поразки партії “Опозиційний блок”, що поставила його першим номером списку на виборах до Верховної Ради поспішив відхреститися від ОБ і терміново згадати про свій призабутий проект “Наші”

Про це свідчить Facebook-сторінка Мураєва, передає видання “Известия“.

Зокрема, про чергову зміну «політичної орієнтації» Євгена Мураєва говорить той факт, що буквально відразу після того, як стала очевидною поразка «Опоблоку» на виборах, він повернув зображення профілю з символікою партії «Наші».

Хоча ще донедавна на аватарці політика красувався напис: «Я голосую за Опозиційний блок».

Таким чином, вічний “лузер” Мураєв в черговий раз повівся, як справжня політична повія.

Нагадаємо, менше року тому Євген Мураєв покинув партію «За життя» і створив конкуруючий проект «Наші». ЗМІ неодноразово писали, що зроблено це було за вказівкою з Адміністрації президента. Сам політик підтвердив «зміну орієнтації», заявивши на своїх колишніх соратників по партії в СБУ.

Після цього, на президентських виборах, Євген Мураєв вразив своїх прихильників, знявшись на користь менш рейтингового Олександра Вілкула. Втім, і це не принесло значущого результату.

Відзначимо, партія “Наші”, яку Мураєв закинув ще взимку, ніяк не проявила себе в українській політиці і не взяла участі в жодних виборах – як в місцеві, так і в центральні органи влади.


«Формується нова модель легітимності»: експерт пояснив, чому кремль відправив на переговори до Женеви Мединського

Пастка чи шанс: експерт пояснив, для чого європейці прибули на тристоронні переговори у Женеві

«Було погоджено основні параметри»: експерт розповів, які питання вдалося вирішити на мирних переговорах

США проти Європи: експерт розповів про Мюнхенську конференцію

«За європейськими мірками це космос, але…»: експерт оцінив реальні можливості Коаліції бажаючих для України

Міннесота, безробіття і файли Епштейна: експерт оцінив, як це вплине на Трампа та Україну

Мирна угода в березні, а вибори і референдум у травні: експерт розповів про хід перемовин

Гроші і нові альянси: експерт пояснив, чому Китаю вигідна російсько-українська війна

Сторони почали говорити про якісь предметні речі: експерт оцінив переговорний трек в Абу-Дабі

«Токаєв вирішив виступати відкрито проти росіян»: експерт назвав причини

«Компроміс – це не капітуляція»: експерт пояснив, що таке софт сила і чому вона потрібна

Ми вже погодилися заморозити війну по лінії фронту – це наш компроміс, – політтехнолог про переговори

Близькосхідна епопея путіна: експерт розповів, як кремль швидко втрачає союзників

Можливо, варто розглянути і такий варіант, – експерт про вступ України у Раду миру

«Рада миру на мільярд»: експерт оцінив, чи погодяться європейці на пропозицію Трампа

«Це подальша делегітимізація путіна»: експерт оцінив, чи збираються британські спецслужби реально викрасти путіна

На порядку денному – Венесуела, Іран і Гренландія: експерт пояснив, чому Трамп забув про Україну

Референдум – це критично необхідний інструмент державного управління в Україні, – експерт про ухвалення важливих рішень

Операція США проти Венесуели: експерт оцінив дії Трампа

Показати ще