Опозиційна платформа — За життя вимагає звільнити з-під варти Кирила Вишинського і припинити нищення свободи слова

Читать на русском
Оппозиционная платформа ‒ За жизнь

ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА — ЗА ЖИТТЯ вимагає звільнити з-під варти Кирила Вишинського і припинити нищення свободи слова в Україні

Про це зазначається в офіційній заяві партії.

«Рішення Подільського районного суду залишити під вартою журналіста Кирила Вишинського – це продовження політики репресій і утиск свободи слова в Україні. При Президенті Володимирі Зеленському українські правоохоронні органи і судова система залишаються “ворогами номер один” для журналістів і незалежних ЗМІ”, – йдеться в заяві.

У партії підкреслюють, що режим Порошенка оголосив справжню війну незалежній журналістиці і свободі слова в Україні.

“За свою професійну діяльність журналісти і блогери піддавалися постійним репресіям, гонінням і арештам. Вперше за роки незалежності в Україні з’явилися «в’язні совісті». Їх провина полягала лише в спробах донести до суспільства альтернативну владі точку зору. Тільки за це режим готовий був назвати їх «зрадниками батьківщини». Сьогодні ми змушені констатувати, що навіть після президентських виборів ситуація зі свободою слова в Україні і дотриманням прав журналістів залишається критичною. Представників ЗМІ продовжують виставляти «ворогами держави», утримувати в тюрмах і слідчих ізоляторах, як особливо небезпечних злочинців і розглядати їх як фігури для політичного «розміну», – сказано в заяві.

Опозиційна платформа-За життя засуджує це антиправове і антидемократичне рішення суду.

“Ми вимагаємо звільнити журналіста Кирила Вишинського з-під варти і забезпечити повне дотримання його громадянських прав. Після перемоги на виборах Опозиційна платформа-За життя забезпечить відновлення миру в Україні і поверне країну на демократичний шлях розвитку. Ми гарантуємо: ера війни, авторитаризму і диктатури сили в Україні закінчиться! Конституційні права журналістів і всіх українських громадян будуть надійно захищені!» – резюмується в заяві партії.


Повернути США до переговорного процесу: експерт розповів про нові деталі домовленостей Трампа і путіна

Спочатку Вірменія, тепер і Сербія: експерт розповів, як путін втрачає союзників

Лукашенко формує казус беллі: розповів, як у Білорусі шукають привід вступити у війну

«Пас адміністрації США»: експерт пояснив мету погроз рф обстрілювати Київ

Незакриті гештальти: експерт пояснив, чому візит Трампа до Сі був невдалим

«З військової бази в Гюмрі вийдуть зелені чоловічки»: експерт попередив про загрози для Вірменії

«Для путіна є два виходи»: експерт пояснив, чи готуватися світ до великої війни

«Йде обмін реверансами»: експерт пояснив, як США хочуть перемогти Китай через Іран

Карти Трампа: експерт пояснив, як добитися від США реальної допомоги у війні

Спочатку Україна, тепер Тайвань: експерт розповів, у чому суть мирних планів Трампа

Пастка Фукідіда: експерт оцінив, чи почнеться американо-китайська війна за Трампа та Сі

«Стухнув трохи Анкоридж»: експерт порівняв вимоги та можливості росіян

«Все вирішуватиметься у Пекіні»: експерт оцінив, чи домовляться Трамп і Сі про російсько-українську війну

Путін перестав бути аксіомою: експерт розповів про настрої усередині росії

Повного режиму тиші немає: експерт оцінив, чи вдасться вийти на довге припинення вогню

«Це одна зі складових міфологеми»: ідеолог пояснив, чому путіну так важливий парад 9 травня

Путін такого блідого вигляду не мав за всю війну, – політтехнолог про інформацію про замах

«Феноменально буде»: експерт оцінив, чи перетвориться Європейська політична спільнота на оборонний союз

«У Санкт-Петербурзі парад вирішили скоротити у 18 разів»: експерт розповів, чого боїться путін

Показати ще