Юрій Бойко: Спроба фальсифікувати вибори на 49-му окрузі – це продовження брудної політичної боротьби

Читать на русском
1(1)

Спроби фальсифікувати вибори на 49-му окрузі – це продовження брудної політичної боротьби опонентів ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ

Таку заяву зробив співзасновник вищезгаданої партії Юрій Бойко, передає офіційний сайт політсили.

«Абсолютно зрозуміла ситуація, коли не можуть змиритися з поразкою. Але найбільше насторожує легковажність членів Окружної комісії 49 округу, коли в робочий час покидають засідання і не виконують своїх прямих функцій. Це порушення законодавства, і якщо вони зараз не схаменуться, то їм доведеться відповідати. Вже оформлені заяви в правоохоронні органи. Приклад президентської кампанії повинен був остудити гарячі голови, які хочуть порушити законодавство. Їм потрібно схаменутися, повернутися і виконати свій професійний обов’язок. І не займатися якимись інсинуаціями на догоду програв кандидату», – підкреслив політик.

За його словами, це продовження брудної політичної боротьби, яку протягом парламентської кампанії вів проти них «Опозиційний блок».

«Були і фейкові борди, і фальшиві ролики нібито від мене. Але це їх не врятує. Програли – майте мужність визнати це. Не змушуйте людей ризикувати своєю свободою. Не підставляйте їх!» – підкреслив Юрій Бойко.

Він також зазначив, що команда юристів партії пильно стежить за всіма порушеннями, які нині відбуваються стосовно кандидатів-мажоритарників від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ в окружних і дільничних комісіях.

«Ми не дамо вкрасти жоден голос, відданий виборцями за наших кандидатів. Ми ще раз попереджаємо членів окружних і дільничних комісій – виконайте свою роботу чесно і не порушуйте закон, оскільки за це передбачена кримінальна відповідальність», – підсумував Юрій Бойко.


На порядку денному – Венесуела, Іран і Гренландія: експерт пояснив, чому Трамп забув про Україну

Референдум – це критично необхідний інструмент державного управління в Україні, – експерт про ухвалення важливих рішень

Операція США проти Венесуели: експерт оцінив дії Трампа

Паризька декларація: експерт оцінив, чи реально будуть західні війська в Україні

Стійкість, ресурси і нові правила гри: експерт пояснив, чому Трамп пропонує не мир, а заморозку війни

Якщо Трамп виступить в українському парламенті: експерт розповів знайдуться голоси у Раді за мирний план

Таємна змова чи реальний успіх: експерт пояснив, як США вдалося захопити Мадуро

«Трамп буде торгуватися»: експерт оцінив, чи настане мир в Україні у 2026 році

Може створити проблему, а не рішення: експерт пояснив, чим небезпечний мирний план США

Максимальний та реалістичний рівень: експерт оцінив, чи варто розраховувати на закінчення війни у ​​2026 році

Можлива операція США проти Венесуели – це ще один удар по путіну: думка експерта

Не мирний договір, а оборудка: експерт пояснив, у які переговори нас втягують США і росія

Смерть або палацовий переворот: експерт оцінив сценарії відходу путіна від влади

Новий світовий порядок: експерт розповів про що домовляються на переговорах щодо миру в Україні

Експансія подається як сенс існування сьогоднішньої росії, – експерт розповів про ризики перемир’я

«Ми зараз навіть не на екваторі»: експерт оцінив, на скільки затягнуться мирні переговори

Вікно можливостей відкриється не раніше лютого: експерт поясни, чому найближчим часом прогресу на переговорах не буде

Вибори до Конгресу: експерт оцінив, чи зміниться позиція Трампа щодо України, якщо переможуть демократи

Концепція обмеженого суверенітету: експерт пояснив, чому Трамп і путін мислять однаково

Показати ще