Опозиційна платформа – За життя вимагає від Зеленського взяти під особистий контроль розслідування теракту проти «112 Україна»

Читать на русском
Опозиційна платформа – За життя вимагає від Зеленського взяти під особистий контроль розслідування теракту проти «112 Україна»

Опозиційна платформа – За життя вимагає від президента України Володимира Зеленського взяти під особистий контроль розслідування теракту в відношенні телеканалу «112 Україна».

Про це сказано в офіційній заяві партії.

«Опозиційна платформа – За життя рішуче засуджує безпрецедентний тиск, який чиниться на телеканал «112 Україна» та його журналістів. Це справжній терор, який відбувається радикалами при повному потуранні всіх державних структур: президента, глави МВС, генерального прокурора, а також Служби безпеки України», – йдеться в заяві партії.

У тексті наводяться факти того, що вже більше тижня журналісти телеканалу знаходяться під пресингом: їм і членам їх сімей постійно надсилають загрози.

«І ось тепер ці загрози стали втілюватися в реальність: в ніч на суботу, 13 липня, будівля, в якому знаходиться телеканал, обстріляли з гранатомета! І все це в XXI столітті, в самому центрі Європи! Це не просто порушення свободи слова і тиск на ЗМІ! Це відвертий тероризм і бандитизм, який радикальні молодчики розгорнули в столиці України! На інцидент вже відреагували в ОБСЄ. Її представник з питань свободи ЗМІ Арлем Дезір засудив напад, назвавши його «неприпустимим актом залякування». У той же час від керівництва Української держави і глав силових відомств нашої країни нічого подібного так і не прозвучало», – відзначили в політичній партії.

Також керівництво політичної сили звернулося до всіх інстанцій з вимогою розслідувати злочини проти українських журналістів.

«Ми, Опозиційна платформа – За життя, звертаємося до всіх органів влади – Президенту України Володимиру Зеленському, главі Міністерства внутрішніх справ Арсену Авакову, генеральному прокурору Юрію Луценку, т.в.о. голови Служби безпеки України Івану Баканову. Досить ігнорувати такі кричущі злочини проти українських журналістів!»- вимагають в Опозиційною платформі – За життя.

На закінчення в політсилі закликали покарати винних у теракті і забезпечити захист працівникам «112 Україна».

«Під тиском громадськості СБУ відкрила кримінальне провадження за ч. 1 ст. 258 Кримінального кодексу – терористичний акт. Однак ми знаємо, як в Україні вміють «заминати» незручні справи. Тому вимагаємо ретельно і в найкоротші терміни розслідувати цей інцидент, і в самий найближчий час покарати всіх винних, а також забезпечити відповідний  захист всім працівникам телеканалу і більше не допускати подібних загроз! Наша партія буде тримати це питання на жорсткому контролі. Опозиційна платформа – За життя вимагає від усіх перерахованих вище державних осіб негайної реакції на те, що відбувається і припинення терору проти українських ЗМІ!»- резюмується в заяві.


«Формується нова модель легітимності»: експерт пояснив, чому кремль відправив на переговори до Женеви Мединського

Пастка чи шанс: експерт пояснив, для чого європейці прибули на тристоронні переговори у Женеві

«Було погоджено основні параметри»: експерт розповів, які питання вдалося вирішити на мирних переговорах

США проти Європи: експерт розповів про Мюнхенську конференцію

«За європейськими мірками це космос, але…»: експерт оцінив реальні можливості Коаліції бажаючих для України

Міннесота, безробіття і файли Епштейна: експерт оцінив, як це вплине на Трампа та Україну

Мирна угода в березні, а вибори і референдум у травні: експерт розповів про хід перемовин

Гроші і нові альянси: експерт пояснив, чому Китаю вигідна російсько-українська війна

Сторони почали говорити про якісь предметні речі: експерт оцінив переговорний трек в Абу-Дабі

«Токаєв вирішив виступати відкрито проти росіян»: експерт назвав причини

«Компроміс – це не капітуляція»: експерт пояснив, що таке софт сила і чому вона потрібна

Ми вже погодилися заморозити війну по лінії фронту – це наш компроміс, – політтехнолог про переговори

Близькосхідна епопея путіна: експерт розповів, як кремль швидко втрачає союзників

Можливо, варто розглянути і такий варіант, – експерт про вступ України у Раду миру

«Рада миру на мільярд»: експерт оцінив, чи погодяться європейці на пропозицію Трампа

«Це подальша делегітимізація путіна»: експерт оцінив, чи збираються британські спецслужби реально викрасти путіна

На порядку денному – Венесуела, Іран і Гренландія: експерт пояснив, чому Трамп забув про Україну

Референдум – це критично необхідний інструмент державного управління в Україні, – експерт про ухвалення важливих рішень

Операція США проти Венесуели: експерт оцінив дії Трампа

Показати ще